Chyba kto jest synem kogo xD Ty jesteś 1:1 jak twój stary?
Jedna z głupszych rzeczy to ocenianie po rodzicach, co on ma przepraszać że się urodził? Kim by nie był czy z PiSu czy PO, to nie ma żadnego znaczenia. Kornel i Mateusz Morawieccy to identyczni ludzie?
0
@BorzyKrzys dokładnie
4
@Compadre i to jako skrzydłowy!
0
@Borry a on nie pauzuje za kartki z Luxemburgiem dziś?
1
@skubi99 @Majkel34
Pseudointeligentne to jest uważanie że masz pełną wiedzę na temat osoby po dorobku politycznym jego starego xD
A o mitycznych "wartościach z domu" i braku możliwości zmiany nic nie powiem bo zaraz się dowiem że to wina braku bożka w życiu
3
@Majkel34 "Kto jest kim."
Chyba kto jest synem kogo xD Ty jesteś 1:1 jak twój stary?
Jedna z głupszych rzeczy to ocenianie po rodzicach, co on ma przepraszać że się urodził? Kim by nie był czy z PiSu czy PO, to nie ma żadnego znaczenia. Kornel i Mateusz Morawieccy to identyczni ludzie?
1
@_barti Zieliński?
1
Ale będzie jazda w mediach, dawać mi to
0
Coś tam o stanie polskich gier zespołowych i stanie państwa
5
@against_modern_football Dajcie spokój, to nie do obrony
0
Uwielbiam takie gole
1
O Cię panie jaka brama
0
To co, bronimy?
1
@Deviler a jak, na głośnikach Zenek, wódeczka pewnie polana
0
@LM10GOAT xDDDD prawda
6
Aby mu od kasy nie odwaliło, proszę.
0
Czemu Lewandisney?
1
@Deviler cities skylines ma już miejsce w moim budżecie
3
@MarcepanowyKsiaze chłop co chce naszego najlepszego piłkarza sadzać na ławie XD
1
@FcPortoFan1999 w sensie alkoholizmem?
@mientusek1407 F1
2
Ehh, w ten weekend ani wyścigu, ani meczyku. Jak żyć.
1
Przecież to jest pewniak karny xddd
0
Balde bez konkurencji zaczyna trochę bujać w obłokach
5
Cancelo o matko, co za piłka. Mamy kozaka
0
Brawo Jules, jak ogarnie się z głupimi błędami to mamy obrońcę na lata i to z samej topki
2
Mats jest wielki
0
@K4tsuuu przecież Xavi ma dobre zmiany. Większy problem jest z wystawianiem podstawowego składu xD
0
Kibicuje bardzo Oriolowi ale no widać brakuje mu trochę umiejętności, oby nadrabiał zaangażowaniem.
0
Nie no, wywiad top. To jest naprawdę ostro powiedziane
0
Ej @Redakcja ale dajcie przegląd prasy
1
Panie Alemany, Panie Deco, Panie Laporta - Majstersztyk.
Wydać 3,4 mln na takich grajków w jedno okienko, genialne.