4

@Deviler mimo wszystko Duda vol 2

0

@KrystianR 159 w JTD.
No fajna zajawka, a w sumie z TS to zależy jak trafisz

0

@Poversky1000 xd jak tam konfederacja

0

Ale pięknie będzie znowu móc oglądać TVP.

1

Nic tak nie cieszy jak wywalenie się na ryj Konfederacji xD

0

@hayek I co nagle by ich nie było? XD

7

Nie ma opcji że to przypadkowy terrorysta, ten pomnik zawsze jest ochraniany 24/7. Nagle dzień przed wyborami mieli by sobie odpuścić? XD

0

Jeśli faul to tylko czerwona, wyciął go sam na sam

2

Obecnie jesteśmy na 2 miejscu w grupie. Za Santosa byliśmy na 4. Wnioski nasuwają się same.

1

I świetnie, dzika rywalizacja jest nam potrzebna.
Szkoda że na razie nie ma z kim bo większość filarów na L4.

0

Piotrek dzisiaj 10/10 zawody będą, widać że dumę czuję z tej opaski i z tego numeru

2

@KrystianR spoko, sam mam i jeżdżę dumnie :D

2

W końcu mamy fajny, mocny wyważony skład to się sypie jak stare Twin Sparki, nosz kur*a

0

No brał udział w akcji, niestety

0

Frenkie wracaj bo my bez ciebie to jak dzieci we mgle

13

Przynajmniej nie musi przyjeżdżać do Polski w tą pizgawice i użerać się z wieśniakami w PZPN.
Wypoczynie sobie w Barcelonie, ewentualnie na Majorce, zaraz powrót do treningów i gonimy sterydziarza w pichichi.

5

Dobra, są 3 punkty.
Nie rozmawiajmy o tym meczu, zapomnijmy proszę.

1

Przeskoczy Ramosa w tych kartkach

0

Alonso to jest też Kocik xD on się wypierdala za każdym razem gdy piłka koło niego leci xddd

1

Chłop co zmiany robi XDDDDDD

0

Jak Henry kiedyś xDDD

0

A ten znowu kontuzjowany?

1

Ale nas jadą XDDD

1

Brawo chłopaki, ale tu albo zaraz będzie czerwona, albo 1:1.
Albo jedno i drugie.

1

Kounde to jest taki kocur w tym sezonie

0

Felix, wow, pięknie.

2

Nie no Joan, wszystkie pieniądze na Kimmicha albo Rodriego bo to nic z tego nie będzie z łysym

4

Lewy by z tym biegł do słupka XD

0

Mamy szansę na awans na Euro.

0

Znowu lepszy trener i Xavi bez argumentów. Może być ciężko...
Ale to z kolei pokazuje jak słaby jest Ancelotti xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?