24 sierpnia 2024, 20:16
2
@sevs otwórz oczy
24 sierpnia 2024, 20:15
0
Balde tragiczny
24 sierpnia 2024, 19:54
No jaki faul xDDD
24 sierpnia 2024, 19:52
1
Jakby Kounde z tego ładował to stadiony świata XD
24 sierpnia 2024, 19:50
5
Chłopaki myślą że są MSN
24 sierpnia 2024, 19:46
Fort za Balde od II połowy to mus
24 sierpnia 2024, 19:44
3
Balde to jest bez formy odkąd odszedł Alba
24 sierpnia 2024, 19:43
Ale te igrzyska niszczą piłkarzy xD
24 sierpnia 2024, 19:42
faul bez dyskusji. Pytanie czy wcześniej nie było faulu u nas w PK
24 sierpnia 2024, 19:41
Balde oczywiście nic nie gra bez konkurencji a oni chcą oddać Forta xD
24 sierpnia 2024, 19:39
Ajj ale co zagrał Raphinia tam, genialny dzisiaj
4
@norbi77 xddd idealnie żeby zwolnic ffp na Olmo xD
24 sierpnia 2024, 19:33
@Fake69 ja mam 2 min opóźnienia xd
24 sierpnia 2024, 19:32
Nasz oszukany fawelarz forma mutant
24 sierpnia 2024, 19:31
Przez zachciankę w postaci Olmo za rok nie dość że musimy kupować Nico to jeszcze napastnika XD brawo szwagry odc 202826
24 sierpnia 2024, 19:28
Lamine Yamal to jedyny powód do uśmiechu w tym klubie.
24 sierpnia 2024, 19:27
Nie no jaka on ma nogę XD
24 sierpnia 2024, 19:23
No, przypomniał sobie skąd pochodzi xD
24 sierpnia 2024, 19:18
Raphinia na lewo, Pedri do środka, Gündogan na DP. A nie, czekaj.
No kartka kur*a
24 sierpnia 2024, 19:11
@OzzyFCB to mój pierwszy mecz za Flicka XD
24 sierpnia 2024, 19:07
@abram3k gdzie siedzisz?
24 sierpnia 2024, 19:06
Raphinia na mediapuncie?
24 sierpnia 2024, 19:03
Oesu Gil Manzano XXD będą cyrki
24 sierpnia 2024, 19:01
@adamek20151 ale czy kibice chodzą inni?
24 sierpnia 2024, 18:59
Dlaczego właściwie szybciej usłyszymy "Laporta dimision" na Camp Nou niż na Montjuic? Wyjaśni ktoś tą zależność?
24 sierpnia 2024, 12:21
@Pnog37 ja nie powiedziałem że ja nie :P zapytałem, fajnie wiedzieć
24 sierpnia 2024, 11:37
Jest w ogóle ktoś, ktokolwiek kto czeka na debiut Olmo w barwach Barcelony?
24 sierpnia 2024, 11:35
@bartekvisca bo nas jest więcej niż Bartłomieji ale to może od wieku czynników zależeć. Przede wszystkim od tego skąd jesteś
23 sierpnia 2024, 20:53
Ale dlaczego przedłużają ten kontrakt xD jaki to ma sens, zamiast pozbyć się raka to jeszcze 2 lata będzie tu przyjeżdżał w lipcu i będzie szukanie frajera
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
@sevs otwórz oczy
0
Balde tragiczny
0
No jaki faul xDDD
1
Jakby Kounde z tego ładował to stadiony świata XD
5
Chłopaki myślą że są MSN
0
Fort za Balde od II połowy to mus
3
Balde to jest bez formy odkąd odszedł Alba
2
Ale te igrzyska niszczą piłkarzy xD
0
faul bez dyskusji. Pytanie czy wcześniej nie było faulu u nas w PK
0
Balde oczywiście nic nie gra bez konkurencji a oni chcą oddać Forta xD
0
Ajj ale co zagrał Raphinia tam, genialny dzisiaj
4
@norbi77 xddd idealnie żeby zwolnic ffp na Olmo xD
0
@Fake69 ja mam 2 min opóźnienia xd
1
Nasz oszukany fawelarz forma mutant
1
Przez zachciankę w postaci Olmo za rok nie dość że musimy kupować Nico to jeszcze napastnika XD brawo szwagry odc 202826
2
Lamine Yamal to jedyny powód do uśmiechu w tym klubie.
0
Nie no jaka on ma nogę XD
0
No, przypomniał sobie skąd pochodzi xD
0
Raphinia na lewo, Pedri do środka, Gündogan na DP. A nie, czekaj.
0
No kartka kur*a
0
@OzzyFCB to mój pierwszy mecz za Flicka XD
0
@abram3k gdzie siedzisz?
0
Raphinia na mediapuncie?
0
Oesu Gil Manzano XXD będą cyrki
1
@adamek20151 ale czy kibice chodzą inni?
2
Dlaczego właściwie szybciej usłyszymy "Laporta dimision" na Camp Nou niż na Montjuic? Wyjaśni ktoś tą zależność?
0
@Pnog37 ja nie powiedziałem że ja nie :P zapytałem, fajnie wiedzieć
0
Jest w ogóle ktoś, ktokolwiek kto czeka na debiut Olmo w barwach Barcelony?
0
@bartekvisca bo nas jest więcej niż Bartłomieji ale to może od wieku czynników zależeć. Przede wszystkim od tego skąd jesteś
0
Ale dlaczego przedłużają ten kontrakt xD jaki to ma sens, zamiast pozbyć się raka to jeszcze 2 lata będzie tu przyjeżdżał w lipcu i będzie szukanie frajera