Dobrze tam ktoś niżej napisał że nikt nie kryje strony Cancelo gdy ten idzie do ataku. Kilka lat temu gdy nie mieliśmy nominalnego prawego skrzydła bo Leo sobie biegał gdzie chciał, to za pędzącego z przodu Alvesa wchodził Rakitić i wszystko chodziło. Jakie zadania dostał za to De Jong? Ciekawi mnie to
@BARCA1899Messi dokładnie to samo chciałem napisać xD już nawet młodemu skazili głowę tym myśleniem że drużyny z LaLiga będą rozkładać nogi bo przyjeżdża Barcelona
1
Ale dzisiaj Xavi to już musi polecieć, co nie
0
No ja nie mam słów xD
0
Oszczędzanie na Napoli mam nadzieję
1
Jechanie po Roque jest obrzydliwe xD Lamine wam poprzestawiał styki, ale ten chłopak cały czas ma 18 lata
2
@mekston gonimy frauda z Birmingham
1
Woah! Gol niczym rasowy napastnik
0
Dobrze tam ktoś niżej napisał że nikt nie kryje strony Cancelo gdy ten idzie do ataku. Kilka lat temu gdy nie mieliśmy nominalnego prawego skrzydła bo Leo sobie biegał gdzie chciał, to za pędzącego z przodu Alvesa wchodził Rakitić i wszystko chodziło. Jakie zadania dostał za to De Jong? Ciekawi mnie to
5
@Firestone chyba inny mecz oglądasz
2
No panie Xavi czas na wykład o murawie, tu się nie da grać
5
@abram3k Ronaldo
4
Lewy mediapunta
0
De Jong pierwsza dobra akcja od kilku miesięcy
1
Ale Pedri dzisiaj szumu dużo robi, za chwilę pośle takie podanie że mu będziemy modły pisać
2
Brawo Ronald, za takie akcje cię kochamy
0
Christensen mega zachowawczy na pivocie. W Barcelonie, nawet Xaviego, to zdecydowanie za mało
2
Ale tam Roque poszedł, fajnie się go ogląda
0
No jak ja im mogę tej pogody zazdrościć ehh
0
@marcin62 patrząc na poglądy to bardzo prawdopodobne
2
@Culer9002 kto by to sprawdzał, ważne że hehe głupia barka
0
@analitykTaktyki bo jesteśmy biedakami? Przy całej niechęci do rządów grubaska, w jaki sposób sytuacja Barcelony wpływa na jakość ruchów Pereza?
2
@Nazio_87 co nie? Z kafejki by się tak nie dało bo jest 10 postów dziennie xd
1
@regatta52 https://x.com/laramblacontent/status/1758121379453387057
@macio_944
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
@analitykTaktyki faktycznie Perez szef, po skomleniu do jednego piłkarza po 6 latach przychodzi xD i jezcze da mu 120mln za podpis xD
2
@Kratos1990 ale zazdro że grasz pierwszy raz w RDR 2. Chłoń tę grę, nie spiesz się z niczym. To jest dzieło sztuki
0
@FcPortoFan1999 przecież Cash nie umie nic po polsku xD
2
@ToWinaSedziego tak, konieczność czytania tego to zdecydowanie większy problem niż to że nas nie stać nawet na jeden dzień jego pensji xD
1
@Arden szkoda wyścigu w Baku, ale cóż.
Oby wygrała opcja pro-zachodnia, ktokolwiek to jest
1
@BARCA1899Messi dokładnie to samo chciałem napisać xD już nawet młodemu skazili głowę tym myśleniem że drużyny z LaLiga będą rozkładać nogi bo przyjeżdża Barcelona
0
Nie no, gol klasa.