mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@maroon Ty to serio jakiś dziwny jesteś. Już enty raz widzę, że w każdej sytuacji, jesteś w stanie znaleźć proste rozwiązanie, albo jakiś pozytyw, pomijając sedno sprawy.
No tak się składa, że są pustki w sklepach, niektórych, właśnie przez takich baranów jak ten, a pić chyba trzeba prawda?
Ja nikogo nie zmuszam przecież do kupowania, ale kogoś sytuacja może zmusić. Chodzi o sam fakt, takiego procederu.
20
https://ibb.co/WcPxVdt
Według mnie, tak samo powinno to być karane jak to całe szabrownictwo. Ktoś powie, że to "przedsiębiorczość", ja powiem, że to dorabianie się na krzywdzie innych, czyli zwykle ********. Zero szacunku dla takich podludzi
2
Jest list gończy za mordercą z Arteona z sobotniego wypadku w Warszawie!
https://ibb.co/5hp89VW
2
@kubix05 czy jest druh Boruch?
Nie ma druha bo rucha :D
3
@Kgorecki2500 bardzo optymistycznie to wygląda, aż mi się wierzyć nie chce, że w niektórych miejscach ma przyjść fala, a będzie mniej wody niż teraz
0
@tbas tu już nie chodzi nawet o ten artykuł niżej i tego dziennikarza, ale przez tyle lat, na konferencjach, wywiadach po meczu kompromitował siebie i drużynę tekstami, że trawa była za długa, że byli lepsi ale przegrali.
0
Nie no, Xavi, to nawet jak już nie jest trenerem Barcelony to pieprzy trzy po trzy.
Laik, oglądający mecz raz na tydzień widział, że przygotowanie fizyczne u nas leżało i kwiczało. Ktoś bardziej kumaty zdawał sobie sprawę, że fizycznością można nadrobić brali techniczne czy taktyczne.
Teraz mamy to podane jak na tacy, a on i tak gada swoje.
Jako piłkarz wielki, ale gdy mu przykładają mikrofon do ust, to jest tragedia.
1
@Kidd Twój post powinien być podpięty, a niestety poleciał :(
6
Ludzie uprawiający politykę w obecnej sytuacji powodziowej to niezłe dzbany. Ale jak czytam, że Tusk ściągnął wodę, że Braun mówił w czerwcu, że Niemcy chcą nas zalać to się zastanawiam jak długo jeszcze ta cywilizacja przetrwa. Dziwię się, że niektórzy potrafią funkcjonować, bo patrząc na niektóre wpisy, to ludziom IQ powinno wystarczać tylko na oddychanie.
1
@Xaviball najgorsze, że osoby za to odpowiedzialne, nie poniosą żadnych konsekwencji
0
@michal26 w którym miejscu masz siedzibę?
Ja niedaleko Widawy mieszkam
0
@Kgorecki2500 wydaje mi się, elze jesteś zbyt inteligentny na wojsko
Ale próbuj :)
0
@mekston zgodnie z oczekiwaniami to pisałeś, tak jak i ja, że liderzy swoje pojadą, ale braknie punktowy juniorów i drugiej linii. Dzisiaj brakło wszystkiego (oprócz Lamberta)
1
@Linnox bardzo częsty "zabieg" w tych plebiscytach, ktoś dostaje nagrodę indywidualną, ale nie ma go w 11stce :D
1
@Pamel to ja będę jeszcze bardziej spostrzegawczy, nie ma takiej drużyny jak Athletico, jest Athletic (Bilbao) oraz Atletico
Tak, na stronie klubu jest najpewniej i najbezpieczniej
2
@clyde ja na to mówiłem u smoka :D
@NeroTFP1 świry w 8 minut przechodzą całą grę, ale wiadomo, tymi skrótami labiryntowymi
0
@Gronek oczywiście, że tak, 200k spoko sumka, można sobie ładnie życie urozmaicić
8
@Lucyfffer bo to takie polskie, śmiać się z tragedii innych, póki nie dotknie smieszkujacego :)
Narazie jeszcze nic się nie dzieje, to i pewnie ludzi się żarty trzymają
0
@Cygan BRC to ciesz się tą sielanką jak najdłużej, bo za chwilę znów będziecie najzimniejszym miejscem na mapie Polski :D
0
@ArterkHD ja z racji tego, że nie mam za dużo czasu, więc jak już go trochę wygospodarowałem, to grałem do oporu, mając przy tym frajdę.
Myślę, że dzisiaj, gdybym mógł grać dzień w dzień po kilka godzin, to już by mi przeszło, bo raz, że nie ma z kim, a dwa, ja grałem praktycznie tylko w CS.
Teraz wieczorem zamiast laptopa, wolę odpalić netflixa.
0
@Cygan BRC ciekawe czy taki zadowolony byłeś, jak pod granicą miałeś zamieszki
8
@RafaPL nie widzę powodu do śmiechu, sytuacja może być bardzo poważna i nieść ze sobą dramatyczne skutki
0
@Deviler tylko dlatego, że często są to służbowe auta, a wiadomo, że nie dba się o takie, jak o swoje
https://demotywatory.pl/4782839/Ranking-najszybszych-samochodow-na-polskich-autostradach--5
0
@barca__rządzi bardziej widowiskowy, decydujący był chyba w Liverpoolu. One man army, to zawsze jest większe show, niż trio
4
@Rust_Cohle właśnie mi się wyświetlił jakiś filmik z jego akcjami, głowa w dół, nisko na nogach i jak tyczki ich mijał, a jakie odejście na kilku metrach. Piękny to był zawodnik
Plus te bramki z dystansu, albo takie szczury spod nogi, z "falsza"
Miał niezły wachlarz
0
@A4ron trzymamy, narazie bez tragedii :)
Zazwyczaj jest odwrotnie, głównie zimą, u nas koło 0, u Was -15 :D
1
Luis Suarez w Liverpoolu czy w Barcelonie?
Kiedy był lepszy? Wydaje mi się, że w Liverpoolu miał więcej swobody, inny styl drużyny, inna liga i robił tam fantastyczne rzeczy. Tam był największą gwiazda.U nas to był trochę inny napastnik, bardziej egzekutor, mniej solowych akcji. No i był gwiazdą jedna z wielu.
2
@Aragorn33 i pewnie urzędnicy odpowiedzialni za potencjalną powódź/zalanie/podtopienie zostaną później członkami różnych komisji/rad/sztabów w celu zlikwidowania szkód
Jak to było z katastrofa na Odrze
7
Komentarz usunięty
1
@koziar myślę, że łącznie moja przygoda z CS-em zakręci się koło 10k godzin. Non steam, potem steam, potem CS:GO
Spokojnie te 10k było. Uwielbiałem tę grę, jeszcze jak się miało swoją paczkę do grania, to już wgl.