0

Ale na stojąco gramy XD

0

@PIWOSZ89 myślałem że kontuzja xd

0

@Kamil689 czemu?

0

W lidze narodów można robić zmiany tak jak w meczu towarzyskim czy jak o stawkę?

2

Beka z Realu że oddali Joselu xD

12

Syndrom oblężonej twierdzy mocno.
Jaki cel by miał w tym klub? Zwolnić Xaviego jeszcze bardziej? XD
Za wiele można ten zarząd oskarżać, ale szanujmy się panie Generale.

1

@macio_944 oo ta co wyslales fajna w sumie

0

@macio_944 Włosi robią najgorsza pizzę

2

XDDdDDxD i weźcie z tym wygrajcie

1

Jaki nur co to ma być xDD

3

XDDDD współczuję kibicom Realu takiego piłkarza, wiecznie trzeba go bronić xd

5

Nie no, karny 100% szanujmy sie

0

XDDDDDDDDDDD HAHAHAHAG

2

@KrychaFCB wymienność pozycji, siła przyjaźni, mental zwycięzców. Tego nie pojmiesz, to jest pomysł Don Carletto

(real gra kaszane od lat)

0

Dopiero włączyłem, kto pozwolił grać Realowi Betis w tych koszulkach...

0

Oby więcej takich weekendów.
Barca gra i miażdży, Ferrari wygrywa z Leclerckiem. Piękny moment

0

@Kubsoleon ja myślałem że to są sztywne 3 sezony i elo XD

0

Myślicie że jak Robert utrzyma formę to szwagry mu przedłużą kontrakt?

0

Kurde no teraz się boje ze Alonso przyjdzie do Realu i w jedno lato będzie rewolucja z ich budżetem xd

1

A co jeśli to nie zasługa Flicka tylko Xavi zostawił takiego samograja?

0

Dajcie odpocząć Laminowi plox

0

@matirix20 to znak, nie rób tego

1

Dobra, rotaaacje

0

@Luciano99 tak samo Fati xD Hansi to cudotwórca ale z gówna bata nie ukręci

1

nie mogę oglądać (a widzę że jest czego żałować) jak radzi sobie Casado?

1

Wcześnie ta zima w Madrycie

0

XdDDDD pięknie!

1

Barcelona od lat robiła spektakularne transfery które kończyły się tak sobie i potem był problem z wypchnięciem tych piłkarzy z klubu to w tym roku postanowili nie robić transferów wcale. Nie będzie problemu.
Masterclass szwagrów.

0

@Comentateiro w czym problem?

0

@Popitek12 Jarno Opmeer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?