Syndrom oblężonej twierdzy mocno. Jaki cel by miał w tym klub? Zwolnić Xaviego jeszcze bardziej? XD Za wiele można ten zarząd oskarżać, ale szanujmy się panie Generale.
Barcelona od lat robiła spektakularne transfery które kończyły się tak sobie i potem był problem z wypchnięciem tych piłkarzy z klubu to w tym roku postanowili nie robić transferów wcale. Nie będzie problemu. Masterclass szwagrów.
0
Ale na stojąco gramy XD
0
@PIWOSZ89 myślałem że kontuzja xd
0
@Kamil689 czemu?
0
W lidze narodów można robić zmiany tak jak w meczu towarzyskim czy jak o stawkę?
2
Beka z Realu że oddali Joselu xD
12
Syndrom oblężonej twierdzy mocno.
Jaki cel by miał w tym klub? Zwolnić Xaviego jeszcze bardziej? XD
Za wiele można ten zarząd oskarżać, ale szanujmy się panie Generale.
1
@macio_944 oo ta co wyslales fajna w sumie
0
@macio_944 Włosi robią najgorsza pizzę
2
XDDdDDxD i weźcie z tym wygrajcie
1
Jaki nur co to ma być xDD
3
XDDDD współczuję kibicom Realu takiego piłkarza, wiecznie trzeba go bronić xd
5
Nie no, karny 100% szanujmy sie
0
XDDDDDDDDDDD HAHAHAHAG
2
@KrychaFCB wymienność pozycji, siła przyjaźni, mental zwycięzców. Tego nie pojmiesz, to jest pomysł Don Carletto
(real gra kaszane od lat)
0
Dopiero włączyłem, kto pozwolił grać Realowi Betis w tych koszulkach...
0
Oby więcej takich weekendów.
Barca gra i miażdży, Ferrari wygrywa z Leclerckiem. Piękny moment
0
@Kubsoleon ja myślałem że to są sztywne 3 sezony i elo XD
0
Myślicie że jak Robert utrzyma formę to szwagry mu przedłużą kontrakt?
0
Kurde no teraz się boje ze Alonso przyjdzie do Realu i w jedno lato będzie rewolucja z ich budżetem xd
1
A co jeśli to nie zasługa Flicka tylko Xavi zostawił takiego samograja?
0
Dajcie odpocząć Laminowi plox
0
@matirix20 to znak, nie rób tego
1
Dobra, rotaaacje
0
@Luciano99 tak samo Fati xD Hansi to cudotwórca ale z gówna bata nie ukręci
1
nie mogę oglądać (a widzę że jest czego żałować) jak radzi sobie Casado?
1
Wcześnie ta zima w Madrycie
0
XdDDDD pięknie!
1
Barcelona od lat robiła spektakularne transfery które kończyły się tak sobie i potem był problem z wypchnięciem tych piłkarzy z klubu to w tym roku postanowili nie robić transferów wcale. Nie będzie problemu.
Masterclass szwagrów.
0
@Comentateiro w czym problem?
0
@Popitek12 Jarno Opmeer