@Kidd ja się cieszę że tu króluje temat piłkarski. Zrobiłem sobie kilka długich przerw przez nagromadzenie pisowców na tej stronie i fajnie widać że się trochę zmieniło
Spójrzcie tylko na te podania, na to ustawienie na boisku, zaangażowanie, miłość do klubu.
Nasz podstawowy prawy obrońca, nasza duma. Jedziemy po tryplet.
He is playing a more traditional role here (and excellently) but Sergi Roberto is a converted La Masia midfielder who can approximate Zinchenko's role on the right, especially in the double pivot thingy Mikel's got going now.https://t.co/Qm7L4DKTSG">https://t.co/Qm7L4DKTSG
Kounde mógłby najpierw jakoś się zaznaczyć na środku obrony, bo dostawał mnóstwo szans w tym sezonie i zawsze gdzieś się pomylił. Po przyjściu Inigo będzie 4. ŚO w hierarchii. Nie rozumiem czemu nie woli poprawić swoich umiejętności na PO/PŚO gdzie ewidentnie idzie mu lepiej przy wsparciu Araujo.
1
@Przemek2323 jest jakieś wytłumaczenie dlaczego co roku Ekstraklasa staruje tak wcześnie w porównaniu do takiej La Liga? Długa przerwa zimowa czy co?
0
Mingueza pięknie się prezentuje byłym fanom xD
0
@Majkel34 wszystkiego najlepszego dziadku!
2
@AlvaroHanso bo jedno fartowne 1:0? XD
12
A jednak, Montiel znowu ostatni xD
0
Już myślałem że znowu cluch Montiel xD
0
Ten tam kiepa odpala, nie wytrzymał xD
11
Jaki bebzol XDDDDD
1
Zieeeeeeeeeew...
0
@BorzyKrzys normlanie też Roma, ale po odpaleniu się tydzień temu ekspertów jaki to Mourinho nie jest zajebisty to mam mieszane uczucia XD
12
@Kidd 1600 i umowa o dzieło, bo jest Hiszpan na pana miejsce
0
Dobra spokojnie, to jest 20 minuta xDD
1
@ranger3120 Viaplay
0
@CriminalFCB podpinam się
1
@Artysta9 Lenglet
1
Ehhh Kimmich :(
1
@Joe_Barbaro Alves to najlepszy PO w historii, gość był niesamowity
0
@Rewolucja123 O chuj zapomniałem o Ter Stegenie xD usuwam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gracias Jordi!!
0
@Kidd ja się cieszę że tu króluje temat piłkarski. Zrobiłem sobie kilka długich przerw przez nagromadzenie pisowców na tej stronie i fajnie widać że się trochę zmieniło
0
@Konradomoreno słusznie
0
Kto ma opaskę w tym momencie?
1
@KrychaFCB Mecz dopiero o 22, rzadko kiedy są składy 1,5h przed pierwszym gwizdkiem.
0
@kuz i przez to musi popełniać babole z ogonami LL, biedaczysko
3
Spójrzcie tylko na te podania, na to ustawienie na boisku, zaangażowanie, miłość do klubu.
Nasz podstawowy prawy obrońca, nasza duma.
Jedziemy po tryplet.
0
@Derean to nadal wpisuje się w gówno
0
@Faro no Kounde o barwach bliższym Lengletowi niż Puyolowi jest nam zdecydowanie niezbędny
0
Do tego wedle wczorajszego artykułu @michalgajdek gowno będziemy z tej sprzedaży mieli, bo trzeba opłacić amortyzacje xD
0
Kounde mógłby najpierw jakoś się zaznaczyć na środku obrony, bo dostawał mnóstwo szans w tym sezonie i zawsze gdzieś się pomylił. Po przyjściu Inigo będzie 4. ŚO w hierarchii. Nie rozumiem czemu nie woli poprawić swoich umiejętności na PO/PŚO gdzie ewidentnie idzie mu lepiej przy wsparciu Araujo.