0

Ale ja uwielbiam te gole z daleka po krótkim słupku. Mogę je oglądać w nieskończoność

1

Ale brameczka w stylu prime Messiego, klekajcie narody

0

Kogo on przepraszam ściągnął???

2

@J4no ja wolę odpaść w 1/8 niż oglądać jak City czy Bayern ładuje nam 7 goli

2

Hansi pakuj się w samolot już

0

De Jong dzisiaj 2/10, bez jaj, zero zaangażowania. Wszystko na odpier*ol

0

Zamiast przesunąć Christensena do obrony to go ściąga XD

2

Jaki to jest wstyd xD

0

Mam nadzieję że Fermin za De Jonga

0

Xavi to ma chyba najwięcej kartek w lidze, również licząc piłkarzy xD

0

No w końcu! Brawo Gündogan

2

Na kim się przełamać jak nie na nas xD

5

De Jong nie daje powodów żeby tyle zarabiać

2

@TR3YWAY przecież on dzisiaj jeden z najlepszych

4

De Jong Jak zawsze krył powietrze xD

3

Niewykorzystane sytuacje się co robią?

0

Ale tam pograli ładnie, ale wykończenie no słabe

0

Fajnie dzisiaj Pedri gra

0

Kurwa Mats o czym ty myślisz xD

1

Co to za wylew tam już

0

Łatwiutko! Brawo

0

Chryste panie, Lamine ty szefie

4

Ale naładowany dzisiaj Robercig, miło patrzeć

0

Komentarz usunięty

1

@Tom0VeB

0

@Popitek12 kiedyś tak, ale od kiedy mam obecny samochód to zawsze mam zęby zaciśnięte żeby nie zahaczyć podłogą :P

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ostatni mecz najlepszego piłkarza w historii dla Barcelony.
Zostawiam ten komentarz dla potomnych.

2

@ptrx To szczerze ja bym brał tańszą, ale jestem też skanerą :p

7

@ObiektywnyKibic121 spora w tym zasługa trenera że ma taką wolność i nie musi wiecznie oglądać się za siebie.
Ma pewność że jest za nim kozak Rodri i wszystko wyczyści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?