mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Pena jest tak sparaliżowany, że to szok. Nie można budować drużyny na takim bramkarzu. Oj zrobi błąd Flick, jak go wystawi na Bayern.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14932947#comment-14932952
Barcelona tylko dopełnia formalności dzisiaj
@krajana
7
@Comentateiro dziadek dzisiaj w formie
Chyba był obiad że Strasburgerem :D
1
@Jakchcesz ani tak, ani tak
Sewilczycy
1
@krajana 3x zwycięstwo gospodarzy
0
@mekston po co się oznaczanie w każdym poście, jak oglądacie ten sam.mecz w tej samej chwili? :D
0
@vangoor a to odnośnie czego? Małego dziecka w domu?
Jeśli tak, to tak, bo ja śpię z dwulatkiem, a mama w salonie z maluchem :D
Dzisiaj udało się do 8 nawet
Dobrze, że i Ty się w nocy w miarę szybko uwinąłeś :*
4
@Arden ostatnio Bruno dostał dwie pod rzad
0
@MesQueUnClub_87 niby tak, tylko zakładając rotację i stratę punktów z Sevillą, później o punkty będzie trudniej. Ja bym wolał wyjść mocnym składem, spróbować zamknąć mecz w 45 minut, zgranąć 3 pkt i zrobić zmiany.
Niektórzy nie grali w reprezentacji i muszą wejść w rytm meczowy, a nie od razu na Bayern czy Real.
2
@macio_944 na szczęście stary @Luciano99 trafił kilkanaście lat później, dzięki czemu mamy potężnego biznesmena, filantropa na LR :D
3
@macio_944 a poker to nie 5 bramek? A 4 to kareta chyba
Sociale Barcelony nadal w formie :D
0
@tristan87 nie musi. Ma od tego ludzi, a chwyta się gorących tematów i sobie robi wyświetlenia :)
Chociaż z niego też niezły "byznesmen" to coś tam może jednak wie
0
@Marian_Pazdzioch nawet rodzice?
5
@July_6_BcN @AlexDark00 i inni
Dziękuję bardzo, drugi poród znacznie szybszy. Jest już nowy członek Barcelońskiej rodziny z nami :)
87
Drugi raz w życiu na porodówce, trzymajcie kciuki, żeby poszło szybko i wszystko było dobrze!
0
@LeoMessiiBarcaPepa ale wiesz, do tego środowiska (mówię o kobietach) też pewnie nie tak łatwo się "dostać". Oczywiście mowa tu o modelkach, które kochają pieniądze, a nie piłkarzy. Jak już tam weszła, to jej bez różnicy, czy będzie z tym, czy z tym. To samo w drugą stronę. On oficjalnie jest z taką kobietą, a nieoficjalnie ma co imprezę inna :D
0
@Rastafarnianin jest bardzo dużo artykułów, w google jak wpiszesz masz, są też zdjęcia, żadna tajemnica
Możesz wejść sobie na ig piłkarzy i zobaczyć
Jedyne co, to z tym ślubem naciągane, ale że są w związkach to oficjalne
5
Piłkarz Flamengo Leo Pereira poślubił byłą partnerkę Militao i został ojczymem dla córki zawodnika Realu.
Tymczasem obrońca Realu Madryt nie pozostał mu dłużny i poślubił byłą Leo Pereiry i został ojczymem jego dzieci.
Niesamowity zbieg okoliczności albo po prostu Brazylia.
Tam to się bawią. Z Hulkiem też coś było :D
2
@gaucho104 nie bronie tych użytkowników, sam mam dziecko i zaraz będę miał drugi, ale...
Kiedyś dzieci były grzeczniejsze, teraz są mega rozpuszczone i wchodzą rodzicom na głowę. Nie potrafią się zachować w miejscach publicznych, a rodzicom jak zwróci ktoś uwagę to jest obraża majestatu.
Moja żona pracuje od lat z dziećmi i teksty typu "on taki nie jest/w domu tak nie robi" są na porządku dziennym. Sam też sporo widziałem, jak bywałem u niej w pracy.
To tylko moje zdanie.
3
@Kamiloza91 bez przesady z tymi starszymi kibicami, mamy po 30-40 lat dopiero :D
0
Jest jakiś sposób, nie wiem, ustawienia vpn czy cokolwiek, żeby z kolegą, który jest w Chinach pograć przykładowo w csa, żebyśmy mieli podobne opóźnienie? Da się to jakoś obejść, czy bez szans?
10
Ale topka polskiego stand-upu zaliczyła regres. Obejrzałem nowego Lotka, Zolę i Rucińskiego, a wcześniej Paczesia, no i jestem negatywnie zaskoczony. Chyba chłopaki się zbyt pewnie poczuli i sobie trochę olali sprawę, albo się powoli wypalają. Pacześ to ma tyle projektów na głowie, że nic dziwnego, że nie jest w stanie robić wszystkiego na 100 procent. Zola jak sam przyznał, pisał program na szybko, aby był. Ruciński to jakoś nigdy mi zbytnio nie podchodził, ale obejrzałem kilka odcinków jego programu z Czarkiem Sikorą w KZ i tam dawał radę. Jedynie Lotek wypadł ponadprzeciętnie, ale to bardziej on sam w sobie jest śmieszny i sposób opowiadania, niż te żarty. W kolejce jest jeszcze Błażej Krajewski, ale on oprócz naśladowania różnych osób też dupy nie urywał.
Słabo, kabarety dno, stand-up pikuje w dół.
0
@zadafcb Dryla robi co może, żeby dodać emocji chociaż swoim komentarzem. Nic szczególnego się nie dzieje, a ten się drze. Po akcji z ruskimi i ostatnio z jakimś dziennikarzem z e11, mocno stracił w oczach wielu.
0
@Criss18Barca wszystko wiem :)
Liczyłem, że Holder czy Cierniak pojadą słabiej, ale oni są jak hydra, jeden jedzie słabiej, to zaraz inny punktuje. Tak było w tym pierwszym meczu, Kubera zaczął mocno, Zmarzlik słabo, to potem się rolę odwróciły. No i jeszcze ten Przyjemski robi mega robotę.Ale fajnie będzie dzisiaj popatrzeć jak Laguta znów będzie woził Zmarzlika, w niesamowitym jest gazie
0
@Criss18Barca o ile pierwsza 3 jest w stanie tak zapunktować, tak pozostali, a zwłaszcza Kowalski bez szans moim zdaniem
0
@Culer9002 ale jednak jest różnica, Carvajal powoli i tak by kończył karierę, a Bernal ja dopiero zaczyna
0
Jak wczoraj ta Awantura o kasę? Nie miałem możliwości obejrzeć, a jestem ciekaw, a wiem, że sporo osób tutaj czekało na premierę.
1
@DonCarletto w każdej porze roku można znaleźć coś pięknego, ale faktem niezaprzeczalnym jest, że w takiej pogodzie jak dzisiaj, to trzeba się mocno wysilić, żeby to znaleźć :D
7
@Danny Gaucho dodając ten post pomyślałem sobie, czy znowu ten Lysielec nie przyjdzie i mnie nie poprawi, serio :D
6
Dzień dobry :)
Gole w Ligue 1:
94 ⚽ - Andrzej Szarmach
82 ⚽ - Neymar
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu