7

@Danny Gaucho dodając ten post pomyślałem sobie, czy znowu ten Lysielec nie przyjdzie i mnie nie poprawi, serio :D

6

Dzień dobry :)

Gole w Ligue 1:
94 ⚽ - Andrzej Szarmach
82 ⚽ - Neymar

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

46

@Lionel_Messi10 z pewnością tylko dlatego nie było :D

0

@Cvzx to Juventus

0

@maroon Eintracht, Roma, Inter, Real, PSG

3

@maroon Eintracht, Roma, Liverpool, Atletico? Dwóch pierwszych jestem pewien
Edit: nie Liverpool i nie Atletico a Inter i Real?

0

@Kgorecki2500 w Twoim wieku i sytuacji myślał bym podobnie, ale w moim wieku i sytuacji
Rodzina>ojczyzna
Zwłaszcza patrząc na sytuację polityczną w kraju na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

0

@bartekvisca strzelał, a Torres podawał do Raphini a nie do Yamala :)
Także 2 fartownie zagrania, zakończone golem :)

1

@kamil295 nazwisko albo sponsor, tak jak w przypadku Taia (Monster)
@FCB24 Madsen, Michelsen, Doyle i chyba właśnie jakiś Polak, ale ciężko stwierdzić, który bardziej zasługuje
@mkord no awansował, bo to praktycznie jedne dobre zawody wystarczy odjechać, ale cykl go zweryfikowal

2

@mkord widzę, że siedzisz w temacie :)
Woźniak jechał cały cykl, Dudek 2 albo 3 rundy jako rezerwowy za kogoś kontuzjowanego, a Doyle też 2 albo 3 rundy na początku sezonu, później kontuzja, która go wykluczyła z cyklu do końca sezonu.
13 miejsce na 15 stałych uczestników, z czego 2 odpadło przez kontuzje, czyli był ostatni tak naprawdę:)

3

Jakby kogos.to interesowało, to do GP na żużlu w przyszłym roku awansowali Brady Kurtz, Anders Thomsen, Dominik Kubera i Max Fricke. Że sportowego punktu widzenia to bardzo dobre nazwiska, bo np. w tym roku jeździły takie tuzy jak Szymek Woźniak, czy Jan Kvech.
Jeszcze jakby Artiom i Emil dostali dzikie karty, to naprawdę była by bardzo mocna obsada.

5

@icmmii nie boli, tylko bawi :)

1

@abram3k a jak się nie potwierdza to co zrobisz? To tylko głupia nagroda byku, nie ma się czym przejmować :D

21

Widzę, że niezła beka się robi z Realu. Na tiktoku oficjalne profile US Open,Napoli, HSV Hamburg i Zenit Petersburg cisną z rzutów karnych dla Realu :D

W sumie fajnie, że zaczynają to ludzie dostrzegać :)
https://vm.tiktok.com/ZGdJNCXNu/

1

@juarez no z tymi pielęgniarkami to różnie bywa. Nie mówię, że małemu dziecku jest łatwo pobrać krew, w sensie znaleźć żyłę, ale 15 minut maltretowania rocznego dziecka, to trochę przesada. Dobrze, że jestem dość opanowany i rozumiem, że takie rzeczy się zdarzają, jednak kwadrans płaczu własnego dziecka nie jest niczym przyjemnym

0

@kanver_ czyli Legia to też topowy klub, bo gra kolejny rok w pucharach? :D
Teraz tych pucharów jest tyle, że i drużyn więcej gra. To żaden wyznacznik.

10

@NeroTFP1 bardzo często takie sytuacje są najgorsze. Jest zwyczajnie za łatwo, masz dużo czasu, mnóstwo pomysłów jak to rozegrać i efekt końcowy jest na filmie :D

Tak samo w CS jak grałem, no czasami w plecy zabić to było mission imposible

1

@Kapitan hawk kurde, trudne się wylosowalo

0

@NeroTFP1 przed chwilą na FB w komentarzu widziałem męższczyzna, już mnie chyba nic nie zaskoczy :D

2

@Kapitan hawk orłem z matematyki nie byłem, ale postaram się nie pomylić
Średnia bramek na mecz:
Barcelona 3.1
Real 2.1
Atletico 1.9

Bez kalkulatora!

1

@LambiPL możesz sobie kupić przed pracą, albo zrobić zapasy tak jak wspomniałeś. Można też pójść na rynek, do baru itp. ale zapłacisz tam o wiele więcej niż w normalnym sklepie, a umówmy się, duża część patologi nie ma na to siana.

Nono rzecz najważniejsza, nikt nie mówi o wyeliminowaniu, tylko ograniczeniu, zgodzisz się ze mną, że te czynniki w jakimś stopniu ogranicza dostęp do alkoholu. Nawet u 4 osób na 10. To już jest mały sukces.

2

@LambiPL no jednak trochę ograniczy spożycie
Wiadomo, kto będzie chciał to kupi wcześniej, ale czasem są jakieś sytuację, że jest jakaś impreza, albo ktoś się napije i zabraknie mu alkoholu, idzie do sklepu/na stację i już nie kupi

1

@A4ron no i jest/będzie napisany rzeczowo, a Ty z kolega wyżej myślicie, że będzie jak napisał randomowy użytkownik na LR słowo w słowo? :D

0

@AlwaysBlaugrana @A4ron Wy tak serio z tymi dziadkami?

1

@lucca87 dla mnie chyba najlepszą zmiana jest fakt, że gramy 8 meczów i za każdym razem z kimś innym. Powiew świeżości, a nie ciągle te same drużyny. Nie ma kalkulacji, jeden mecz, w każdym trzeba się starać o punkty.

7

@Arden nie chce się pastwić nad nim, ale wydaje mi się, że Ferran nie podawał do Yamala, tylko chciał do Raphini :D
Tak samo nie wiem, czy Raphinia nie strzelał, a wyszła asysta :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa ale Alves w więzieniu zdobył potrójna koronę, Liga Szóstek ZK, Puchar Naczelnika i Superpuchar, czym odskoczył Messiemu

2

@Stinger_ mi się jeszcze podobał teleturniej Grasz czy nie grasz
Gdzie było 25 walizek, wybierałeś jedną i bank ci proponował kwotę :)

A z takich głupszych to np Postaw na milion. Może i motyw spoko, ale te pytania są tak formułowane, że nie ma opcji wygrać większej sumy.

1

@Kgorecki2500 na mecz jak będziesz szedł to zielona lepsza
Jak masz ciemne włosy i jesteś opalony, to biała będzie bardziej pasować

Mi się chyba bardziej zielona podoba, bardziej się utożsamia z klubem
Biała to się wiesz z jakim klubem kojarzy :D

0

@Hosh @RoberDzik oczywiście, nawet ostatnio tutaj o tym wspominałem, że był przekozacki w Liverpoolu, ale to było ponad dekadę temu. Teraz już by tak nie latał, bo jednak defensywy są szczelniejsze. Przyznam też szczerze, że w tym rozważaniu brałem pod uwagę okres w Barcelonie i kierowałem się aktualna sytuacją. Uważam, że teraz jest lepiej mieć lepszego skrzydłowego (np. Yamal) niż napastnika (np. Lewy) :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?