@Criss18Barca a ja z kolei chyba pierwszy raz od 2015 obejrze xD a to dlatego że wysypały mi się plany. Nie ma szans że będę przed telewizorem w sobotę wieczorem, bo kto jest? Nigdy nie oglądam czy Barcelony czy kwalifikacji w F1 w sobotę wieczorem, dlaczego właściwie ten finał nie jest jak wszystkie mecze w środę?
Dobre życie jest teraz. Leclerc z wygraną w domowym wyścigu, Xavi odchodzi więc ekscytacja tym co będzie maksymalna. Za oknem piekne lato, pogoda lepsza niż w Barcelonie. Tylko czekać aż się coś zjebie
Takiego kota potrzebujemy w środku pola. Dobry DM i Gündogan i mamy mega środek pola. Mam nadzieję że Flick podziała magię z przygotowaniem fizyczym u Pedriego
@Messibestplayerintheworld nikt nie chciał Bayernu Monachium? Półfinalisty LM? To jest za duża marka żeby ludzie jej nie chcieli, nawet do naszego syfu lgną wielkie nazwiska.
I mam szczerą nadzieję że tak się stanie. Podszkoli się w mniejszej presji, wykuje kunszt i wróci, bo ta historia nie jest zakończona. Do zobaczenia Mister!
Mam nadzieję że te hieny katalońskie i hiszpańskie dadzą tylko Flickowi pracować. Bo już koło października zacznie się robić gorąco i zaraz zacznie Sport wymyślać historyjki a Romero odpali strima
0
Pięknie, pięknie xD bingo całe w 25 min
1
Jeszcze kontuzja lidera XDDDDd kurwa jaki standard w tym meczu
3
Standard XDDD nie będą trafiać najprostszych sytuacji
0
Ale nuda jezu, vini odwal coś
4
Ale amatorka xD
11
@zodiak_10 ja tez jestem kibicem realu ale nigdy im nie kibicuje w meczach, uwazam ze inni bardziej zasługują, np. taka FC Barcelona
0
@Criss18Barca a ja z kolei chyba pierwszy raz od 2015 obejrze xD a to dlatego że wysypały mi się plany.
Nie ma szans że będę przed telewizorem w sobotę wieczorem, bo kto jest?
Nigdy nie oglądam czy Barcelony czy kwalifikacji w F1 w sobotę wieczorem, dlaczego właściwie ten finał nie jest jak wszystkie mecze w środę?
0
@TR3YWAY Włosi robią najgorszą pizzę na świecie
4
@MesQueUnClub96 zwykły komentarz a już się zleciało xD na tej stronie dalej jest 2010 rok i nienawidzimy wszystkich
0
@Ascend o taki wyścig prosiłem już w sobotę, najnudniejszy w historii
3
Dobre życie jest teraz.
Leclerc z wygraną w domowym wyścigu, Xavi odchodzi więc ekscytacja tym co będzie maksymalna.
Za oknem piekne lato, pogoda lepsza niż w Barcelonie.
Tylko czekać aż się coś zjebie
4
Co za mecz XDDD kapitalne widowisko
1
Ah, Xavinieta xD
6
W ogóle zapomniałem że my mamy Frenkiego jeszcze w składzie xD nie zauważyłem jego braku
0
Takiego kota potrzebujemy w środku pola. Dobry DM i Gündogan i mamy mega środek pola.
Mam nadzieję że Flick podziała magię z przygotowaniem fizyczym u Pedriego
0
Zastępstwo dla Ter Stegena to trzeci priorytet po DM i LS.
Dramat
0
Laminek słuchaj no, takie to się z zamkniętymi oczami ładuje
0
Zeszło że mnie chyba bardziej niż z Leclerca ciśnienie związane z tym wyścigiem. Ależ się cieszę! To będzie dobry tydzień.
Forza Ferrari!
1
@Messibestplayerintheworld nikt nie chciał Bayernu Monachium? Półfinalisty LM?
To jest za duża marka żeby ludzie jej nie chcieli, nawet do naszego syfu lgną wielkie nazwiska.
11
I mam szczerą nadzieję że tak się stanie. Podszkoli się w mniejszej presji, wykuje kunszt i wróci, bo ta historia nie jest zakończona.
Do zobaczenia Mister!
0
O co chodzi z tym Bajernem? XD oni są normalni?
0
@MichuZ44 trzymacie Tsunody też jest bez sensu
0
@Encore to ten co ujawniał straszne tajemnice Hollywood?? XD
1
Mam nadzieję że te hieny katalońskie i hiszpańskie dadzą tylko Flickowi pracować. Bo już koło października zacznie się robić gorąco i zaraz zacznie Sport wymyślać historyjki a Romero odpali strima
3
@TR3YWAY jakie humory po wyjebaniu trenera xd
3
Dziękujemy Generale. Powodzenia w przyszłości i dziękujemy za odejście w odpowiednim czasie.
0
Boje się iść spać bo wiadomo że jak jeden dzień się kończy pozytywnie to zaraz dostaniemy mokrą szmatą w pysk
1
@adi7adi8 ale Polska uznaje Palestynę
0
@Kondziubarca oby, nie chciałbym żeby Alonso okazał się geniuszem i poszedł do Realu. Wolę żeby mieli ból głowy
0
No dawać ten wielki mental xD