16 października 2024, 11:26
1
Jacy cwani wobec Polaka xD Zajmijcie się lepiej patrzeniem na ręce Laporcie, Tebasowi i innym
15 października 2024, 22:30
0
Myślę że treningi Flicka też mogły sprawić że Lewy wyszedł z tego cały. Rok temu byłoby gorzej.
15 października 2024, 22:26
2
@dominox1998 tak gra dalej
Raphinia jest w takiej formie że ogarnie i na 9 xD
15 października 2024, 22:22
Kurwa kim my zagramy w tym ataku XDDD
15 października 2024, 22:19
Boli was wielka Legia?
15 października 2024, 22:18
Bardziej Ake czy bardziej Gervinho?
15 października 2024, 22:12
@PatrychoO "polska matka" to mało? XDŚmiga po polsku az milo,chce dla nas grać. Skończcie szukać sensacji
15 października 2024, 21:54
Gramy 4-2-3-1 i Nikola na LS. Dawać mi te Portugalie
15 października 2024, 21:32
KTO JAK NIE ON!!
15 października 2024, 21:06
Ale brama o kurwa xD
15 października 2024, 20:54
Ale my w końcu w piłkę gramy, kurde co się dzieje
15 października 2024, 19:36
@abram3k Co??? Żartujesz
15 października 2024, 19:34
4
Ooo i Robercik odpoczywa, cudownie
12 października 2024, 22:36
W sumie jakby nie Bednarek to byłby gol i tak
12 października 2024, 22:34
Frankowski to nie miał pół dobrego zagranka dziś xD
12 października 2024, 22:25
Byłem pewny że nic z tego nie będzie xD
12 października 2024, 22:16
W sumie dobrze że my spadniemy do tej dywizji B, mniej będzie kompromitacji z najlepszymi xD
12 października 2024, 22:10
O kurde to jest ten nasz Trincao? XD
12 października 2024, 22:01
Komentarz usunięty przez użytkownika
12 października 2024, 21:32
@JohnnySilverhand CO JA WŁAŚNIE PRZECZYTAŁEM XDD
12 października 2024, 21:31
Frankowski to jest hit xD grasz całe życie na skrzydle i nie potrafic wrzucić xD
12 października 2024, 21:15
Bruno Fernandes miał kurwa rok żeby to odegrać xD
12 października 2024, 21:04
Cubarsi już zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii? dajcie mu 20 mln i naturalizujcie bo to jest dramat z tą obroną xD
12 października 2024, 21:01
12 października 2024, 19:17
@Sulimo odwrotnie jak już :D
10 października 2024, 13:07
@Kgorecki2500 Monika Pawłowska v2 xdd
10 października 2024, 13:04
Komentarz usunięty
8 października 2024, 13:24
@Linghunter88 wtedy zatrzymywanie czasu, ale też jakoś dobrze przemyślane
8 października 2024, 00:44
14
@pt9 cała ta nagonka na alkohol w internecie obecnie jest śmieszna
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Jacy cwani wobec Polaka xD Zajmijcie się lepiej patrzeniem na ręce Laporcie, Tebasowi i innym
0
Myślę że treningi Flicka też mogły sprawić że Lewy wyszedł z tego cały. Rok temu byłoby gorzej.
2
@dominox1998 tak gra dalej
0
Raphinia jest w takiej formie że ogarnie i na 9 xD
2
Kurwa kim my zagramy w tym ataku XDDD
0
Boli was wielka Legia?
0
Bardziej Ake czy bardziej Gervinho?
1
@PatrychoO "polska matka" to mało? XD
Śmiga po polsku az milo,chce dla nas grać. Skończcie szukać sensacji
0
Gramy 4-2-3-1 i Nikola na LS. Dawać mi te Portugalie
0
KTO JAK NIE ON!!
2
Ale brama o kurwa xD
0
Ale my w końcu w piłkę gramy, kurde co się dzieje
0
@abram3k Co??? Żartujesz
4
Ooo i Robercik odpoczywa, cudownie
1
W sumie jakby nie Bednarek to byłby gol i tak
1
Frankowski to nie miał pół dobrego zagranka dziś xD
0
Byłem pewny że nic z tego nie będzie xD
0
W sumie dobrze że my spadniemy do tej dywizji B, mniej będzie kompromitacji z najlepszymi xD
0
O kurde to jest ten nasz Trincao? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@JohnnySilverhand CO JA WŁAŚNIE PRZECZYTAŁEM XDD
1
Frankowski to jest hit xD grasz całe życie na skrzydle i nie potrafic wrzucić xD
2
Bruno Fernandes miał kurwa rok żeby to odegrać xD
0
Cubarsi już zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii? dajcie mu 20 mln i naturalizujcie bo to jest dramat z tą obroną xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sulimo odwrotnie jak już :D
0
@Kgorecki2500 Monika Pawłowska v2 xdd
2
Komentarz usunięty
1
@Linghunter88 wtedy zatrzymywanie czasu, ale też jakoś dobrze przemyślane
14
@pt9 cała ta nagonka na alkohol w internecie obecnie jest śmieszna