25 kwietnia 2023, 19:56
0
Visca el Catalunya!!
25 kwietnia 2023, 14:54
2
@Bykunn idiotyczny pomysł. Tyle gadania o bezpieczeństwie a oni chcą puszczać byle kogo na tor xD
24 kwietnia 2023, 10:35
@Cotutajsiedzieje "zawsze był znany, ze nie wytrzymywał presji w takich momentach"Co?
23 kwietnia 2023, 19:27
Ale w Bundeslidze posucha z piłkarzami, dość powiedzieć że najlepszym strzelcem w tej lidze jest Fullkrug z 16 golami xD
23 kwietnia 2023, 18:02
1
Albie zimno? XD
23 kwietnia 2023, 17:53
4
Ale jedno trzeba przyznać Ericowi, puścił piłkę klasa
23 kwietnia 2023, 17:50
Nie no Xavi, zrób wędkę temu Garcii bo to się tragicznie skończy
23 kwietnia 2023, 17:43
6
Pedri to jest w innej lidze, co za piłkarz.
23 kwietnia 2023, 17:03
W końcu, kurde w końcu
23 kwietnia 2023, 16:18
@ChampionLW życie
@Zawsze_Wierny święto jest w Katalonii
23 kwietnia 2023, 16:17
@kulek22 gdyby mój ojciec tyle zarabiał co ten z różowymi włosami to by nie było problemu xD
23 kwietnia 2023, 15:21
Będzie dwucyfrowka XD
23 kwietnia 2023, 15:09
Co się odwala w meczu Tottenhamu xDDDD
23 kwietnia 2023, 15:04
@Muevertigo była górna piłka na woleja, tuż przy siatce dla Sabalenki, Iga też do niej podbiegła a Łukaszenka zajebała z całej siły w kierunku Igi, gdzie miała całe boisko do wyboru.
23 kwietnia 2023, 15:02
Vamooos brawo Iga!
23 kwietnia 2023, 14:56
Alonso w pierwszym xDŚwięty Puyolu miej nas w opiece.
23 kwietnia 2023, 14:38
Co za chamskie zachowanie kartoflanej.
21 kwietnia 2023, 22:54
Vamooos! Brawo Arsenal
21 kwietnia 2023, 22:34
A miało być tak pięknie.. Barcelona, Arsenal, Napoli, Borussia :(
21 kwietnia 2023, 22:31
@Rust_Cohle no pytam
21 kwietnia 2023, 22:30
@Rust_Cohle hm?
21 kwietnia 2023, 22:28
Jan Bednarek ustawiający piłkarzy Southampton z ławki, grubo xD
21 kwietnia 2023, 21:54
@Barca1992 wcisną coś na pewno, caly czas na nich siedzą
21 kwietnia 2023, 21:41
Janek jaki rebel XD
21 kwietnia 2023, 17:50
@FCBparasiempre "Trudno się dziwić takiemu wynikowi, gdy posiada się najlepszych zawodników na świecie na czele z Di Stefano, Puskasem i Gento."I wsparcie reżimowego rządu.
21 kwietnia 2023, 15:50
5
@FcPortoFan1999 dziwnie piszesz Roger Federer
21 kwietnia 2023, 08:34
@qbuteq przyjdzie rewanż i wystarczą 2 szybkie gole i City ma po awansie.
20 kwietnia 2023, 20:38
Spuchli jak kiedyś Roma z nami
20 kwietnia 2023, 20:28
20
Nawet jak nie awansują to i tak chapeau bas. Podobne uczucie jak po 3:3 Legii z Realem.A to baaaardzo rzadkie uczucie
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Visca el Catalunya!!
2
@Bykunn idiotyczny pomysł. Tyle gadania o bezpieczeństwie a oni chcą puszczać byle kogo na tor xD
2
@Cotutajsiedzieje "zawsze był znany, ze nie wytrzymywał presji w takich momentach"
Co?
0
Ale w Bundeslidze posucha z piłkarzami, dość powiedzieć że najlepszym strzelcem w tej lidze jest Fullkrug z 16 golami xD
1
Albie zimno? XD
4
Ale jedno trzeba przyznać Ericowi, puścił piłkę klasa
0
Nie no Xavi, zrób wędkę temu Garcii bo to się tragicznie skończy
6
Pedri to jest w innej lidze, co za piłkarz.
0
W końcu, kurde w końcu
0
@ChampionLW życie
4
@Zawsze_Wierny święto jest w Katalonii
1
@kulek22 gdyby mój ojciec tyle zarabiał co ten z różowymi włosami to by nie było problemu xD
4
Będzie dwucyfrowka XD
2
Co się odwala w meczu Tottenhamu xDDDD
1
@Muevertigo była górna piłka na woleja, tuż przy siatce dla Sabalenki, Iga też do niej podbiegła a Łukaszenka zajebała z całej siły w kierunku Igi, gdzie miała całe boisko do wyboru.
0
Vamooos brawo Iga!
4
Alonso w pierwszym xD
Święty Puyolu miej nas w opiece.
1
Co za chamskie zachowanie kartoflanej.
0
Vamooos! Brawo Arsenal
1
A miało być tak pięknie.. Barcelona, Arsenal, Napoli, Borussia :(
0
@Rust_Cohle no pytam
0
@Rust_Cohle hm?
1
Jan Bednarek ustawiający piłkarzy Southampton z ławki, grubo xD
0
@Barca1992 wcisną coś na pewno, caly czas na nich siedzą
2
Janek jaki rebel XD
0
@FCBparasiempre
"Trudno się dziwić takiemu wynikowi, gdy posiada się najlepszych zawodników na świecie na czele z Di Stefano, Puskasem i Gento."
I wsparcie reżimowego rządu.
5
@FcPortoFan1999 dziwnie piszesz Roger Federer
0
@qbuteq przyjdzie rewanż i wystarczą 2 szybkie gole i City ma po awansie.
0
Spuchli jak kiedyś Roma z nami
20
Nawet jak nie awansują to i tak chapeau bas. Podobne uczucie jak po 3:3 Legii z Realem.
A to baaaardzo rzadkie uczucie