0

@VegetaPolska tzn przeciwko rządowym tak jest, bo to psiapsy.
Z nami to by jeździli na dupie cały mecz

1

Tak się nas oglądało za najgorszych czasów Xaviniety? Czy lepiej było? Bo mi się wydaje że mimo wszystko lepiej xd

1

Jedyny biały strzela xD

1

Niesamowite jakie ten McLaren ma tempo. Aż przykro. Ale cieszy świetny występ Leclerca.

No cóż, oby beczka z Realu trochę pomogła.

0

@Keson ten wywiad z Shaqiem to reklama XD
Plus lepiej nie sprawdzajcie co jeszcze kilka dni temu wstawiał nt Izraela

0

@Xaviball jest grubo

0

@maroon eee tam, nakopać ogurom a Ligue Ę to umieli jeszcze z Mbappe. Spokojnie :P

4

@kanver_ mam nadzieję że Cubarsi się ogarnie, odpocznie i będzie w Once de Gala

0

@AlwaysBlaugrana jak się Balde nie ogarnie do zimy to nie mamy, chyba że Martin naprawdę odpali. Ale na razie to słabo wygląda..

3

Mam nadzieję że Roque odpali w Betisie i za rok wróci do Barcelony (już z nowym zarządem) bo szukanie zastępstwa za Lewego będzie ciężkie jeśli jednocześnie trzeba będzie kupić LS, LO i potencjalnie (mam nadzieję) bramkarza

0

@AlwaysBlaugrana sam Hansi zapowiedział rotacje więc tak

0

Pytanko do obcykanych, czy w Hiszpanii mówi się w ogóle o tym że kadra Realu jest tak biedna w Hiszpanów? A Barcelony wręcz pełna?
Czy im to nie przeszkadza dopóki wygrywają?

0

@Keson no zgoda, ale to są delikatne rysy na tym występie

0

Mocno się wahałem komu dać MVP Pedriemu czy Raphini ale tą walka w obronie w końcówce sobie to fawelarz wywalczył.
Partidazo dzisiaj

2

Najgorsze że teraz powrót do rzeczywistości i czytania tych przykrych newsów

8

Autentycznie czuję radość że następny mecz już we wtorek, zapomniałem o tym uczuciu xD

0

Brawo panowie!!

0

Mein Furher, nie możemy się doczekać już następnego meczu!

7

Nie no kurwa Raphinia chłopie XD na mediapuncie kozak, na lewej kozak, kocham go

0

@lntrowertyk czekaj aż zaczniemy słabo grać, te obraźliwe są zawsze lepsze xD

10

Za wypychanie Raphini z klubu to niektórzy powinni oddać obywatelstwo tej strony. Za każdym razem oddaje serducho i 110%.
Ta opaska to jak psu buda mu się należy.

1

Fati jaki przyjebany w telefonie siedzi XD

0

W ogóle mamy jakiegoś zmiennika dla Lewego? xD

0

Hansi coś umie po hiszpańsku już? :D

9

Pedri MVP dla mnie.

2

Brawo Robert i brawo Raphinia!

0

Nie martwi mnie wynik jeśli gra tak wygląda. Bardziej martwi czy to przypadkiem Athletic nie jest taki słaby

0

Ale że Pedri zagra TAKI mecz tak głęboko to się nie spodziewałem. Czapki z głów

1

Ale miejsce sobie świetnie zrobił

0

@Arcybiskup Garcia na pewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?