mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Michael24 sylwester z dwójką...
Małych dzieci ;p
4
@LOPEZ16 i kulka w myszce, która trzeba było wyciągnąć, żeby z wałeczków usunąć syf. Gimby nie znajo
1
@JimMorrisonFCB nju mobile (Orange)
0
@ranger3120 plus nie wiem po co oni dusta brali, skoro już wczoraj mieli tam problemy po stronie tt
1
@Koni8M o takim połączeniu nie słyszałem jeszcze, chyba trzeba spróbować :)
1
@Kgorecki2500 studiowałem obok :D
8
@FCB_dimiC dla mnie bardziej chore jest to, że jednostki takie jak Putin mają w tych czasach takie możliwości. Jeden idiota, może doprowadzić do katastrofy.
1
@MesQueUnClub96 to się patataj
Swojego powiatu i tak się nie doczekasz
1
@Popitek12 w takim razie jeszcze raz, dzięki Popitson
0
@Kgorecki2500 na jakiej uczelni studiujesz?
Z tym wojskiem to nie wiem czy dobry pomysł, za mądry jesteś jak dla mnie. Tam to trzeba mieć mocna psyche, jak będzie Tobą debil dowodził
3
@LjakRoberciik to też są emocje, nie napisał jakie :D
0
@FcPortoFan1999 no właśnie myślałem o efekcie nowej miotły e Śląsku, ale to chyba nierealne
A ten drugi mecz to tam mnie żaden wynik nie zdziwi, takie himeryczne drużyny
0
https://www.facebook.com/share/v/19R3dwaxCr/
Mecze polskiej reprezentacji w 2024 w pigułce
0
@FcPortoFan1999 jak typujesz piątkowe mecze, bo mam problem
Zwłaszcza z Zagłębiem i Motorem
0
@draxidox odpowiedź też mogłeś wrzucić
Ona: Jesteś dobry z geografii?
@VegetaPolska no, zdawałem rozszerzona maturę z geografii
Ona: To jak Ci powiem, żebyś wy***** (sobie poszedł) to się nie zgubisz?
2
@NeroTFP1 ja bym się nie zdziwił, gdyby faktycznie chciał wziąć w tym udział, tak jak piszesz dla rozgłosu. No i nie znał tego przepisu, więc sam się odstrzelił, ale cel osiągnięty, mówi się o nim :D
Czyli chciał zdobyć rozgłos, ośmieszając się zapewne śpiewając jakaś gównianą piosenkę, a tak się ośmieszył nieznajomością przepisów
0
@bartulek98 Feel this moment i Hey baby też spoko :D
11
@MesQueUnClub_87 bardzo irytujący czas znów przed nami. Teraz prawie każdy kandydat będzie starał się pokazać, jaki to on jest zżyty z narodem, z ludźmi, jak łaknie z nimi kontaktu. Dziwnym trafem po wyborach chowają się w norach na kilka lat. Zasrani obłudnicy
1
@barcelonaLM ten czat to takie bzdury tam wypisuje, że głowa mała.
0
@Szklaner mi pokazuje 42.40 zł dla nowicjusza :D
0
@Szklaner Dlaczego?
0
@Szklaner dziękuję, zamawiam :D
6
@bartekvisca będziesz kasę wydawał na jakieś środki, polej sobie gorąca wodą, efekt będzie wystrzałowy
0
@TheNekro94 ja sobie wolę założyć koszulkę i na to zimową kurtkę i jak mi jest gorąco, to sobie rozpinam i jest git
A jak masz 3 warstwy na sobie, to ciężko to regulować
Ale niech sobie każdy nosi co chce i jak chce :)
Mnie tylko często bawi, jak przychodzą takie pierwsze chłodniejsze dni i gdzieś widzę na przystanku ludzi, jeden w krótkim rękawku, drugi czapka, szalik :D
16
@TheNekro94 u Ciebie wyznacznikiem ubioru jest data w kalendarzu, a nie pogoda za oknem? :D
0
@Rewolucja123 idiota nawet nie odróżnia drzewa od drewna
0
@ranger3120 chyba się nie da
Każda osoba, która nie została przez Ciebie zablokowana, może Cię wyszukać według imienia i nazwiska i kliknąć Twój profil, ale zakres informacji na Twój temat dostępny w wynikach wyszukiwania zależy od tego, co udostępniasz
2
@Popitek12 dzięki Popitson
0
@BillyButcher nie chce się czepiać, ale La Rambla jest dużo mlodsza
Od 4k+ dni ma tu konto, a w tym nic złego chyba nie ma?
3
@BulaKG ale będzie startował tylko po to, żeby zobaczyć jak to jest. Mówił, że nie chce wygrać (nie ma też z resztą na to szans), tylko z ciekawości, jak to wygląda od środka, jakie uzyska poparcie, a i pewnie też chodzi o rozgłos i promocje swoich biznesów