W życiu pewne są tylko 3 rzeczy: 1. Śmierć 2. Podatki 3. Barcelona cofnie się i odda inicjatywę po umęczonej bramce na 1-0 i będzie zdziwiona po wyrównaniu.
16 lat. Ja w jego wieku ostatni raz świętowałem triumf Barcy w LM i kończyłem gimnazjum będąc dzieciakiem a on sobie na luzie kiwa obrońców w 1/8 finału. Nie ma słów żeby to opisać
3
@macio_944 ale kozak rzecz o matko
4
@Azrik czyli nie zdobył..
8
Po chuj Pedri xD matko co tam są za zmiany
2
Jezu dałby Marka Chuju, jakiegoś Forta czy wyczarował innego młodzika to próbuje ratować tego placka z Girony ehh
1
@Adrian_Borowiec najlepszego!
0
Te plecy to Roque?
16
W życiu pewne są tylko 3 rzeczy:
1. Śmierć
2. Podatki
3. Barcelona cofnie się i odda inicjatywę po umęczonej bramce na 1-0 i będzie zdziwiona po wyrównaniu.
0
Ja już nie mam słów. Albo tych zmian nie ma, albo są chujowe. A jakościowi piłkarze na ławce.
1
Jak piłkarze mają nie być obsrani jak trener ich nie wspomaga żadną efektywną zmianą.
0
Dajta spokój z tym faulem, Inigo ograny
4
W nagrodę ława hahahah
3
XdDddddD no dalej grajmy jedną jedenastką
1
Odpoczynek dla Yamala!!! Proszę
0
W końcu strzał z dystansu Pedriego
3
Co ten Polsat znowu xddd
2
On tylko poprawił przyjęcie i są gole xD przyjęcie kur*a, coś co się trenuje od 7 latka xd
2
Jedziemy po Pedrim a ten asysta haha
9
Siuuuuu!!!!! Vamos robson
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Oho, Ronaldinho się grzeje
0
Dobra dawaj zmiany Szawier bo tu nic nie będzie, a na pewno coś nam wcisną xd
11
Rozny do bramkarza jak w Ekstraklasie japier xDDD
0
Pedri wracaj do formy :(
1
@Chucky nie no swoje robi, ma De Jonga więc nie musi za dużo rozgrywać
1
@pioz123 Wbrew logice też wierzę że Felix byłby w stanie namieszać. Na pewno bardziej niż nasz Brasileo
0
Nie ma to jak DNA w akcji, ręce same składają się do oklasków
0
@baster82 daj spokój, pierwsza połowa też była tragiczna
1
16 lat. Ja w jego wieku ostatni raz świętowałem triumf Barcy w LM i kończyłem gimnazjum będąc dzieciakiem a on sobie na luzie kiwa obrońców w 1/8 finału. Nie ma słów żeby to opisać
0
Jak tam pany? Będzie coś z tego? Dopiero włączam
0
No to chyba mamy pograne xD