1

@Arden szkoda wyścigu w Baku, ale cóż.
Oby wygrała opcja pro-zachodnia, ktokolwiek to jest

1

@BARCA1899Messi dokładnie to samo chciałem napisać xD już nawet młodemu skazili głowę tym myśleniem że drużyny z LaLiga będą rozkładać nogi bo przyjeżdża Barcelona

0

Nie no, gol klasa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@prokar1 A jak to jest w LL? Każdy kto ma chociaż minute dostaje medal?

1

Czy Yamal ma tytuł La Liga za poprzedni sezon? Nie pamiętam czy złapał jakiekolwiek minuty

5

@daniel32778 ja bym nie chciał, wstyd

0

Narzekamy na Balde ale Real to ma dopiero tragicznego LO xD

0

Carvalaj niczym Casemiro. Traktowanie takie samo

0

@Szmulek Urban i Chabiniak. O ile drugiemu ciężko coś zarzucić, to Urban laurkuje Real ostro

0

@Gibbon_FCB akurat wtedy City zagrałoby kupę, a Bellingham wcisnął jakaś gówno wrzutkę w 87'

1

@Faro nawet z nimi? To jest poziom Ligi Mistrzów, my nie. To raczej oczywiste że dostalibyśmy oklep.

0

@Szmulek niesamowite to jest, nawet w Barcelonie był zawsze zjazd w lutym. W City nie ma nic więcej poza pojedynczymi meczami.

0

Odpalajcie Real póki nie jest za późno

0

Ale marzy mi się Rodri w Barcelonie. Piłkarz idealny

0

@FcPortoFan1999 otwarty z pewnością

0

@FcPortoFan1999 jakie kibicował ziomek. Ale odpalam Kopenhagę z City, trochę odchamić oczy po Xaviniecie

0

@mekston nie jest, nie wiem co to za drużyny

0

Co dziś oglądać? City czy Real?

1

@maroon kadra o niczym nie świadczy

1

@Cule1234 haha 120 mln euro na stół i do United, straciłem już resztę wiary w niego.

4

@Firestone pisałem o tym w trakcie meczu. Gość kryje na plaster powietrze

0

No i co tam iść spać czy nie? Co tam w Katalonii piszczy?

5

Cytując klasyka:
Spieprzyliście nam walentynki

4

@pt9 dla mnie to jest level wyżej jednak

3

A gdzie się nasz Brasileo podział?

Edit: aa Xavi go na LO wyrzucił xD

2

Bez Yamala to tutaj jest 0-3 w dupe xD

2

Gdzie ten chłopak ma granice?

4

De Jong jako wolny elektron piękny, tym razem wybrał sobie uciekanie od gry. Klasa. Ja bym mu wyrównał kontrakt z Mbappe

8

Yamal 9/10 występ. Czapki z głów. Kilka klas wyżej od całego zespołu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?