0

haha co to za reklama w trakcie hymnu xDD

0

XDDDd nie mamy zawodników na zmiany a ten dostaje czerwona przy 4:1, co za gość xDd

1

Yyy co XD nawet nie sprawdzamy?

1

Jezu Ter Stegen, coś ty odwalił

0

A Yamal 90 min?

0

Ile ja bym dał żeby wyglądać tak jak ten Fort xD geny nie do podrobienia

0

Ooo Hector Fort!!

0

Jak on tego nie wykorzystuje

0

Dobra, zmiany zmiany. Oszczędzamy tych kotów

1

Jak on to wsadził XDDD

0

Coo XDD nie no ludzie xD on skakał jakby płynął stylem motylkowym

0

Nie ma dyskusji, karny pewniaczek

0

Co tu sie odwala XDD

0

Vamos Lamine! Ale liczby robi w tym sezonie

1

@MichuZ44 Dyskwalifikacja dla oszustów. Zwycięstwo dla Leclerca.

1

Mam nadzieję że nie będzie za dużo czerwonych flag bo się z wyścigiem nie wyrobimy na mecz

1

@Zoker i w zawiązku z tym że Stany mają najgłupszy system głosowania jest zakaz publikowania sondaży? Bo nie wiem o co wie czepiasz xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 tak czy nie

0

Nicola Zalewski za Balde tak czy nie?

10

@Arden nie ma się co dziwić? xD nigdy nie będzie gwarancji 100% wyleczenia się, nie ma czegoś takiego jak gwarancja.
Lepiej siedzieć na dupie i liczyć że magicznie samo przejdzie?
Nie myślałem że to będzie taki pasożyt

0

@Kgorecki2500 ten Slazac na Twitterze to trollowal Polaków tym XD do czego się przyznał kilka tweetów dalrj. a oczywiście patriotyczne wyznające jedyna słuszną partię profile jak ten powyżej już oczywiście złapały haczyk i grzeją temat xddd

1

@adamek20151 "do Barcelony" w sensie miasta miałem na myśli, zawsze była mowa że tutaj będzie mieszkał na stałe po zakończeniu kariery

1

@Comentateiro no ciekawe, ale z drugiej strony też trzeba zrozumieć jeśli intensywność będzie mniejsza. Mamy dopiero wrzesień

0

Kiedy Messi kończy przygodę w Interze Miami? Fajnie by było żeby wrócił do Barcelony na stałe i jego dzieci szkoliły się już w La Masii, chyba że kosa z Laportą jest do tego stopnia że nawet tego nie by nie chciał.

1

Moder zapomniał jak się gra w piłkę XD

1

@Pedri16Future w sensie durny faul w polu karnym?

0

@Encore szprycarz z wielkim szlemem, ładnie xd

0

Nie no weźcie ten szrot z Ameryki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?