1

@Michael24 sylwester z dwójką...

Małych dzieci ;p

4

@LOPEZ16 i kulka w myszce, która trzeba było wyciągnąć, żeby z wałeczków usunąć syf. Gimby nie znajo

1

@JimMorrisonFCB nju mobile (Orange)

0

@ranger3120 plus nie wiem po co oni dusta brali, skoro już wczoraj mieli tam problemy po stronie tt

1

@Koni8M o takim połączeniu nie słyszałem jeszcze, chyba trzeba spróbować :)

1

@Kgorecki2500 studiowałem obok :D

8

@FCB_dimiC dla mnie bardziej chore jest to, że jednostki takie jak Putin mają w tych czasach takie możliwości. Jeden idiota, może doprowadzić do katastrofy.

1

@MesQueUnClub96 to się patataj
Swojego powiatu i tak się nie doczekasz

1

@Popitek12 w takim razie jeszcze raz, dzięki Popitson

0

@Kgorecki2500 na jakiej uczelni studiujesz?
Z tym wojskiem to nie wiem czy dobry pomysł, za mądry jesteś jak dla mnie. Tam to trzeba mieć mocna psyche, jak będzie Tobą debil dowodził

3

@LjakRoberciik to też są emocje, nie napisał jakie :D

0

@FcPortoFan1999 no właśnie myślałem o efekcie nowej miotły e Śląsku, ale to chyba nierealne

A ten drugi mecz to tam mnie żaden wynik nie zdziwi, takie himeryczne drużyny

0

https://www.facebook.com/share/v/19R3dwaxCr/

Mecze polskiej reprezentacji w 2024 w pigułce

0

@FcPortoFan1999 jak typujesz piątkowe mecze, bo mam problem
Zwłaszcza z Zagłębiem i Motorem

0

@draxidox odpowiedź też mogłeś wrzucić
Ona: Jesteś dobry z geografii?
@VegetaPolska no, zdawałem rozszerzona maturę z geografii
Ona: To jak Ci powiem, żebyś wy***** (sobie poszedł) to się nie zgubisz?

2

@NeroTFP1 ja bym się nie zdziwił, gdyby faktycznie chciał wziąć w tym udział, tak jak piszesz dla rozgłosu. No i nie znał tego przepisu, więc sam się odstrzelił, ale cel osiągnięty, mówi się o nim :D
Czyli chciał zdobyć rozgłos, ośmieszając się zapewne śpiewając jakaś gównianą piosenkę, a tak się ośmieszył nieznajomością przepisów

0

@bartulek98 Feel this moment i Hey baby też spoko :D

11

@MesQueUnClub_87 bardzo irytujący czas znów przed nami. Teraz prawie każdy kandydat będzie starał się pokazać, jaki to on jest zżyty z narodem, z ludźmi, jak łaknie z nimi kontaktu. Dziwnym trafem po wyborach chowają się w norach na kilka lat. Zasrani obłudnicy

1

@barcelonaLM ten czat to takie bzdury tam wypisuje, że głowa mała.

0

@Szklaner mi pokazuje 42.40 zł dla nowicjusza :D

0

@Szklaner Dlaczego?

0

@Szklaner dziękuję, zamawiam :D

6

@bartekvisca będziesz kasę wydawał na jakieś środki, polej sobie gorąca wodą, efekt będzie wystrzałowy

0

@TheNekro94 ja sobie wolę założyć koszulkę i na to zimową kurtkę i jak mi jest gorąco, to sobie rozpinam i jest git
A jak masz 3 warstwy na sobie, to ciężko to regulować
Ale niech sobie każdy nosi co chce i jak chce :)

Mnie tylko często bawi, jak przychodzą takie pierwsze chłodniejsze dni i gdzieś widzę na przystanku ludzi, jeden w krótkim rękawku, drugi czapka, szalik :D

16

@TheNekro94 u Ciebie wyznacznikiem ubioru jest data w kalendarzu, a nie pogoda za oknem? :D

0

@Rewolucja123 idiota nawet nie odróżnia drzewa od drewna

0

@ranger3120 chyba się nie da

Każda osoba, która nie została przez Ciebie zablokowana, może Cię wyszukać według imienia i nazwiska i kliknąć Twój profil, ale zakres informacji na Twój temat dostępny w wynikach wyszukiwania zależy od tego, co udostępniasz

2

@Popitek12 dzięki Popitson

0

@BillyButcher nie chce się czepiać, ale La Rambla jest dużo mlodsza
Od 4k+ dni ma tu konto, a w tym nic złego chyba nie ma?

3

@BulaKG ale będzie startował tylko po to, żeby zobaczyć jak to jest. Mówił, że nie chce wygrać (nie ma też z resztą na to szans), tylko z ciekawości, jak to wygląda od środka, jakie uzyska poparcie, a i pewnie też chodzi o rozgłos i promocje swoich biznesów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?