2

@sevs otwórz oczy

0

Balde tragiczny

0

No jaki faul xDDD

1

Jakby Kounde z tego ładował to stadiony świata XD

5

Chłopaki myślą że są MSN

0

Fort za Balde od II połowy to mus

3

Balde to jest bez formy odkąd odszedł Alba

2

Ale te igrzyska niszczą piłkarzy xD

0

faul bez dyskusji. Pytanie czy wcześniej nie było faulu u nas w PK

0

Balde oczywiście nic nie gra bez konkurencji a oni chcą oddać Forta xD

0

Ajj ale co zagrał Raphinia tam, genialny dzisiaj

4

@norbi77 xddd idealnie żeby zwolnic ffp na Olmo xD

0

@Fake69 ja mam 2 min opóźnienia xd

1

Nasz oszukany fawelarz forma mutant

1

Przez zachciankę w postaci Olmo za rok nie dość że musimy kupować Nico to jeszcze napastnika XD brawo szwagry odc 202826

2

Lamine Yamal to jedyny powód do uśmiechu w tym klubie.

0

Nie no jaka on ma nogę XD

0

No, przypomniał sobie skąd pochodzi xD

0

Raphinia na lewo, Pedri do środka, Gündogan na DP. A nie, czekaj.

0

No kartka kur*a

0

@OzzyFCB to mój pierwszy mecz za Flicka XD

0

@abram3k gdzie siedzisz?

0

Raphinia na mediapuncie?

0

Oesu Gil Manzano XXD będą cyrki

1

@adamek20151 ale czy kibice chodzą inni?

2

Dlaczego właściwie szybciej usłyszymy "Laporta dimision" na Camp Nou niż na Montjuic? Wyjaśni ktoś tą zależność?

0

@Pnog37 ja nie powiedziałem że ja nie :P zapytałem, fajnie wiedzieć

0

Jest w ogóle ktoś, ktokolwiek kto czeka na debiut Olmo w barwach Barcelony?

0

@bartekvisca bo nas jest więcej niż Bartłomieji ale to może od wieku czynników zależeć. Przede wszystkim od tego skąd jesteś

0

Ale dlaczego przedłużają ten kontrakt xD jaki to ma sens, zamiast pozbyć się raka to jeszcze 2 lata będzie tu przyjeżdżał w lipcu i będzie szukanie frajera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?