2

On się wywalił składając się do strzału XD

0

Kurwa łysy placku

1

Ale ma szybką nóżkę Felix mmm

7

Kibicom Porto się chyba podoba patrząc po napisie w rogu po prawej - "curva super"

1

Jak to jakiś jingle z radiowej jedynki

0

@Muevertigo Nic nie musi - mistrz świata, zdobywca CL, współnajlepszy strzelec na mundialu, wielokrotny mistrz swojego kraju a w nim uwielbiany.

0

Chomiki przestały biegać czy co

0

@Medium przeskoczy mu coś?

0

@jaras121 oni nigdy nie puchną pod względem fizycznym. Oni są cienko piłkarscy i tak jedynie można ich zdusić, ale śmietankowych nie da się zabiegać

3

@Faro autentycznie boje się ludzi którzy ich nie aktualizują, tak samo jak systemu. Ostatnio ogarnąłem że moja koleżanka jedzie na iOS 15 XD to jest proszenie się o problemy

4

1

Na jakiej platformie znajdę Dr. House, wszystkie odcinki? Nie mam żadnej więc nie mam jak sprawdzić żebym był pewny. Zależy mi na angielskiej wersji z ewentualnie polskimi napisami. Bez lektora.

6

@Rust_Cohle
ale czy lepiej niż @GeneralXavi?

4

Jedyne CS2 jakie mnie interesuje to Cities Skylines 2

0

Dobra, nie wszystko się wygrywa. Czekajmy z osądami do klasyku.

0

Boje się że Xavi dojdzie do wniosku że jednak lepiej grać bezpieczne 4-4-2 i męczyć bułę 1-0

0

Jeszcze Legionista do tego

2

Yamal jest niesamowity.

0

Karny karnym, ale gdzie wy tam nura widzicie to ja nie wiem

0

Prezes La Ligi wczoraj jawnie mówi że jest kibicem Realu a my się dziwimy

2

To dobry Negreira

3

Yamal jakim ty kurwa jesteś kotem

0

Sędziego nawet białe koszulki nie zmyliły, sędziowanie nadal w stronę rywali

2

Ajjjjjj... No niesamowicie się składa do tych strzałów Felix

0

Nie no kurwa. Broniłem go w przerwie a on gra jeszcze gorzej

9

Jezu zluzujcie, to jest pierwszy gorszy mecz Oriola w tym sezonie. Pewnego poziomu nie przeskoczy ale nie mówcie że to nieporozumienie XD

0

Ale ciekawe jest to że przynajmniej się wkurzamy na to, bo był już taki moment z 2 lata temu że większość strony w tym ja, mieliśmy to po prostu w dupie.
Da się kochać tą drużynę

1

1

Inigo jak jakiś napalony libero, wszędzie się wpierdziela niepotrzebnie

1

@El Plutoninho kijanka XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?