0

O kurde Semedo xDD

0

Portugalia to trochę gra jak my, tylko czasem walną z dystansu

1

@macio_944 Dokładnie, bo poziom obu podobny ;)

0

@MesQueUnClub96 jedziesz tam Dodi

2

Chuja tam bronimy, jakby Probierz chciał bronić to by zdjął drugiego napastnika

1

Szymański pod prysznic

0

Skąd wy macie ten skład xD i skąd ma Flashscore

1

@Barcasub kanał nadawczy Kuby Klawitera na IG

0

@MesQueUnClub96 rodzina Verstappenów

0

Od lat to samo, najgorszy punkt Hiszpanii to wylewy w bramce

0

@Emhyr Xavi tylko xd

1

Czemu Yamala nie oszczędzi? Dawaj Torresa łysy

0

Matko boska przeciez to Pedri jak ci nie wstyd chorwacie

2

Pedri z asystą!!

1

Rozpoczynamy marsz po tytuł

1

@pioz123 jutro o 15

1

@Pawlak1992 Carvajal XDDDDd

3

Bleh, Chorwacja mnie obrzydza od zawsze, liczę na wywalenie się na ryj

0

Dobrze że Gundo cały, aczkolwiek jakby sobie odpoczął całe lato to też by źle nie było. Bo po dziś na 100% Niemcy wychodzą z grupy

0

Ale nasz nowy nabytek ładnie asystuje

1

@Rust_Cohle stawiam dom na brameczke 75'+

2

Co to są za ludzie w ogóle? xD jakiś random będzie oczerniał Pana Piłkarza bez konsekwencji?

0

Poszło! Zapomniałem napisać że bardzo chciałbym móc napisać mniej niz 15 znaków :D

0

@regatta52 no i żeby nie było że się doszukuje, potraktujcie to jako ciekawostkę

0

Przeglądam sobie moje zapiski wyników z dużych imprez od 2010 roku i zauważyłem pewną dziwną rzecz, reprezentacja Portugalii PRAWIE zawsze jest w ostatniej lub przedostatniej grupie na turnieju. Ja wiem że jest losowanko itp. ale czy jakieś ułożenie koszyków to sprawia?
Od 2010 roku Portugalia była:
MŚ RPA: grupa G
Euro PL-UKR: grupa B
MŚ Brazylia: grupa G
Euro Francja: grupa F
MŚ r*sja: grupa B
Euro Europa: grupa F
MŚ Katar: grupa H
Euro Niemcy: grupa F

Oczywiście na mundialu H to ostatnia a na Euro F.

3

@BorzyKrzys zdobyć Mistrzostwo Europy możesz zdobywając w grupie 3 punkty po 3 remisach xd

0

@VegetaPolska a mi się dalej wydaje że to blef. Wczoraj normalnie wychodził z samolotu

3

@jacobFCB niestety, ale jeśli Demorkaci go nie wymienia to już wolę oglądać takie obrazki niż Trumpa robiącego cokolwiek

0

@VegetaPolska kibica Barcelony tez

1

Zagramy jak Hiszpania za najlepszych czasów Del Bosque. Kto naszym Fabregasem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?