1

Jacy cwani wobec Polaka xD Zajmijcie się lepiej patrzeniem na ręce Laporcie, Tebasowi i innym

0

Myślę że treningi Flicka też mogły sprawić że Lewy wyszedł z tego cały. Rok temu byłoby gorzej.

2

@dominox1998 tak gra dalej

0

Raphinia jest w takiej formie że ogarnie i na 9 xD

2

Kurwa kim my zagramy w tym ataku XDDD

0

Boli was wielka Legia?

0

Bardziej Ake czy bardziej Gervinho?

1

@PatrychoO "polska matka" to mało? XD
Śmiga po polsku az milo,chce dla nas grać. Skończcie szukać sensacji

0

Gramy 4-2-3-1 i Nikola na LS. Dawać mi te Portugalie

0

KTO JAK NIE ON!!

2

Ale brama o kurwa xD

0

Ale my w końcu w piłkę gramy, kurde co się dzieje

0

@abram3k Co??? Żartujesz

4

Ooo i Robercik odpoczywa, cudownie

1

W sumie jakby nie Bednarek to byłby gol i tak

1

Frankowski to nie miał pół dobrego zagranka dziś xD

0

Byłem pewny że nic z tego nie będzie xD

0

W sumie dobrze że my spadniemy do tej dywizji B, mniej będzie kompromitacji z najlepszymi xD

0

O kurde to jest ten nasz Trincao? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@JohnnySilverhand CO JA WŁAŚNIE PRZECZYTAŁEM XDD

1

Frankowski to jest hit xD grasz całe życie na skrzydle i nie potrafic wrzucić xD

2

Bruno Fernandes miał kurwa rok żeby to odegrać xD

0

Cubarsi już zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii? dajcie mu 20 mln i naturalizujcie bo to jest dramat z tą obroną xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sulimo odwrotnie jak już :D

0

@Kgorecki2500 Monika Pawłowska v2 xdd

2

Komentarz usunięty

1

@Linghunter88 wtedy zatrzymywanie czasu, ale też jakoś dobrze przemyślane

14

@pt9 cała ta nagonka na alkohol w internecie obecnie jest śmieszna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?