0

Ej @Redakcja ale dajcie przegląd prasy

1

Panie Alemany, Panie Deco, Panie Laporta - Majstersztyk.
Wydać 3,4 mln na takich grajków w jedno okienko, genialne.

0

Padremany to jeszcze z nimi jest? Bo jak Laporta kreche zapoda to jeszcze wyjdzie jak z De Gea

3

@barcelonaLM zabawne jest jak madrycioki próbują na siebie zwracać uwagę szlochaniem o Mbappe xD

0

Szkoda że pewien młody obiecujący PO z Brazylii już u nas nie gra, idealny do rywalizacji z Cancelo. Ten by był na ogórków w lidze a perełka na wtorkowe i środowe wieczory na największej scenie.

0

To kiedy ten parodysta Lenglet ma kontrakt? Długo się będziemy pieprzyć z jego wypożyczeniami?

0

Oznaczcie mnie jak będzie samolot już na Flightradar24

4

To jeszcze Roberto za skromne 80 mln do Al-Kaida i możemy jechać z sezonem

5

Brawo Legia!!

1

Ostatnio sporo się robi takich długich serii rzutów karnych, podoba mi się to

4

Komentarz usunięty

0

Wszystko oprócz klubów z Węgier, Bułgarii i zupełnie wyleciał z głowy Stuttgart, Kazań i Udinese XD

1

@antymadridista100 podepnij jakiekolwiek z mikrofonem i włącz dyktafon

0

@TheNekro94 jak Rooney zrobił taki wynik grając na najwyższym poziomie jakieś 4 lata

0

@Rewolucja123 kurde prawie taki sam jak mój ten kod xds

0

@AdiKingu96 struktura Socios tego klubu to jedna z cech z której można być zawsze dumnym w tym klubie. Jakby przyszedł taki a Al-Khelaifi to by nie była już Barça

0

Nie mogli puścić przelewem natychmiastowym za 5 zł?

2

@partymaker yr.no
Pogoda norweska, także im bliżej północy mieszkasz tym jest dokładniejsza, ale ja mieszkam na wschodzie na szerokości powiedzmy Łodzi i jest niespodziewanie skuteczna

0

Panie redaktorze, jak coś kierowca którego wyprzedził Sainz w generalce to Leclerc, nie Clerc ;)

1

@Kapitan hawk dobra godzina, skończy się wyścig, chwila przerwy i meczyk

2

@barcelonaLM niby jaka idea przyświeca PiSowi? xddd

7

@norbi77 a ja się cieszę z takich artykułów. Dużo łatwiej jest to odnaleźć niż gdyby to było wyrzucone na LR i elo.
Kiedyś główna była bardzo jałowa i było 4 komentarze pod artykułami bezpośrednio na temat, a tutaj trzeba się grzebać między fanami k*nfederacji itp.

Grzanie tematów nie tylko związanych z wypowiedziami piłkarzy czy trenera ale i takich właśnie okolobarcelońskich generuje spory ruch.

1

@TheNekro94 przecież Polsat mega mocno sprzyja PiSowi xD

1

@gumaz a moim zdaniem Balde i będziemy w ciemnej dupie

0

@Rust_Cohle telefonu

0

@takisobiektos Portugalczyk w końcu, norma

0

@Kidd jak można jesc schabowe?
Tylko mielone, do tego buraczki i młode ziemniaki

0

Nie ma sprawy Alex

0

Grają do dwóch wygranych setów tak?

3

@dawidor9 Denzel nie posadzi Roberta choćby ten walił samobój na mecz
Aczkolwiek zgoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?