5

BRAWO BRAWO PANOWIE!!! Mega duma!

4

Jakby zamiast nas był Real to już by było smarowanie śmietaną po cyckach jaka to nie remontada i jaki mental i w ogóle patrzcie jak gra ten Kross xD

0

Ściągaj młodego Xavi.

4

Ale mieliśmy farta z tym Gündoganem. Cud że on tu chciał przyjść

0

@Firestone czemu listonosz XDSS

0

BRAWO BRAWO BRAWOOOOOO

0

@Visca_barca no to było ogólne stwierdzenie xd

0

Ten też to jest łeb xD cisną nas na lewej to wyjebał dobrego w obronie Raphinie na prawo xd

0

@VamosVamos przecie gra

1

Oczywiście Kowalski już żałoba jak Barcelona strzela XD

1

Pedri ma swoje złe momenty. Ale to jest taki magik, że wow

0

Holendrzy dalej bez pozytywnego człowieka od Cruyffa

1

Ciekawe czy już się włączył gen przegrywu XD

1

@barteq bez znaczenia, gra tak samo

0

@Culer9002 ManU

8

Straciłem cierpliwość do De Jonga. 100 baniek na stół i nara. Idź być nijaki gdzieś indziej

1

Standardowo, przy każdym wpierdolu w Europie są 2 gole w 3-4 min. ZAWSZE

1

Klub który dał mu tyle i tyle go znosił a ten z taką cieszynka xD dzban na poziomie Vinicusa

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Akurat on xD eh

0

@Dari0G gościu, on ma 16 lat. O jakiej absurdalności mówisz

0

@Dari0G wtedy tego nie było, ale dajcie spokój. Wolałbys tam kogo przepraszam?

3

Ale pierdolicie że Yamala przerasta ten mecz xD robi to czego od niego oczekujemy

0

@Hajny asyste ma

0

Coś ty zrobił najlepszego Cancelo

0

Yamal kocham Cię

0

Ale Gündogan to ma łeb

2

Nie wiem jak można woleć Dembele od Raphinii xD

0

@LukaszFan Trzeci

1

Tracę cierpliwość do De Jonga i jego całkowicie nieefektywnego grania...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?