1

XDDD lewy to ładuje z zamkniętymi oczami i to dupą

0

XDDDDDD no grubo

0

Oesu panowie...

0

Ferran w kiblu Lewego zamknął?

2

@takisobiektos @Adran360 Raphinia sie sprawdził w Premier League i Ligue 1 XD a ten odpalił w wieku 26 lat w Portugalii i nagle wielki grajek, dajcie spokój

0

@regatta52 ja już nie wiem jak tu coś wkleić z Twittera. Ani twitter.com ani x.com nie działa

0

Proszę bardzo, kolejny z argumentów przeciwko Gyokeresowi którego spora część się domaga u nas.
NIE dla ogurasów z ligi portugalskiej.


1

@okiemtypera_lucaxx95 no mnie też, ale nie mówisz chyba tylko o PK?

3

Jak można tego nie strzelać XD

0

Kurde no martwi mnie to odstawienie Casado i jego zjazd formy. Na najważniejsze mecze nikt nie da tego co on np. w klasykach. Ani Gavi (w obecnej formie) ani już na pewno nie De Jong. Mam nadzieję że to chwilowy przestój

0

@comtedurgell albo 5 marca

2

W ogóle jaki Ateltico ma terminarz posrany XD
- my w PK
- Bilbao
- Real
- Getafe
- Real
- my
- reprezentacje
- ogurasy
- my w PK

XDD

Ciekawe na czym się skupią, może nam odpaść konkurent w La Liga

4

@Pedri16Future nie, tylko w 1/8. Potem losowanie które się tak ułożyło

19

Mam małe marzenie.
Trzy klasyki pod koniec sezonu o potrójna koronę i wszystkie wygrane. Co tu by się działo XD

0

Czyli każdy ewentualny rewanż w 1/4 i w 1/2 mamy na wyjeździe. Są pewne złe wspomnienia nie powiem XD

0

@Jackazz tylko w 1/8

1

@Culer9002 w Lizbonie

0

Kurde rewanż na wyjeździe w 1/4

0

Dobra czyli el Clasico w finale xD

0

Jazda z tą Benfica

1

Kurde niedobrze, Ateltico to frajerzy w play offach

0

@jacobFCB no właśnie to mnie tak zdziwiło xD

0

@jacobFCB ale Kręcidlo (?) komentujący też?

0

Jak on to tłumaczy na żywo to mega szacun, jakby miał skrypt przed sobą xD

7

Real i PSG postrach Europy XD
Jeden bije kulawego który nawet nie chciał grać w piłkę a drugi leje ogórka ze swojej ligi czyli coś co robią od 10, nawet więcej, lat. Odlot na miarę kapitana grzmota w ASiku

13

@azysko przecież dobrze jest napisane, mowa wprost o PSG xD przeczytaj to powoli na głos

2

Jaki antyfutbol Juve, obrzydliwe

0

@Cukson w sumie nic
@adi7adi8 durny komentarz tak bez cienia dowodu na cokolwiek XD

0

Co to tam wybuchło w Eindhoven xDD

4

Dajcie spokój z tym PSG, oni tylko ograli TAKIE city a teraz leją zespół z ich ligi, czyli coś co robią od 10 lat. Spokojnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?