Ale trzeba mieć żelazną psychikę w tym zjebanym świecie. Mam nadzieję że to do niego nie dociera, bo to jest chore co się czyta lub widzi na temat 16 latka. Mali ludzie.
— Out Of Context Football (@nocontextfooty) March 16, 2024
Ps. Wiem że się przywalam do mema ale to po prostu jest żałosne XD ja 25 latek biorę to emocjonalnie a co dopiero 16 latek (!) którego to dotyczy... Jeszcze to wskazywanie wartości piłkarza golami nie mogę z tym twitterem xd
@messi33 niesamowite, chcą realizować swój najważniejszy postulat. No co za banda nieudaczników !!!11!! Nie ma to jak pan Sławek z gotowym modelem działania każdej sfery państwa, ale wykładający się na ustawie podatkowej. Dwa razy xd
Przerwa na finał CdR daje nam 1,5 tyg na przygotowanie się do pierwszego meczu z PSG. Potem mamy Kadyks, z którym znając życie umoczymy, rewanż na Monjüic i El Clasico na Bernabeu. Ciekawy będzie ten kwiecień.
Liverpool powinien być w ten TOP 8 w LM zamiast BVB, wtedy byłaby chyba najlepsza ekipa jaka może być. Same topowe drużyny z najlepszych lig. Oczywiście nie licząc Bayeru z wiadomych powodów
0
Co tu się dziś odjebało!! Wynik odzwierciedla grę??
0
@zodiak_10 no tak, ale to tylko nakręca fanatyków, szczególnie białej części. Zobaczą tacy to i pójdą mu spamować w DM na Instagramie.
11
Ale trzeba mieć żelazną psychikę w tym zjebanym świecie. Mam nadzieję że to do niego nie dociera, bo to jest chore co się czyta lub widzi na temat 16 latka. Mali ludzie.
Ps. Wiem że się przywalam do mema ale to po prostu jest żałosne XD ja 25 latek biorę to emocjonalnie a co dopiero 16 latek (!) którego to dotyczy... Jeszcze to wskazywanie wartości piłkarza golami nie mogę z tym twitterem xd
0
@Amidamaru po prostu jest cienki jak sik pająka xD dobrze że tu nie trafił
11
Ja przyznam że trochę mam. Nie pamiętam kiedy ostatnio jarałem się losowaniem jakimkolwiek w LM. Dziękujemy Generale.
0
@fcbfan1993 faktycznie, jeśli już za kryterium bierzemy topowa formę. Bo obecnie to Mats gra tak sobie
1
https://x.com/a3avd_/status/1768701363087622509
Chyba zgoda? Ja bym się jedynie zastanowił nad Hakimim zamiast Kounde, jeśli obaj w topowej formie
0
@messi33 niesamowite, chcą realizować swój najważniejszy postulat.
No co za banda nieudaczników !!!11!!
Nie ma to jak pan Sławek z gotowym modelem działania każdej sfery państwa, ale wykładający się na ustawie podatkowej. Dwa razy xd
0
@borys27 okej to Flashscore mnie trochę kłamie.
0
@TR3YWAY Zero zaskoczenia xD ciekawe co mówił jak Real dostawał jakiś Wolfsburg
0
Dajcie jakieś tweety Muniaka bo mam bloka xd
0
Przerwa na finał CdR daje nam 1,5 tyg na przygotowanie się do pierwszego meczu z PSG. Potem mamy Kadyks, z którym znając życie umoczymy, rewanż na Monjüic i El Clasico na Bernabeu. Ciekawy będzie ten kwiecień.
0
Trochę dziwnie że oba mecze gramy we wtorek. A po rewanżu na koniec tygodnia El Clasico xD
0
@insp1re tak .
0
Niby Barcelona taka bez pieniędzy a Lapcio i tak ładnie posmarował. Dźwignie działają hejterzy.
0
Cubarsi z Araujo już szykują kieszenie na schowanie Żółwia.
0
Nie no, dobrze jest. Mogło być lepiej ale PSG jest do ogrania, Mbappe niech się przyzwyczaja jak to jest dostawać od Barcelony :P
0
Ej dobrze mamy! Rewanż w 1/2 u nas Atletico albo BVB.
0
I rewanż u nas! Pięknie. Robimy im remontade
0
XDDEEEE pięknie, dawać to PSG
0
Oby tylko rewanż w Barcelonie, bo wszyscy wiemy jak to jest
2
Liverpool powinien być w ten TOP 8 w LM zamiast BVB, wtedy byłaby chyba najlepsza ekipa jaka może być. Same topowe drużyny z najlepszych lig. Oczywiście nie licząc Bayeru z wiadomych powodów
0
@Barcaa12 Real może, więc zobaczymy
3
A tyle tu mnie jechaliście jak mówiłem że drugi Higuain XD kozak na pasterzy z Włoch
3
Kurwa to tylko 1/4 ale mega się cieszę
0
Naszym killerem zawsze jest okres od 55 do 70 minuty. Oby się nic nie odjebało i jazda
0
Ale Jazda jest!!! Brawo!??
0
Brawo Fermin, ale też świetnie Raphinia i Lewy
0
Jak Araujo to wyratował, co to jest za kocur nie mam pytań
0
Vamos chłopaki! Chcę w końcu zobaczyć nie obsraną drużynę!