0

Frenkie też dziś jakiś zaspany.

2

Ferran groźniejszy niż Felix

0

Balde na środku wtf xD

1

Oby więcej drużyn grało jak Girona. Żadnej żółtej kartki jeszcze, nie ma polowania. Gra od bramki do bramki.

0

Felix też sinusoida. Dzisiaj na dnie.

1

Oni śpią w tej obronie

0

@ZwyklyKibicBarcy04 główka z różnego, wygrał pozycje po prostu

3

Raphinia też wchodzi na wysoki poziom, super się go ogląda. Jeszcze tylko ten drybling...

0

W końcu wrzutka z różnego a nie te durne rozegrania z bramkarzem xd

0

Gra głową nadal TOP, brawo

0

No strzelajcie do cholery jasnej

0

Christensen nic tu nie zawinił

0

No dobra, jazda kur*a.

0

Jakość piłkarzy Manchesteru City jest po prostu niewiarygodna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kgorecki2500 nie mam pojęcia, nie znam się na tym. Mówię co widzę.
Ale po tym co odwalili z RDR2 to nie ma wątpliwości że to będzie po prostu dzieło sztuki.

7

Trailer właśnie pojawił się na ich kanale XD
Co by się tam nie działo, gra wygląda nieziemsko. Rockstar nie ma konkurencji.

2

@LaLigaPD problem (dla nas) jest taki że po Realu i ich wynikach nie widać w ogóle kontuzji, u nas jak tylko wypadnie dwóch kluczowych graczy to jest tragedia.

0

Chodzę podjarany tym środkiem pola od samego rana. Oby to szło tylko do przodu, umiejętności są przepotężne.

4

Ale meczyk miodzio, skuteczność tragiczna ale to da się naprawić. Tylko napastnika trzeba zmienić.

7

Ta kontra to była tragedia xD

2

Peña chyba sobie wygrał jakiś transfer tymi dwoma meczami.

1

Hahah jak omijają Lewandowskiego XD

2

Forma Lewego sprawia że musimy pokładać wiarę w niesprawdzonego 18 latka z faweli. Nie brzmi to dobrze.

1

Ile fauli z żółtą kartką popełnił Azpiliqueta?

0

Brawo Peña!! Kapitalny strzał

1

Kapitanowi kartka za dyskusje, aha XD

0

Do bramki kurde no

1

Dobra, szykujcie się bo wiecie kto niedługo nadchodzi do środka pola.

0

Fajnie że nie ma już krainy tysiąca i jednej wrzutek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?