1

@DonCarletto żółta kartka, to nadal kara
A out na kanapę może mieć swoje plusy akurat :D

4

Gra nogami Szczęsnego, w czym problem?
On jest świadomy, że nie jest wirtuozem, więc będzie wybierał bezpieczne zagrania. Podanie do najbliższego, ewentualnie laga na Robercika i "czyste papcie" jak to się w tym żargonie piłkarskim mawia.
Z pewnością nie będzie palpitacji serca, bo w przeciwieństwie do Matsa, nie będzie szukał diagonalnych, przeszywających siedemnaście lini rywala, otwierających zagrań.

0

@Damiain Guler jest lepszy od Yamala?

1

@Kidd też zależy wszystko od miejsca. Znajomi byli teraz na weekend, to cytuję: "więcej pracowników, niż pracy", a i auta, którymi ludzie jadą pomagać, bardzo utrudniają tam pracę służb.
Do niektórych miejscowości nie można kompletnie dojechać, więc tam pewnie pomoc jest bardzo potrzebna.

Jeszcze pytanie o szabrowników, jest z nimi problem? Bo słyszałem, że tak i to duży.

1

@noface tak, jutro taka trochę Liga Mistrzów dla ubogich, ale delikatna ekscytacja jest

0

@Marian_Pazdzioch zależy gdzie masz tę ofertę pracy i gdzie byś mieszkał.
Miasto miastem, ale przecież nie będziesz codziennie korzystał z jego uroków. Jakość powietrza nie rozpieszcza, korki, MPK też pozostawia wiele do życzenia, dużo Ukraińców, na rynku wiecznie tłok i masa naganiaczy. Są piękne miejsca, dobre jedzenie, atrakcje, jak masz czas i pieniądze to nudzić się nie będziesz.

2

@Safrani warto dodać, że 4 Polaków głosowało przeciwko
Robert Biedroń, Michał Kobosko, Joanna Scheuring-Wielgus i Krzysztof Śmiszek

0

@Pawlak1992 przelewy doszły
Messi po "kradzieży" ZP Lewemu, następnie MS, które były ustawione pod Argentynę (same karne), kradnie kolejne trofeum

1

@priest9999 nie chodzi o trzymanie gościa przez 20 sekund, tylko najpierw trzyma za koszulka (faul na żółtą kartkę) a po 20 sekundach dopuszcza się drugiego faulu na żółtą kartkę.

3

@mekston do przerwy

0

@ranger3120 bo to nie jest IGL typowy, a poszedł w to, bo to była jedyna szansa, żeby wrócić do topowego teamu. Tak samo nie wiem co tam robi TaZ

1

@Comfortable_ z pewnością w Hiszpanii patrzą, o której gra potężny Lech z Poznania :D

1

@John_Doe potwierdzam, w sensie, że jest problem z tymi szabrownikami, którymi najczęściej są obcokrajowcy, ciemnej karnacji

1

@Kgorecki2500 ja byłem przekonany, że Ty mi kiedyś pisałeś Kiełczowska
A może ją źle przeczytałem
Ja byłem pewny, że my sąsiadami byliśmy hahaha:D

1

@Kgorecki2500 kiedy Ty się z kielczowskiej przeprowadziłeś?

10

@Fenelon najbardziej irytujący w tym wszystkim dla mnie, jest jeszcze ten gest tego całego Vazqueza, który macha ręką, że czysto, że ma wstawać
To już jest wyższy szczyt hipokryzji

2

@sokot Raphinia to jest dla mnie fenomen, nie widziałem jeszcze zawodnika, który by tyle razy był tak blisko przejęcia jakiejś piłki, tyle co on przegrał takich kluczowych przebitek, ile razy mu zabrakło kilku centymetrów, żeby trącić te piłkę. Wczoraj chyba z 3 takie sytuacje.
Szkoda wielką, ale widać, że w takich stykowych sytuacjach trochę się boi i cofa nogę, przez co przegrywa te pojedynki

1

@Objectivo jeszcze próba krętactwa i upozorowania, że to jego dziewczyna kierowała
Chłop kompletnie bez kręgosłupa moralnego

4

Zatrzymano tego całego Żaka, który zamordował w sobotę mężczyznę w wypadku w Warszawie. Zatrzymanie miało miejsce w Niemczech.
No brawo, chociaż tyle!

1

@macio_944 tak zwani eksperci :D
Dlatego tak bardzo mnie boli, że tacy ludzie przyczynili się do odejścia pewnej osoby, która naprawdę się na tej piłce znała i fajnie o niej pisała

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Sinirsey nie weszłeś

0

@Yoshi94 potrafię też czytać i znam wyposażenie policjanta
Dwóch policjantów, uzbrojonych nie dało rady obezwładnić gościa z nożem. Jak się czuć bezpiecznie w tym kraju, dobrze że sami sobie krzywdy nie zrobili

Nie kompromituj się ze swoimi wywodami
Paralizator policyjny może mieć zasięg nawet 10 metrów, zazwyczaj jest to 4-6 metrów, to i tak chyba wystarczajaca odległość niż kilkudziesięcio centymetrowy nóż

0

@Yoshi94 nie zadziałał, bo pewnie nawet go nie trafili, za dużo "interwencji" już śmiga po necie, żebym nie wiedział jak to wygląda

2

@Ojciec5tkidzieci trochę niepokoi wyszkolenie dzisiejszych policjantów. Trudno sobie wyobrazić, że dwóch policjantów, mając do dyspozycji pałki, gaz, paralizator, nie są w stanie obezwładnić jednego gościa.
A teraz jeszcze w co drugim patrolu jest często kobieta, która wiadomo, że jest dużo słabsza fizycznie od mężczyzny, dlatego umiejętne posługiwanie się tym co mają, to jest obowiązek.

2

@Kgorecki2500 no to jest jeszcze nic, wczoraj widziałem filmiki, jak koleś z jakiegoś mostku skakał, potem w tym syfie płynął do brzegu, oczywiście z problemami, bo nurt ogromny
A drugi filmik jaki widziałem, to 2 albo 3 osoby szły z ręcznikami się "kąpać" i nagle gdzieś woda zaczęła się przelewać i "porwała" babkę, nie wiem co się z nią stało. Jej towarzysze tylko stali i patrzyli

0

@Popitek12 sześćdziesiąt dziewięć

6

@maroon Ty to serio jakiś dziwny jesteś. Już enty raz widzę, że w każdej sytuacji, jesteś w stanie znaleźć proste rozwiązanie, albo jakiś pozytyw, pomijając sedno sprawy.
No tak się składa, że są pustki w sklepach, niektórych, właśnie przez takich baranów jak ten, a pić chyba trzeba prawda?

Ja nikogo nie zmuszam przecież do kupowania, ale kogoś sytuacja może zmusić. Chodzi o sam fakt, takiego procederu.

20

https://ibb.co/WcPxVdt
Według mnie, tak samo powinno to być karane jak to całe szabrownictwo. Ktoś powie, że to "przedsiębiorczość", ja powiem, że to dorabianie się na krzywdzie innych, czyli zwykle ********. Zero szacunku dla takich podludzi

2

Jest list gończy za mordercą z Arteona z sobotniego wypadku w Warszawie!
https://ibb.co/5hp89VW

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?