@takisobiektos@Adran360 Raphinia sie sprawdził w Premier League i Ligue 1 XD a ten odpalił w wieku 26 lat w Portugalii i nagle wielki grajek, dajcie spokój
Kurde no martwi mnie to odstawienie Casado i jego zjazd formy. Na najważniejsze mecze nikt nie da tego co on np. w klasykach. Ani Gavi (w obecnej formie) ani już na pewno nie De Jong. Mam nadzieję że to chwilowy przestój
Real i PSG postrach Europy XD Jeden bije kulawego który nawet nie chciał grać w piłkę a drugi leje ogórka ze swojej ligi czyli coś co robią od 10, nawet więcej, lat. Odlot na miarę kapitana grzmota w ASiku
1
XDDD lewy to ładuje z zamkniętymi oczami i to dupą
0
XDDDDDD no grubo
0
Oesu panowie...
0
Ferran w kiblu Lewego zamknął?
2
@takisobiektos @Adran360 Raphinia sie sprawdził w Premier League i Ligue 1 XD a ten odpalił w wieku 26 lat w Portugalii i nagle wielki grajek, dajcie spokój
0
@regatta52 ja już nie wiem jak tu coś wkleić z Twittera. Ani twitter.com ani x.com nie działa
0
Proszę bardzo, kolejny z argumentów przeciwko Gyokeresowi którego spora część się domaga u nas.
NIE dla ogurasów z ligi portugalskiej.
1
@okiemtypera_lucaxx95 no mnie też, ale nie mówisz chyba tylko o PK?
3
Jak można tego nie strzelać XD
0
Kurde no martwi mnie to odstawienie Casado i jego zjazd formy. Na najważniejsze mecze nikt nie da tego co on np. w klasykach. Ani Gavi (w obecnej formie) ani już na pewno nie De Jong. Mam nadzieję że to chwilowy przestój
0
@comtedurgell albo 5 marca
2
W ogóle jaki Ateltico ma terminarz posrany XD
- my w PK
- Bilbao
- Real
- Getafe
- Real
- my
- reprezentacje
- ogurasy
- my w PK
XDD
Ciekawe na czym się skupią, może nam odpaść konkurent w La Liga
4
@Pedri16Future nie, tylko w 1/8. Potem losowanie które się tak ułożyło
19
Mam małe marzenie.
Trzy klasyki pod koniec sezonu o potrójna koronę i wszystkie wygrane. Co tu by się działo XD
0
Czyli każdy ewentualny rewanż w 1/4 i w 1/2 mamy na wyjeździe. Są pewne złe wspomnienia nie powiem XD
0
@Jackazz tylko w 1/8
1
@Culer9002 w Lizbonie
0
Kurde rewanż na wyjeździe w 1/4
0
Dobra czyli el Clasico w finale xD
0
Jazda z tą Benfica
1
Kurde niedobrze, Ateltico to frajerzy w play offach
0
@jacobFCB no właśnie to mnie tak zdziwiło xD
0
@jacobFCB ale Kręcidlo (?) komentujący też?
0
Jak on to tłumaczy na żywo to mega szacun, jakby miał skrypt przed sobą xD
7
Real i PSG postrach Europy XD
Jeden bije kulawego który nawet nie chciał grać w piłkę a drugi leje ogórka ze swojej ligi czyli coś co robią od 10, nawet więcej, lat. Odlot na miarę kapitana grzmota w ASiku
13
@azysko przecież dobrze jest napisane, mowa wprost o PSG xD przeczytaj to powoli na głos
2
Jaki antyfutbol Juve, obrzydliwe
0
@Cukson w sumie nic
@adi7adi8 durny komentarz tak bez cienia dowodu na cokolwiek XD
0
Co to tam wybuchło w Eindhoven xDD
4
Dajcie spokój z tym PSG, oni tylko ograli TAKIE city a teraz leją zespół z ich ligi, czyli coś co robią od 10 lat. Spokojnie.