15

Pena jest tak sparaliżowany, że to szok. Nie można budować drużyny na takim bramkarzu. Oj zrobi błąd Flick, jak go wystawi na Bayern.

0

7

@Comentateiro dziadek dzisiaj w formie
Chyba był obiad że Strasburgerem :D

1

@Jakchcesz ani tak, ani tak
Sewilczycy

1

@krajana 3x zwycięstwo gospodarzy

0

@mekston po co się oznaczanie w każdym poście, jak oglądacie ten sam.mecz w tej samej chwili? :D

0

@vangoor a to odnośnie czego? Małego dziecka w domu?
Jeśli tak, to tak, bo ja śpię z dwulatkiem, a mama w salonie z maluchem :D
Dzisiaj udało się do 8 nawet
Dobrze, że i Ty się w nocy w miarę szybko uwinąłeś :*

4

@Arden ostatnio Bruno dostał dwie pod rzad

0

@MesQueUnClub_87 niby tak, tylko zakładając rotację i stratę punktów z Sevillą, później o punkty będzie trudniej. Ja bym wolał wyjść mocnym składem, spróbować zamknąć mecz w 45 minut, zgranąć 3 pkt i zrobić zmiany.
Niektórzy nie grali w reprezentacji i muszą wejść w rytm meczowy, a nie od razu na Bayern czy Real.

2

@macio_944 na szczęście stary @Luciano99 trafił kilkanaście lat później, dzięki czemu mamy potężnego biznesmena, filantropa na LR :D

3

@macio_944 a poker to nie 5 bramek? A 4 to kareta chyba
Sociale Barcelony nadal w formie :D

0

@tristan87 nie musi. Ma od tego ludzi, a chwyta się gorących tematów i sobie robi wyświetlenia :)
Chociaż z niego też niezły "byznesmen" to coś tam może jednak wie

0

@Marian_Pazdzioch nawet rodzice?

5

@July_6_BcN @AlexDark00 i inni
Dziękuję bardzo, drugi poród znacznie szybszy. Jest już nowy członek Barcelońskiej rodziny z nami :)

87

Drugi raz w życiu na porodówce, trzymajcie kciuki, żeby poszło szybko i wszystko było dobrze!

0

@LeoMessiiBarcaPepa ale wiesz, do tego środowiska (mówię o kobietach) też pewnie nie tak łatwo się "dostać". Oczywiście mowa tu o modelkach, które kochają pieniądze, a nie piłkarzy. Jak już tam weszła, to jej bez różnicy, czy będzie z tym, czy z tym. To samo w drugą stronę. On oficjalnie jest z taką kobietą, a nieoficjalnie ma co imprezę inna :D

0

@Rastafarnianin jest bardzo dużo artykułów, w google jak wpiszesz masz, są też zdjęcia, żadna tajemnica
Możesz wejść sobie na ig piłkarzy i zobaczyć
Jedyne co, to z tym ślubem naciągane, ale że są w związkach to oficjalne

5

Piłkarz Flamengo Leo Pereira poślubił byłą partnerkę Militao i został ojczymem dla córki zawodnika Realu.

Tymczasem obrońca Realu Madryt nie pozostał mu dłużny i poślubił byłą Leo Pereiry i został ojczymem jego dzieci.

Niesamowity zbieg okoliczności albo po prostu Brazylia.
Tam to się bawią. Z Hulkiem też coś było :D

2

@gaucho104 nie bronie tych użytkowników, sam mam dziecko i zaraz będę miał drugi, ale...
Kiedyś dzieci były grzeczniejsze, teraz są mega rozpuszczone i wchodzą rodzicom na głowę. Nie potrafią się zachować w miejscach publicznych, a rodzicom jak zwróci ktoś uwagę to jest obraża majestatu.
Moja żona pracuje od lat z dziećmi i teksty typu "on taki nie jest/w domu tak nie robi" są na porządku dziennym. Sam też sporo widziałem, jak bywałem u niej w pracy.

To tylko moje zdanie.

3

@Kamiloza91 bez przesady z tymi starszymi kibicami, mamy po 30-40 lat dopiero :D

0

Jest jakiś sposób, nie wiem, ustawienia vpn czy cokolwiek, żeby z kolegą, który jest w Chinach pograć przykładowo w csa, żebyśmy mieli podobne opóźnienie? Da się to jakoś obejść, czy bez szans?

10

Ale topka polskiego stand-upu zaliczyła regres. Obejrzałem nowego Lotka, Zolę i Rucińskiego, a wcześniej Paczesia, no i jestem negatywnie zaskoczony. Chyba chłopaki się zbyt pewnie poczuli i sobie trochę olali sprawę, albo się powoli wypalają. Pacześ to ma tyle projektów na głowie, że nic dziwnego, że nie jest w stanie robić wszystkiego na 100 procent. Zola jak sam przyznał, pisał program na szybko, aby był. Ruciński to jakoś nigdy mi zbytnio nie podchodził, ale obejrzałem kilka odcinków jego programu z Czarkiem Sikorą w KZ i tam dawał radę. Jedynie Lotek wypadł ponadprzeciętnie, ale to bardziej on sam w sobie jest śmieszny i sposób opowiadania, niż te żarty. W kolejce jest jeszcze Błażej Krajewski, ale on oprócz naśladowania różnych osób też dupy nie urywał.
Słabo, kabarety dno, stand-up pikuje w dół.

0

@zadafcb Dryla robi co może, żeby dodać emocji chociaż swoim komentarzem. Nic szczególnego się nie dzieje, a ten się drze. Po akcji z ruskimi i ostatnio z jakimś dziennikarzem z e11, mocno stracił w oczach wielu.

0

@Criss18Barca wszystko wiem :)
Liczyłem, że Holder czy Cierniak pojadą słabiej, ale oni są jak hydra, jeden jedzie słabiej, to zaraz inny punktuje. Tak było w tym pierwszym meczu, Kubera zaczął mocno, Zmarzlik słabo, to potem się rolę odwróciły. No i jeszcze ten Przyjemski robi mega robotę.Ale fajnie będzie dzisiaj popatrzeć jak Laguta znów będzie woził Zmarzlika, w niesamowitym jest gazie

0

@Criss18Barca o ile pierwsza 3 jest w stanie tak zapunktować, tak pozostali, a zwłaszcza Kowalski bez szans moim zdaniem

0

@Culer9002 ale jednak jest różnica, Carvajal powoli i tak by kończył karierę, a Bernal ja dopiero zaczyna

0

Jak wczoraj ta Awantura o kasę? Nie miałem możliwości obejrzeć, a jestem ciekaw, a wiem, że sporo osób tutaj czekało na premierę.

1

@DonCarletto w każdej porze roku można znaleźć coś pięknego, ale faktem niezaprzeczalnym jest, że w takiej pogodzie jak dzisiaj, to trzeba się mocno wysilić, żeby to znaleźć :D

7

@Danny Gaucho dodając ten post pomyślałem sobie, czy znowu ten Lysielec nie przyjdzie i mnie nie poprawi, serio :D

6

Dzień dobry :)

Gole w Ligue 1:
94 ⚽ - Andrzej Szarmach
82 ⚽ - Neymar

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?