mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 wiesz co, ja na nich brzydko mówiąc "lache kładę"
Tam nie ma drużyny, nie ma charakteru, nie ma nic. Przyjeżdżają koledzy na zgrupowanie, pograć w Fifę, posmieszkowac na kanale Łączy nas piłka, bujają się w najdroższych hotelach, mają zapewnione atrakcje, żeby się gwiazdeczki nie nudziły, a cała odpowiedzialność i tak spadnie na trenera. Oni tam mają jak paczki w maśle, po co im się wysilać? Może kilku młodym się chce, a reszta to bezjajeczne chłopaczki.
Druga sprawa to te media, nie wiem, może ja już jestem za stary i nie czuje tego, ale jak widzę, z jakim przejęciem jest rozkładana na czynniki nasza reprezentacja to mi się śmiać chce. Eksperci w garniturach 5h przed meczem analiza, przypuszczenia. Po meczu na tych kanałach sportowych czy meczykach wielogodzinne mądrości przeciętniaków jak Wichniarek, Wawrzyniak, wymadrzaja się jakby sami byli mistrzami świata. Jedna wielka farsa.
0
@FcPortoFan1999 no to tym bardziej, skoro wygrałem na wyjeździe, to tydzień później u siebie mam przegrać?
Prędzej właśnie po 2 miesiącach przegram
0
@FcPortoFan1999 przeczytaj co napisałeś wyżej, to będziesz wiedział
0
@FcPortoFan1999 Barcelona potrafiła wygrać w Paryżu i miałaby przegrać u siebie w rewanżu 4-1?
Ale argument wymyśliłeś
6
@Jakchcesz ale jak sprytnie przeszedł do pozdrowień tylko dla ramblowiczek, to jest gagatek ten popitek
1
@FCBMati10 może macie rację z młodym @MesQueUnClub96
Widziałem taki artykuł, gdzie były jego zdjęcia, na których był pełen uśmiechnięty i zadowolony, ale tak się zastanawiając, to nawet nie może, a na pewno macie rację.
0
@FCBMati10 można to o nim powiedzieć, ale on sam o sobie mówi, że ma teraz spokój i że jest szczęśliwy. Czy mówi prawdę? To wie tylko on, ale jeśli tak, no to super, skoro to mu sprawia szczęście, niech sobie tak żyje.
My natomiast nie dowiemy się jak to jest być tak popularnym, może dla niego to było zbyt przytłaczające i teraz dlatego tak sobie ceni ten spokój.
12
@sergio5 chłop teraz się buja po fawelach, w samych spodenkach, gra w warcaby, wali alkohol praktycznie codziennie i...jest szczęśliwy
Przynajmniej tak twierdzi :)
Jego życie, ale trochę smutna historia
0
@FcPortoFan1999 w okręgówce Świderski by zagrał na lewo ;p
1
@TedeFCB zamieszki na trybunach
1
@DragonxNF 4 bramka podcięła nam skrzydła
3
@barcelonaLM Peru
0
@Hosh macie Maca na Podlasiu?
5
@tomek8756 niech sobie każdy je co chce, ale faktem niezaprzeczalnym jest, że żarcie w Maku czy w KFC zrobiło się tragiczne. Kanapki coraz mniejsze, śladowa ilość dodatków, a cena coraz wyższa. Zwyczajnie nie opłaca się już tam kupować. Za te same pieniądze, można mieć coś zdrowszego, większego i lepszego :)
10
@JimMorrisonFCB ale się ludzie zesrali
Gość chciał przykozaczyć, policjanci na początku zachowali się normalnie, podjechali, ale zobaczyli, że dalej cwaniakuje, to się dostosowali. Bardzo dobra lekcja dla szczyla.
A ci co uważają, że policjanci się zbytnio napieli, to co niby mieli zrobić? Dać się poniżyć i odjechać? Wtedy w oczach tej młodzieży dopiero by zostali pośmiewiskiem
2
@JimMorrisonFCB niezły młot z niego, co? ;p
0
@Arden no po prostu źle napisałeś, tyle.
9
@!34RC3!_0N4 a w Klasyku jak wszedł, to wyglądaliśmy lepiej, przypadek
0
@aldewir ogólnie mocno niedoprecyzowane, ale już nie będę się go czepiał :)
0
@Arden gdzie jest schronisko w Rysach?
0
Nie dość, że Barca w łeb, to jeszcze ta zasrana przerwa reprezentacyjna..
11
Getafe i Espanyol w strefie spadkowej. Oby tak też było po 38 kolejce.
Tego sobie i Państwu życzę, a także kolejnego spektaklu pod wodze Her Flicka.
1
@Stinger_ i ta jedna LM wyciągnięta w samej końcówce na Camp Nou z Bayernem. Też mnie to trochę razi, że o ile w Anglii potrafił zapełniać gablotę pucharami, tak w Europie mocno średnio. Ok, oni mieli kilka przegranych finałów i półfinałów, ale suma summarum poza Anglią tylko 6 pucharów.
0
@michal26 co w niej dobrego? Jeszcze bardziej traci prestiż runda zasadnicza. Niektórzy mogą się oszczędzać albo sprzęt i odpalić sobie w barażu.
Po co zmieniać coś, co dobrze funkcjonuje?
Ale rozumiem, że ile ludzi, tyle opinii. Mi ten system kompletnie nie odpowiada.
0
@Kgorecki2500 mnie to tam akurat dynda i powiewa gdzie oni grają :)
Pisałem tylko wcześniej, że poprzedni sezon to był wybryk natury, i że w następnym (obecnym) będą się bić o utrzymanie, a nie o mistrza, no i się nie pomyliłem :D
0
@Criss18Barca kolejna idiotyczna zmiana, jeszcze pare lat i zabija całkiem tę dyscyplinę
1
@Adran360 z Nantes
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@dmcteam mam zajebista teściowa, moja mama też jest zajebista, ale nigdy w życiu nie chciałbym ich mieć pod jednym dachem. Co jakiś czas na weekend, jest fajnie, ale nic więcej. To nie ma prawa bytu. Domyślam się, że pewnie z finansowego punktu widzenia jesteś zmuszony z nią mieszkać. To jest właśnie "cena" tej sytuacji.
1
@Kgorecki2500 ja nie znam, ale znam kogoś kto też nie zna :D
A tak serio, to ja za burgerami nie przepadam. Inaczej, zjeść zjem i w sumie są ok, ale jak już wychodziłem na miasto coś zjeść, to zawsze to było coś innego. Dopiero ostatnio zjadłem chyba pierwszego burgera u siebie na Psiaku. No to burger spoko, ale się nim nie najadłem ;)
Popatrz na opinie w necie :)