3

@macio_944 ale kozak rzecz o matko

4

@Azrik czyli nie zdobył..

8

Po chuj Pedri xD matko co tam są za zmiany

2

Jezu dałby Marka Chuju, jakiegoś Forta czy wyczarował innego młodzika to próbuje ratować tego placka z Girony ehh

1

@Adrian_Borowiec najlepszego!

0

Te plecy to Roque?

16

W życiu pewne są tylko 3 rzeczy:
1. Śmierć
2. Podatki
3. Barcelona cofnie się i odda inicjatywę po umęczonej bramce na 1-0 i będzie zdziwiona po wyrównaniu.

0

Ja już nie mam słów. Albo tych zmian nie ma, albo są chujowe. A jakościowi piłkarze na ławce.

1

Jak piłkarze mają nie być obsrani jak trener ich nie wspomaga żadną efektywną zmianą.

0

Dajta spokój z tym faulem, Inigo ograny

4

W nagrodę ława hahahah

3

XdDddddD no dalej grajmy jedną jedenastką

1

Odpoczynek dla Yamala!!! Proszę

0

W końcu strzał z dystansu Pedriego

3

Co ten Polsat znowu xddd

2

On tylko poprawił przyjęcie i są gole xD przyjęcie kur*a, coś co się trenuje od 7 latka xd

2

Jedziemy po Pedrim a ten asysta haha

9

Siuuuuu!!!!! Vamos robson

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Oho, Ronaldinho się grzeje

0

Dobra dawaj zmiany Szawier bo tu nic nie będzie, a na pewno coś nam wcisną xd

11

Rozny do bramkarza jak w Ekstraklasie japier xDDD

0

Pedri wracaj do formy :(

1

@Chucky nie no swoje robi, ma De Jonga więc nie musi za dużo rozgrywać

1

@pioz123 Wbrew logice też wierzę że Felix byłby w stanie namieszać. Na pewno bardziej niż nasz Brasileo

0

Nie ma to jak DNA w akcji, ręce same składają się do oklasków

0

@baster82 daj spokój, pierwsza połowa też była tragiczna

1

16 lat. Ja w jego wieku ostatni raz świętowałem triumf Barcy w LM i kończyłem gimnazjum będąc dzieciakiem a on sobie na luzie kiwa obrońców w 1/8 finału. Nie ma słów żeby to opisać

0

Jak tam pany? Będzie coś z tego? Dopiero włączam

0

No to chyba mamy pograne xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?