@Tasde prawo piłkarza Realu. Tak samo było z Asensio, tak samo było właśnie z Cristiano. Jedynie Bale jechali bo nie kochał klubu a on faktycznie takie gole strzelał xD
Chciałabym kiedyś powrócić do defaultowych ustawień i zacząć oglądać mecze Realu, ciekawi mnie ile by zajęło mi poczuć obrzydzenie. 30 min? Cały mecz? Więcej? Bo ja nie wiem jak można im kibicować tak po prostu, za grę, bez jakiegoś przyzwyczajenia z dzieciństwa czy po tych sukcesach w LM
Oczywiście nikt nie zwraca uwagi na te "małe rzeczy" podczas dyskusji, a one nałożone na siebie generują dużo, dużo większe kontrowersje niż jeden gwizdek sędziego przed czasem
0
@Forsyth w tym roku 25
17
Yamal z Cubarsim ciągną ten smutny wózek. Brawo za 3 punkty głównie dla nich.
0
Na Yamalu to jest pomarańczowa. Ale na Lewandowskim to żółta za symulke XD
5
Ale ten Roque się stara, smutno się patrzy co Xavi z nim robi :(
1
Ten chłopak będzie kończył karierę jak ja będę wchodził do grobu już, kurwa nie mogę w to uwierzyć XDD
0
Boże kocham go bez granic
2
Boże jak tak można strzelać xD
0
F1 nudna, Barcelona nudna, jezu co za czasy
0
Roque????????? Co ten Xavi
3
Dajcie im City pls xD chce znowu zobaczyć 10 podań po 15 minutach
14
Tylko jednej drużynie się to może zdarzyć xD
0
Ciekawi mnie to puchnięcie Realu, oby się utrzymało do końca sezonu.
0
@Tasde prawo piłkarza Realu. Tak samo było z Asensio, tak samo było właśnie z Cristiano. Jedynie Bale jechali bo nie kochał klubu a on faktycznie takie gole strzelał xD
0
@cules100pro jemu przynajmniej wyszło, nie skończył w Getafe xD
0
Pomyśleć że on miał u nas grać xd
1
Xavi Simons to nasz wychowanek tylko spierdzielił do PSG, dobrze pamiętam?
2
Chciałabym kiedyś powrócić do defaultowych ustawień i zacząć oglądać mecze Realu, ciekawi mnie ile by zajęło mi poczuć obrzydzenie. 30 min? Cały mecz? Więcej?
Bo ja nie wiem jak można im kibicować tak po prostu, za grę, bez jakiegoś przyzwyczajenia z dzieciństwa czy po tych sukcesach w LM
6
Jeden z tych dni kiedy przydałaby się zasada goli na wyjeździe :p
0
Że wy się jeszcze dajecie nabrać, ile razy my tą bajkę widzieliśmy xD
0
Stan zaskoczenia: brak
1
@dominox1998 nie ma opcji, zaraz coś wcisną jak zawsze. Za dużo razy to widziałem żeby się nabrać
Edit: cóż XDDDDd
2
Oczywiście nikt nie zwraca uwagi na te "małe rzeczy" podczas dyskusji, a one nałożone na siebie generują dużo, dużo większe kontrowersje niż jeden gwizdek sędziego przed czasem
0
Nie strzelą im nie ma opcji xD
6
Bożydar Realow oczywiście dostał mecz swojej ukochanej drużyny, można wyciszać xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Piękne są te czyste koszulki Lazio.
0
Zobaczymy jak się dziś spisze przyszły środkowy pomocnik Barcelony Joshua Kimmich.
0
Ja już ubrany na upadek Bajernu.
2
Fermin tragedia do kwadratu ten mecz, niestety
3
Idealny mecz żeby wpuścić Roque to nie, lepiej ratować wartosc tego placka z Girony