1

@Kgorecki2500 ja nie znam, ale znam kogoś kto też nie zna :D

A tak serio, to ja za burgerami nie przepadam. Inaczej, zjeść zjem i w sumie są ok, ale jak już wychodziłem na miasto coś zjeść, to zawsze to było coś innego. Dopiero ostatnio zjadłem chyba pierwszego burgera u siebie na Psiaku. No to burger spoko, ale się nim nie najadłem ;)

Popatrz na opinie w necie :)

1

@BorzyKrzys no niekoniecznie, wydaje mi się, że to jest właśnie takie środowisko, gdzie jest dość dużo przestępstw. Nie wiem jak teraz, bo to ciężko nazwać rapem, ale kiedyś? Przykładowo taki Peja, gdzie się wychował? W jakimś środowisku? Ilu jego kumpli siedzi, siedziało? Takie czasy były, że się obierało ten kierunek i o tym śpiewali.

1

@heniusss uff, to dobrze, bo kupiłem sobie ostatnio koszulkę z przekreśloną 60-tka i się bałem, że już nie mogę nosić.
Dzięki mordo. Z fartem.

0

Jak zgłoszę czitera w CS-ie, to też jestem konfidentem?

4

@DamianBarcaCule ocenianie życia ludzi po tym czego słuchają, wymowne ;p

@BorzyKrzys dupy nie urywa, standardowa gadka tych wszystkich prawilniakow, świat zły, ludzie źli, siedzą za niewinność, ofiary systemu itd.

8

@tomek8756 trochę? :D

2

Jeszcze Krzysztof Piątek z golem w czwartek. Polski dzień piłki nożnej w Europie :o

3

@Mattems https://www.fcbarca.com/120466-terminarze-zasady-czyli-jak-wyglada-nowy-format-ligi-mistrzow.html

Teoretycznie jest, w praktyce może być tak jak napisał @mekston
Trafiamy teoretycznie na niżej sklasyfikowanego rywala, ale to może być np. Real, PSG, bo są daleko

2

@xvcWinterSoldier ja mam złotą zasadę, której się trzymam. Nie dyskutuje z takimi osobami, bo wiem, że nie mają pojęcia o piłce. Wystarczy kilka zdań i już wiem z kim mam doczynienia. Polecam, mniej nerwów:)

2

@NeroTFP1 ciężko się czyta takie historie, jak sobie człowiek wyobrazi, że jedna z ofiar mogłoby być własne dziecko. Przecież on już po pierwszej zbrodni powinien być wyeliminowany że społeczeństwa. Niestety musiały zginąć jeszcze 3 niewinne osoby, żeby to się stało. Chore.

1

@panczo druga kwestia, ktoś wywalczy sobie miejsce w składzie, pomoże reprezentacji awansować na jakiś turniej itp. a potem elo, Kylianek będzie grał :D
Nigdy nic dobrego nie wynika z tego, jak zawodnik jest ważniejszy od reszty drużyny.

4

@mekston wiem, dlatego jest pomysł, żeby wysłać tam @VegetaPolska żeby zagrała z nim w swoją gre

3

@MesQueUnClub_87 z racji tego, że jestem głodny, to zjadłbym wszystko, chociaż za niektórymi daniami nie przepadam. No ale jak człowiek głodny to zje :D

4

@NeroTFP1 to jeszcze tego Majtczaka tylko dojechać trzeba

2

@okiemtypera_lucaxx95 Pogoń - Radomiak
Typ: gol Motoru :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa a miałby dużo więcej, gdyby Lewy kończył takie setki jak wczoraj czy z Realem

1

@maciekofcb pierwsze 8 wchodzi do 1/8
Kolejne 16 gra między sobą o awans do 1/8

1

@Jakchcesz może jego gra nie jest tak widowiskowa jak Alvesa (zwłaszcza wymiany z Messim), ale jest bardzo efektywny, mi to wystarczy ;p

4

@Comentateiro zgadzam się :o
Grałem też kiedyś w takiej lidze na orlikach właśnie jako napastnik, to nie chwaląc się miałem czutke, wiedziałem gdzie się ustawić, jak i kiedy wyjść na pozycję. Natomiast moi koledzy, już mieli z tym duży problem. Czasami wystarczyło zrobić 2-3 kroki do przodu, żeby dostać fajna piłkę na pustaka, to stali i chowali się za obrońcami.
To się naprawdę wydaje takie proste i oczywiste, ale w rzeczywistości takie nie jest.

0

Rower gravel dla 60 latka, taki sobie zażyczył. Trasy to tak 50-70 km max myślę. Na co zwrócić uwagę? Ktoś coś może polecić? Zbyt często używany nie będzie, jak się cieplej zrobi to pewnie na weekendy tylko. Budżet tak 4k myślę. Da się coś sensownego w tych pieniądzach kupić?
@pt9

0

@kanver_ może kontrowersyjnie, ale według mnie, nawet jak podkręci liczby, to na balona nie zasługuje. Czysto piłkarsko, to nie jest topowy zawodnik, zbyt często popełnia proste błędy techniczne, marnuje bardzo dogodne sytuacje. On jest największym beneficjentem naszej gry, dostarcza liczby i chwała mu za to, ale gdyby dostał ZP to był by to Le Cabaret

0

Może się boi, że dostanie piłka w twarz i będzie mieć @krzywy nos

2

@MesQueUnClub_87 no tak, ale można by to połączyć z faktyczną pomocą potrzebującym.

P.S wydaje mi się, że teraz prowadzi to Ela Romanowska

3

@MesQueUnClub_87jaki kryzys? Przecież Real jakby chciał, to by te dwa mecze wygrał, ale im się zwyczajnie nie chciało.

74

@NeroTFP1 szkoda, że produkcja tego programu nie weryfikuje, mogli by pomóc komuś, kto naprawdę potrzebuje pomocy, a nie nygusom, którzy się jeszcze śmieją pracującym ludziom w twarz.

0

@xvcWinterSoldier tak na pierwszy rzut oka to mi z profilu trochę Olgę Frycz przypomina (polską aktorkę)

2

@Gronek ale jak kupujesz mieszkanie w zwykłym bloku, to też płacisz czynsz. No i oczywiście ratę kredytu. Więc pytanie ile wynosi czynsz? Wtedy można dyskutować czy się opłaca.

0

@nowy2016 pełna zgoda. Pozdrawiam

0

@Sulimo tak, ale uważaj, jak będziesz wstawał, żeby się w głowę nie uderzyć :D

Oczywiście z przymrużeniem oka;p

1

@Wasacz_ Iga to koszmar Coco. Na flashscore w h2h 12 pojedynków, 11-1 dla Igi. Wszystkie 11 zwycięstw to 2-0.
To chyba jednak stawia w roli faworytki Ige

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?