0

@Chucky my chcemy tylko oglądać piłkę :p

0

@zeko0 fakt, to jest jedyny pozytywny wątek od 2015 roku xd

30

Nie no weźcie mi coś wyjaśnijcie, czemu drużyny którym kolektywnie kibicujemy mają wylewy, jakieś dziwne akcje, głupie błędy bramkarzy itp. a drużyny którym życzymy źle mają tyle farta i jakieś rykoszety, farfocle i dni życia? XD my jesteśmy jacyś skazani na cierpienie czy o co tu chodzi

3

Męczennik po prostu podał
Komentator: KAPITHALNIOE

1

To jest tikitaka w wykonaniu City? Guardiola by się w grobie przewracał

0

Szanuję za gwizdanie na hymn LM

0

@Volk też życzę Kaneowi pucharu, ale nie z Bayernem :P

1

@MichuZ44 Verstappen could never, nie ma tego luzu

0

@kondziu88 słaby był, dlatego go wzięli do seniorskiej

0

I co, przekombinował czy nie?
Muszę się ostro wkręcić w ten mecz bo nie mogę zapomnieć o wczoraj nawet na sekundę

1

@Sysia11 weź rozpęd

0

Zjechaliśmy dzisiaj po drabinie eksalacyjnej. Niewyrównana została stawka ryzyka na boisku i daliśmy się zaskoczyć w tzw. fog of war.

0

Młodzi po takim meczu i fali entuzjazmu się załamią, gen frajerstwa się szerzy

3

Mimo wszystko dziś nie było zesrańska mentalnego, tylko debilizm pilkarski

3

W sumie mamy po sezonie w tym momencie

2

Ile kurwa jeszcze razy można się tak czuć, ile kurwa jebana mać razy. Dlaczego to kurwa nas musi zawsze spotykać, co sezon

0

Ostatni mecz De Jonga w CL dla Barcy?

0

No zmiany ty betonie wściekły

0

Karny i drugą żółta

1

Kartka dla Lewego? XDDDDD

0

Już było tak dobrze

0

@spyke nie ściąga się piłkarza który jest w takiej formie strzeleckiej

0

Wszystko ze mnie opadło

0

Kurwa no nigdy nie może pójść gładko

0

Słabo że na Montjuic tak daleko od trybun boisko, może by jakaś świnia poleciała

0

Nie no, decyzja słuszna

0

Donnaruma to jest uosobienie powiedzenia kolos na glinianych nogach

0

@Matheu12 Jacek Góralski IN

0

Ter Stegena to poniosło z tym podaniem do Pedriego

2

Cancelo moja największa obawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?