Nie zdziwię się jeśli tacy piłkarze jak Gündogan się zawiną. Widać po nim jak bardzo frustruje go ta amatorka i nie patrzenie na siebie tylko obwininianie absolutnie wszystkiego dookoła. Drugi tak inteligentny piłkarz zastanowi się kilka razy czy mając kilka ofert. Nie dość że kasa mniejszą to jeszcze trafia do swoistego Barca-Pol sp. z o.o.
@FCBparasiempre nie ma sensu robić kolejnej rewolucji. Kadrę mamy bardzo dobrą, tu trzeba poważnego trenera i przygotowanie fizyczne. Nie wierzę w to że im się nie chce wygrywać.
1
@Herato o kurde pierwszy raz trafiłem xD
1
@Herato wygrali dwa razy z rzędu w innych klubach?
0
@dawid4444 oddawanie któregokolwiek z tych graczy przy naszej sytuacji byłoby idiotyzmem
2
@P33ck Federer clear
17
Neuer jedyna sytuacja w życiu kiedy nie wyszedł xD
0
Nie wiem co za typ ale robi Viniciusa jak peta xD
0
@Lucyfffer jak dobrze że on nie trafił do rządowych
0
@Colon Serena Williams
0
No fajnie, zwiększył swoją wartość to teraz emeryturka za dobre pieniądze
1
Ale zamyka nam mordy na troche xD
0
@Tymoon19 jaki Rodriguez?
0
Ciężko uwierzyć że to było 12 lat temu.
W jakim my w ogóle miejscu teraz jesteśmy.
Wracaj Pep
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Zbyszard
@michalgajdek jakis impeachment?
1
Nie zdziwię się jeśli tacy piłkarze jak Gündogan się zawiną. Widać po nim jak bardzo frustruje go ta amatorka i nie patrzenie na siebie tylko obwininianie absolutnie wszystkiego dookoła. Drugi tak inteligentny piłkarz zastanowi się kilka razy czy mając kilka ofert. Nie dość że kasa mniejszą to jeszcze trafia do swoistego Barca-Pol sp. z o.o.
1
@Destroyer_of_Worlds przecież Lenglet wróci xD
1
Cześć, giniemy.
1
@bstryyy na Google Earth jest data zdjęcia, na Google Maps jest tylko formułka prawna, ta data 2024 się nie odnosi do zdjęcia :P
Generalnie jak chcecie dokładniejsze zdjęcia i z datą itp. i raczej aktualniejsze Polski to wejdźcie na Geoportal.
17
Ulgi podatkowe dla najbogatszych xDDD
1
Jezu, kiedy wybory
1
Nie ma szans że nie wykupimy Cancelo i Felixa xD dlaczego mielibyśmy myśleć trzeźwo i podejmować logiczne decyzję? Przecież jesteśmy Barceloną!
0
@FCBparasiempre nie ma sensu robić kolejnej rewolucji. Kadrę mamy bardzo dobrą, tu trzeba poważnego trenera i przygotowanie fizyczne. Nie wierzę w to że im się nie chce wygrywać.
0
W ogóle Xavi teraz sobie będzie siedział do końca sezonu grając o nic? XD
2
Za kibicowanie Ferrari i Barcelonie to ja powinienem jakiś dodatek szkodliwy dostawać. Ile razy można dostawać mokra szmatą w pysk xDD
0
@TR3YWAY no dziś poleciał grubo z tym sraniem przy bramkach xd
4
Chciałbym serdecznie pocieszyć młodych kibiców Barcelony którzy są tutaj z nami:
Przywykniecie.
Dobranoc
0
Dobre rzeczy nie są dla nas i tyle.
0
Koniec sezonu .
30
Ale Real przyciąga ten najgorszy sort piłkarzy, jacy to są niestrawni ludzie xD nie wiem jak można im kibicować
0
Vinicus bez kartki? XDDDD