0

Pięknie, pięknie xD bingo całe w 25 min

1

Jeszcze kontuzja lidera XDDDDd kurwa jaki standard w tym meczu

3

Standard XDDD nie będą trafiać najprostszych sytuacji

0

Ale nuda jezu, vini odwal coś

4

Ale amatorka xD

11

@zodiak_10 ja tez jestem kibicem realu ale nigdy im nie kibicuje w meczach, uwazam ze inni bardziej zasługują, np. taka FC Barcelona

0

@Criss18Barca a ja z kolei chyba pierwszy raz od 2015 obejrze xD a to dlatego że wysypały mi się plany.
Nie ma szans że będę przed telewizorem w sobotę wieczorem, bo kto jest?
Nigdy nie oglądam czy Barcelony czy kwalifikacji w F1 w sobotę wieczorem, dlaczego właściwie ten finał nie jest jak wszystkie mecze w środę?

0

@TR3YWAY Włosi robią najgorszą pizzę na świecie

4

@MesQueUnClub96 zwykły komentarz a już się zleciało xD na tej stronie dalej jest 2010 rok i nienawidzimy wszystkich

0

@Ascend o taki wyścig prosiłem już w sobotę, najnudniejszy w historii

3

Dobre życie jest teraz.
Leclerc z wygraną w domowym wyścigu, Xavi odchodzi więc ekscytacja tym co będzie maksymalna.
Za oknem piekne lato, pogoda lepsza niż w Barcelonie.
Tylko czekać aż się coś zjebie

4

Co za mecz XDDD kapitalne widowisko

1

Ah, Xavinieta xD

6

W ogóle zapomniałem że my mamy Frenkiego jeszcze w składzie xD nie zauważyłem jego braku

0

Takiego kota potrzebujemy w środku pola. Dobry DM i Gündogan i mamy mega środek pola.
Mam nadzieję że Flick podziała magię z przygotowaniem fizyczym u Pedriego

0

Zastępstwo dla Ter Stegena to trzeci priorytet po DM i LS.
Dramat

0

Laminek słuchaj no, takie to się z zamkniętymi oczami ładuje

0

Zeszło że mnie chyba bardziej niż z Leclerca ciśnienie związane z tym wyścigiem. Ależ się cieszę! To będzie dobry tydzień.
Forza Ferrari!

1

@Messibestplayerintheworld nikt nie chciał Bayernu Monachium? Półfinalisty LM?
To jest za duża marka żeby ludzie jej nie chcieli, nawet do naszego syfu lgną wielkie nazwiska.

11

I mam szczerą nadzieję że tak się stanie. Podszkoli się w mniejszej presji, wykuje kunszt i wróci, bo ta historia nie jest zakończona.
Do zobaczenia Mister!

0

O co chodzi z tym Bajernem? XD oni są normalni?

0

@MichuZ44 trzymacie Tsunody też jest bez sensu

0

@Encore to ten co ujawniał straszne tajemnice Hollywood?? XD

1

Mam nadzieję że te hieny katalońskie i hiszpańskie dadzą tylko Flickowi pracować. Bo już koło października zacznie się robić gorąco i zaraz zacznie Sport wymyślać historyjki a Romero odpali strima

3

@TR3YWAY jakie humory po wyjebaniu trenera xd

3

Dziękujemy Generale. Powodzenia w przyszłości i dziękujemy za odejście w odpowiednim czasie.

0

Boje się iść spać bo wiadomo że jak jeden dzień się kończy pozytywnie to zaraz dostaniemy mokrą szmatą w pysk

1

@adi7adi8 ale Polska uznaje Palestynę

0

@Kondziubarca oby, nie chciałbym żeby Alonso okazał się geniuszem i poszedł do Realu. Wolę żeby mieli ból głowy

0

No dawać ten wielki mental xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?