10 kwietnia 2024, 22:53
5
BRAWO BRAWO PANOWIE!!! Mega duma!
10 kwietnia 2024, 22:43
4
Jakby zamiast nas był Real to już by było smarowanie śmietaną po cyckach jaka to nie remontada i jaki mental i w ogóle patrzcie jak gra ten Kross xD
10 kwietnia 2024, 22:41
0
Ściągaj młodego Xavi.
10 kwietnia 2024, 22:39
Ale mieliśmy farta z tym Gündoganem. Cud że on tu chciał przyjść
10 kwietnia 2024, 22:37
@Firestone czemu listonosz XDSS
10 kwietnia 2024, 22:35
BRAWO BRAWO BRAWOOOOOO
10 kwietnia 2024, 22:24
@Visca_barca no to było ogólne stwierdzenie xd
Ten też to jest łeb xD cisną nas na lewej to wyjebał dobrego w obronie Raphinie na prawo xd
10 kwietnia 2024, 22:23
@VamosVamos przecie gra
10 kwietnia 2024, 22:22
1
Oczywiście Kowalski już żałoba jak Barcelona strzela XD
Pedri ma swoje złe momenty. Ale to jest taki magik, że wow
10 kwietnia 2024, 22:17
Holendrzy dalej bez pozytywnego człowieka od Cruyffa
10 kwietnia 2024, 22:13
Ciekawe czy już się włączył gen przegrywu XD
10 kwietnia 2024, 22:12
@barteq bez znaczenia, gra tak samo
@Culer9002 ManU
10 kwietnia 2024, 22:11
8
Straciłem cierpliwość do De Jonga. 100 baniek na stół i nara. Idź być nijaki gdzieś indziej
10 kwietnia 2024, 22:10
Standardowo, przy każdym wpierdolu w Europie są 2 gole w 3-4 min. ZAWSZE
10 kwietnia 2024, 22:09
Klub który dał mu tyle i tyle go znosił a ten z taką cieszynka xD dzban na poziomie Vinicusa
10 kwietnia 2024, 22:08
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
10 kwietnia 2024, 22:07
Akurat on xD eh
10 kwietnia 2024, 22:00
@Dari0G gościu, on ma 16 lat. O jakiej absurdalności mówisz
10 kwietnia 2024, 21:50
@Dari0G wtedy tego nie było, ale dajcie spokój. Wolałbys tam kogo przepraszam?
10 kwietnia 2024, 21:46
3
Ale pierdolicie że Yamala przerasta ten mecz xD robi to czego od niego oczekujemy
10 kwietnia 2024, 21:43
@Hajny asyste ma
10 kwietnia 2024, 21:42
Coś ty zrobił najlepszego Cancelo
10 kwietnia 2024, 21:38
Yamal kocham Cię
10 kwietnia 2024, 21:35
Ale Gündogan to ma łeb
10 kwietnia 2024, 21:24
Nie wiem jak można woleć Dembele od Raphinii xD
10 kwietnia 2024, 21:21
@LukaszFan Trzeci
Tracę cierpliwość do De Jonga i jego całkowicie nieefektywnego grania...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
BRAWO BRAWO PANOWIE!!! Mega duma!
4
Jakby zamiast nas był Real to już by było smarowanie śmietaną po cyckach jaka to nie remontada i jaki mental i w ogóle patrzcie jak gra ten Kross xD
0
Ściągaj młodego Xavi.
4
Ale mieliśmy farta z tym Gündoganem. Cud że on tu chciał przyjść
0
@Firestone czemu listonosz XDSS
0
BRAWO BRAWO BRAWOOOOOO
0
@Visca_barca no to było ogólne stwierdzenie xd
0
Ten też to jest łeb xD cisną nas na lewej to wyjebał dobrego w obronie Raphinie na prawo xd
0
@VamosVamos przecie gra
1
Oczywiście Kowalski już żałoba jak Barcelona strzela XD
1
Pedri ma swoje złe momenty. Ale to jest taki magik, że wow
0
Holendrzy dalej bez pozytywnego człowieka od Cruyffa
1
Ciekawe czy już się włączył gen przegrywu XD
1
@barteq bez znaczenia, gra tak samo
0
@Culer9002 ManU
8
Straciłem cierpliwość do De Jonga. 100 baniek na stół i nara. Idź być nijaki gdzieś indziej
1
Standardowo, przy każdym wpierdolu w Europie są 2 gole w 3-4 min. ZAWSZE
1
Klub który dał mu tyle i tyle go znosił a ten z taką cieszynka xD dzban na poziomie Vinicusa
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Akurat on xD eh
0
@Dari0G gościu, on ma 16 lat. O jakiej absurdalności mówisz
0
@Dari0G wtedy tego nie było, ale dajcie spokój. Wolałbys tam kogo przepraszam?
3
Ale pierdolicie że Yamala przerasta ten mecz xD robi to czego od niego oczekujemy
0
@Hajny asyste ma
0
Coś ty zrobił najlepszego Cancelo
0
Yamal kocham Cię
0
Ale Gündogan to ma łeb
2
Nie wiem jak można woleć Dembele od Raphinii xD
0
@LukaszFan Trzeci
1
Tracę cierpliwość do De Jonga i jego całkowicie nieefektywnego grania...