15 lutego 2024, 16:38
1
@Arden szkoda wyścigu w Baku, ale cóż.Oby wygrała opcja pro-zachodnia, ktokolwiek to jest
15 lutego 2024, 09:31
@BARCA1899Messi dokładnie to samo chciałem napisać xD już nawet młodemu skazili głowę tym myśleniem że drużyny z LaLiga będą rozkładać nogi bo przyjeżdża Barcelona
13 lutego 2024, 22:08
0
Nie no, gol klasa.
13 lutego 2024, 21:48
Komentarz usunięty przez użytkownika
13 lutego 2024, 21:47
@prokar1 A jak to jest w LL? Każdy kto ma chociaż minute dostaje medal?
13 lutego 2024, 21:44
Czy Yamal ma tytuł La Liga za poprzedni sezon? Nie pamiętam czy złapał jakiekolwiek minuty
13 lutego 2024, 21:43
5
@daniel32778 ja bym nie chciał, wstyd
13 lutego 2024, 21:38
Narzekamy na Balde ale Real to ma dopiero tragicznego LO xD
13 lutego 2024, 21:30
Carvalaj niczym Casemiro. Traktowanie takie samo
@Szmulek Urban i Chabiniak. O ile drugiemu ciężko coś zarzucić, to Urban laurkuje Real ostro
13 lutego 2024, 21:28
@Gibbon_FCB akurat wtedy City zagrałoby kupę, a Bellingham wcisnął jakaś gówno wrzutkę w 87'
13 lutego 2024, 21:26
@Faro nawet z nimi? To jest poziom Ligi Mistrzów, my nie. To raczej oczywiste że dostalibyśmy oklep.
13 lutego 2024, 21:17
@Szmulek niesamowite to jest, nawet w Barcelonie był zawsze zjazd w lutym. W City nie ma nic więcej poza pojedynczymi meczami.
13 lutego 2024, 21:16
Odpalajcie Real póki nie jest za późno
13 lutego 2024, 21:02
Ale marzy mi się Rodri w Barcelonie. Piłkarz idealny
13 lutego 2024, 20:56
@FcPortoFan1999 otwarty z pewnością
13 lutego 2024, 20:49
@FcPortoFan1999 jakie kibicował ziomek. Ale odpalam Kopenhagę z City, trochę odchamić oczy po Xaviniecie
13 lutego 2024, 20:36
@mekston nie jest, nie wiem co to za drużyny
13 lutego 2024, 20:31
Co dziś oglądać? City czy Real?
12 lutego 2024, 23:35
@maroon kadra o niczym nie świadczy
12 lutego 2024, 23:30
@Cule1234 haha 120 mln euro na stół i do United, straciłem już resztę wiary w niego.
12 lutego 2024, 09:43
4
@Firestone pisałem o tym w trakcie meczu. Gość kryje na plaster powietrze
12 lutego 2024, 00:41
No i co tam iść spać czy nie? Co tam w Katalonii piszczy?
11 lutego 2024, 23:02
Cytując klasyka: Spieprzyliście nam walentynki
11 lutego 2024, 22:58
@pt9 dla mnie to jest level wyżej jednak
11 lutego 2024, 22:56
3
A gdzie się nasz Brasileo podział?Edit: aa Xavi go na LO wyrzucił xD
11 lutego 2024, 22:55
2
Bez Yamala to tutaj jest 0-3 w dupe xD
11 lutego 2024, 22:54
Gdzie ten chłopak ma granice?
11 lutego 2024, 22:51
De Jong jako wolny elektron piękny, tym razem wybrał sobie uciekanie od gry. Klasa. Ja bym mu wyrównał kontrakt z Mbappe
11 lutego 2024, 22:48
8
Yamal 9/10 występ. Czapki z głów. Kilka klas wyżej od całego zespołu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@Arden szkoda wyścigu w Baku, ale cóż.
Oby wygrała opcja pro-zachodnia, ktokolwiek to jest
1
@BARCA1899Messi dokładnie to samo chciałem napisać xD już nawet młodemu skazili głowę tym myśleniem że drużyny z LaLiga będą rozkładać nogi bo przyjeżdża Barcelona
0
Nie no, gol klasa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@prokar1 A jak to jest w LL? Każdy kto ma chociaż minute dostaje medal?
1
Czy Yamal ma tytuł La Liga za poprzedni sezon? Nie pamiętam czy złapał jakiekolwiek minuty
5
@daniel32778 ja bym nie chciał, wstyd
0
Narzekamy na Balde ale Real to ma dopiero tragicznego LO xD
0
Carvalaj niczym Casemiro. Traktowanie takie samo
0
@Szmulek Urban i Chabiniak. O ile drugiemu ciężko coś zarzucić, to Urban laurkuje Real ostro
0
@Gibbon_FCB akurat wtedy City zagrałoby kupę, a Bellingham wcisnął jakaś gówno wrzutkę w 87'
1
@Faro nawet z nimi? To jest poziom Ligi Mistrzów, my nie. To raczej oczywiste że dostalibyśmy oklep.
0
@Szmulek niesamowite to jest, nawet w Barcelonie był zawsze zjazd w lutym. W City nie ma nic więcej poza pojedynczymi meczami.
0
Odpalajcie Real póki nie jest za późno
0
Ale marzy mi się Rodri w Barcelonie. Piłkarz idealny
0
@FcPortoFan1999 otwarty z pewnością
0
@FcPortoFan1999 jakie kibicował ziomek. Ale odpalam Kopenhagę z City, trochę odchamić oczy po Xaviniecie
0
@mekston nie jest, nie wiem co to za drużyny
0
Co dziś oglądać? City czy Real?
1
@maroon kadra o niczym nie świadczy
1
@Cule1234 haha 120 mln euro na stół i do United, straciłem już resztę wiary w niego.
4
@Firestone pisałem o tym w trakcie meczu. Gość kryje na plaster powietrze
0
No i co tam iść spać czy nie? Co tam w Katalonii piszczy?
5
Cytując klasyka:
Spieprzyliście nam walentynki
4
@pt9 dla mnie to jest level wyżej jednak
3
A gdzie się nasz Brasileo podział?
Edit: aa Xavi go na LO wyrzucił xD
2
Bez Yamala to tutaj jest 0-3 w dupe xD
2
Gdzie ten chłopak ma granice?
4
De Jong jako wolny elektron piękny, tym razem wybrał sobie uciekanie od gry. Klasa. Ja bym mu wyrównał kontrakt z Mbappe
8
Yamal 9/10 występ. Czapki z głów. Kilka klas wyżej od całego zespołu