@MesQueUnClub96 dziwne, myślałem że i na nich ban jest, chyba że nie reprezentują Rosji. Ale patrząc na ich mecze od czasu walkoveru z Polską to bym się nie zdziwił xD
Zamawiał ktoś coś z Vinted z Rumunii? Ile wam szło? U mnie już 1,5 tygodnia minęło a w tym czasie jakieś gowno z Chin które zamówiłem w czwartek już lezy w paczkomacie xD
Niesamowite jest jak w każdej społeczności znajdzie się ktoś kto działa na szkodę tej społeczności bo nie podoba mu się jedna decyzja. I to jeszcze personalna xD
0
Raz że karny, ale dwa to Courtois to jest taki kot że ja nie mam pytań. Kiedy on kończy w końcu karierę?
0
Hej, to jest światowa gra
0
Na stadionie Monako takie światło że wygląda to jak dzień xD
0
@MesQueUnClub96 dziwne, myślałem że i na nich ban jest, chyba że nie reprezentują Rosji. Ale patrząc na ich mecze od czasu walkoveru z Polską to bym się nie zdziwił xD
0
@MesQueUnClub96 Golovin w Monako
0
O, rusek gra pod swoją flagą normalnie? XD
0
Swoją drogą Menią niezłą szmatę puścił xD
0
Chomiki zdechły? Nakarmcie je!!
1
Dobra dobra, manitka w finale będzie jeszcze lepsza. Niech przejdą to Sociedad a my wygrajmy z Atleti
0
XDDD standard nawet w pierwszym meczu
5
Ten Diaz przeprasza jakby ktokolwiek w City pamiętał że on tam w ogóle grał xD
1
@kanver_ niestety XD dawać tych frajerów, walimy ich
0
@Pitinho tak, dopiero się za tydzień dowiemy po której stronie drabinki jesteśmy
0
Nie no umówmy się, tego się nie da obronić xD
0
Ups, Lewy traci współlidera strzelców w LM.
6
Jezu Perisić jeszcze gra? XD z czego są ci Chorwaci
0
@MesQueUnClub96 jakby tak zrobili to by była głupota xD liga to ich największa szansa na trofeum
0
Haaland chyba wraca do formy właściwej dla takiego gracza
0
Co z Gryliszem? Przecież ten foden to taki placek jest
0
Coś się zepsuło chyba im bo aż niemożliwe xD
0
Co tak długo XD
0
Grylisz to jest jednak kawał grajka
0
Zamawiał ktoś coś z Vinted z Rumunii? Ile wam szło? U mnie już 1,5 tygodnia minęło a w tym czasie jakieś gowno z Chin które zamówiłem w czwartek już lezy w paczkomacie xD
2
Niesamowite jest jak w każdej społeczności znajdzie się ktoś kto działa na szkodę tej społeczności bo nie podoba mu się jedna decyzja. I to jeszcze personalna xD
0
@Aragorn33 a u nas dalej jakieś czołgi na tapecie...
0
@lambard Rok temu graliśmy w białych i nie pomogło :D
Ale wszystkie te 3 koszulki są piękne
1
@MesQueUnClub_87 na PSZOK
1
@BezglutenowyPedri w sumie dobre pytanie xD bo śliski?
2
Ale brzydki mecz się robi
0
Ja się zgadzam z sędzią. Piłkarzy trzeba chronić, czerwona i gramy dalej