@MesQueUnClub_87 trochę mu się raz nie dziwię. Po comebacku z PSG na okładkach był Messi, który lekko mówiąc nie był najjaśniejsza postacią w tym meczu. A już w ogóle nie był biorąc pod uwagę dwumecz. To było dzieło Neymara. A rano zobaczył Messiego wchodzącego na barierkę na okładce Mundo czy Sportu, i cóż, mógł poczuć się nieprzyjemnie
Panowie i Panie eksperci, pytanko. Od 31.03 do 14.04 2024 Barcelona nie ma żadnego meczu w terminarzu na tej stronie, czy wtedy jest przerwa reprezentacyjna czy jest to slot na Ligę Mistrzów (wydaje się głupie przerwa w weekend na to, ale może w tygodniu) czy Copa del Rey? Generalnie pytanie czy jest jakaś szansa na mecz na Montjuic, bo akurat wtedy będę w Barcelonie?
0
Ależ to chodzi.
7
Brawo panowie za świetny mecz. Littler jeszcze nie jeden tytuł wygra.
1
@PuszkinFan jak każdy jeden piłkarz, regres
3
Dobra, wrócił. Ale będzie meczyk petarda.
1
Młody trochę obsrany
2
To schodzenie z tych wartości u młodego jest niesamowite.
4
@MesQueUnClub_87 trochę mu się raz nie dziwię. Po comebacku z PSG na okładkach był Messi, który lekko mówiąc nie był najjaśniejsza postacią w tym meczu. A już w ogóle nie był biorąc pod uwagę dwumecz. To było dzieło Neymara.
A rano zobaczył Messiego wchodzącego na barierkę na okładce Mundo czy Sportu, i cóż, mógł poczuć się nieprzyjemnie
0
Czemu jest tak dużo przerw w tych rozgrywkach? Oglądam na Viaplay więc nie wiem, Sky Sports tyle reklam tam upycha?
0
A co jeśli mając 2 punkty trafi 1? XD
1
@Culer9002 no właśnie :D wszystko pasuje moim zdaniem
1
@Herato Courtois?
0
@konrad1661 ehh, ciekawi mnie jakby nam szło gdyby został Barcelońskim Wengerem
0
@Emhyr ale młody ma przjebane z taką uwagą na sobie
0
Dlaczego Guardiola siedzi w City juz prawie 8 lat, a w Barcelonie musiał być namawiany na czwarty sezon?
2
@macio_944 fajnie być częścią tego programu i wyjaśniać pisowską alternatywną rzeczywistość
1
Wy już po? U nas dopiero po dojeniu...
1
@ViscaelBarca2007 Król Sanjaya z Lechii.
6
Minister finansów powiedział właśnie w Sejmie że środki na TVP są wstrzymane.
To tyle z pisowskiego gadania o tym że się nic nie zmieni xd
0
@FcPortoFan1999 akurat do kwietnia może wystrzelimy z formą, z -15 do lidera i poza LM i CdR xD
0
Panowie i Panie eksperci, pytanko.
Od 31.03 do 14.04 2024 Barcelona nie ma żadnego meczu w terminarzu na tej stronie, czy wtedy jest przerwa reprezentacyjna czy jest to slot na Ligę Mistrzów (wydaje się głupie przerwa w weekend na to, ale może w tygodniu) czy Copa del Rey? Generalnie pytanie czy jest jakaś szansa na mecz na Montjuic, bo akurat wtedy będę w Barcelonie?
0
Lewy jest w tak beznadziejnej formie że on nawet bez przeciwnika by nie strzelił. Zapaść totalna.
1
W takich meczach widać jak potrzeba kogoś z tym elementem magii jak Joao Felix
1
O Pezecik na banerach Montjuic
0
@Cvzx Krzynówek
0
My już nigdy nie będziemy mieli wiatru w plecy.
3
@Gruak nie no, Amrabat to placek, gracz jednego turnieju
1
@Compadre a ok, dzięki
0
I co teraz drabinka czy jak XD bo się pogubiłem w ostatnich latach
1
@sevs oby Real .
2
Oglądam tą Premier League bardzo okazjonalnie i zawsze nie mogę się nadziwić ile oni tam mają miejsca w porównaniu do meczów Barcelony.
Edit: no kurde, wyobraźcie sobie taki strzał De Jonga jak teraz TAA xd niemożliwe