@Arden nie ma się co dziwić? xD nigdy nie będzie gwarancji 100% wyleczenia się, nie ma czegoś takiego jak gwarancja. Lepiej siedzieć na dupie i liczyć że magicznie samo przejdzie? Nie myślałem że to będzie taki pasożyt
@Kgorecki2500 ten Slazac na Twitterze to trollowal Polaków tym XD do czego się przyznał kilka tweetów dalrj. a oczywiście patriotyczne wyznające jedyna słuszną partię profile jak ten powyżej już oczywiście złapały haczyk i grzeją temat xddd
Kiedy Messi kończy przygodę w Interze Miami? Fajnie by było żeby wrócił do Barcelony na stałe i jego dzieci szkoliły się już w La Masii, chyba że kosa z Laportą jest do tego stopnia że nawet tego nie by nie chciał.
0
haha co to za reklama w trakcie hymnu xDD
0
XDDDd nie mamy zawodników na zmiany a ten dostaje czerwona przy 4:1, co za gość xDd
1
Yyy co XD nawet nie sprawdzamy?
1
Jezu Ter Stegen, coś ty odwalił
0
A Yamal 90 min?
5
https://x.com/sus1ee_/status/1835343627842629948
0
Ile ja bym dał żeby wyglądać tak jak ten Fort xD geny nie do podrobienia
0
Ooo Hector Fort!!
0
Jak on tego nie wykorzystuje
0
Dobra, zmiany zmiany. Oszczędzamy tych kotów
1
Jak on to wsadził XDDD
0
Coo XDD nie no ludzie xD on skakał jakby płynął stylem motylkowym
0
Nie ma dyskusji, karny pewniaczek
0
Co tu sie odwala XDD
0
Vamos Lamine! Ale liczby robi w tym sezonie
1
@MichuZ44 Dyskwalifikacja dla oszustów. Zwycięstwo dla Leclerca.
1
Mam nadzieję że nie będzie za dużo czerwonych flag bo się z wyścigiem nie wyrobimy na mecz
1
@Zoker i w zawiązku z tym że Stany mają najgłupszy system głosowania jest zakaz publikowania sondaży? Bo nie wiem o co wie czepiasz xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 tak czy nie
0
Nicola Zalewski za Balde tak czy nie?
10
@Arden nie ma się co dziwić? xD nigdy nie będzie gwarancji 100% wyleczenia się, nie ma czegoś takiego jak gwarancja.
Lepiej siedzieć na dupie i liczyć że magicznie samo przejdzie?
Nie myślałem że to będzie taki pasożyt
0
@Kgorecki2500 ten Slazac na Twitterze to trollowal Polaków tym XD do czego się przyznał kilka tweetów dalrj. a oczywiście patriotyczne wyznające jedyna słuszną partię profile jak ten powyżej już oczywiście złapały haczyk i grzeją temat xddd
1
@adamek20151 "do Barcelony" w sensie miasta miałem na myśli, zawsze była mowa że tutaj będzie mieszkał na stałe po zakończeniu kariery
1
@Comentateiro no ciekawe, ale z drugiej strony też trzeba zrozumieć jeśli intensywność będzie mniejsza. Mamy dopiero wrzesień
0
Kiedy Messi kończy przygodę w Interze Miami? Fajnie by było żeby wrócił do Barcelony na stałe i jego dzieci szkoliły się już w La Masii, chyba że kosa z Laportą jest do tego stopnia że nawet tego nie by nie chciał.
1
Moder zapomniał jak się gra w piłkę XD
1
@Pedri16Future w sensie durny faul w polu karnym?
0
@Encore szprycarz z wielkim szlemem, ładnie xd
0
Nie no weźcie ten szrot z Ameryki xD