mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Dieselzor obejrzyj mecz na wakacjach, w czym problem?
1
@Gall w zoo są codziennie tłumy, więc sobie poradzi :)
0
Oszukać przeznaczenie
https://www.facebook.com/share/r/NJgvZ9WvDiKSpqex/
Ale nikt z Was, takiego zakończenia filmu się nie spodziewa :D
Gdyby nie kamera, nikt by nie uwierzył
1
@Mitch_Atleta oj, brak Niemiec tutaj, aż razi w oczy
1. Brazylia
2. Niemcy
3. Włochy
0
@Rust_Cohle uważam bardzo podobnie jak Ty, dlatego wzbudziła u mnie duży szacunek, bo młoda osoba, nie poleciała za hajsem, tylko leci za marzeniami
Oczywiście to się wszystko może zmienić, Adamek też się zarzekał ;D
2
@Kidd bo tu nie chodzi o bieg, tylko zwinność, kordynacje.
Masz 2 pachołki w odległości 5m od siebie i biegasz od jednego do drugiego, ale nie biegasz, tylko pewnie dotykasz i wracasz.
Ale fakt, te 5m brzmi komicznie. No ale to się wszystko ze sobą łączy. Coraz mniejsze wymagania, nawet na takich testach i widać efekty.
14
Julia Szeremeta odrzuca freak-fighty mimo ofert w okolicach miliona zł za walkę
Szeremeta zaznaczyła, że choć freak-fighty dają możliwość szybkiego zarobku, ona woli budować swoją markę na solidnych podstawach sportowych. Jej celem jest długofalowa kariera, która pozwoli jej zdobyć nie tylko sławę, ale przede wszystkim sportowe osiągnięcia.
W czasach, gdy wielu sportowców decyduje się na szybkie pieniądze i popularność, postawa młodej pięściarki zasługuje na uznanie. Julia Szeremeta udowadnia, że sport to dla niej pasja i misja, a nie sposób na szybki zarobek.
Czyli jednak można, pomimo tego, że pochodzi z biednej rodziny i jeszcze nie zarobiła wielkich pieniędzy. Szacunek jeszcze większy!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston a ja taki pewny nie jestem
Znów jest GP w weekend, a Lindgren od lat traktuje SGP jako priorytet Holder mega dolku
Zmarzlik ma problemy sprzętowe
Będzie piękne widowisko
Toruń się będzie taktykami trzymał
2
@mekston w rewanżu 3 liderów pojedzie po 6 razy. Bez punktów Przedpelskiego nie dadzą rady. Juniorka to wiadomo, że obligatoryjnie tylko 1 punkt przywiezie.
Wszystko zależy od Pawła.
Będzie ciekawie.
1
@Comentateiro La Rambla nigdy nie zawodzi :)
@Hosh według mnie nic i też uważam, że wtedy mam pewność, że jest dobrze założony, że mu nie spadnie, ale żona jak zawsze ma swoje uwagi
0
Pytanie do osób, które jeszcze z dziećmi na rowerze, chodzi o kask. Rozpoc,alem z moim małym tę przygodę, ale mam problem z zabezpieczeniem jego głowy. Jak mu założę trochę luźniej kask, to mu zjeżdża z głowy, a jak ciaśniej, to zostaje ślad na głowie, odciśnięte miejsca. Czy to wina kasku, czy ja coś źle robię?
@JimMorrisonFCB wiem, że Ty masz chłopaków, to temat przerabiany
15
@Luciano99 uchwyt rowerowy na budyń
1
@PatrychoO może, a nie musi. Może też zostać trenerem i będzie to samo.
Takie życie "emeryta" w tym wieku to nic fajnego na dłuższą metę.
1
@PatrychoO ale jak masz mecz na wyjeździe, to jedziesz dzień wcześniej
Jak masz mecz w lidze mistrzów, to praktycznie go nie ma 2-3 dni
Więc to nie 2-3 godziny
6
@wojopancer to ten tekst by padał co 5 minut chyba :D
5
Przemysław Frankowski w najlepszej jedenastce pierwszych 3 kolejek ligi francuskiej według telewizji DAZN.
Wszystko spoko, tylko "Franek" zagrał zaledwie 26 spośród 270 możliwych minut.
Tam chyba kogoś ładnie poniosło :D
W pierwszym meczu nie grał wcale, w drugim minutę. Cyk, jedenastka pierwszych trzech kolejek.
2
@FcPortoFan1999 to żeś się ekspert nie popisał
9
@Mitch_Atleta Vinicius bije wszystkich tam na głowę
0
@negreanu ja myślę, że jednak trochę chętnych by się znalazło, patrzących głównie na aspekt finansowy. Tylko to nie jest dobry motywator w tym zawodzie moim zdaniem. W sensie, raczej to nie będzie dobry ksiądz, który wybrał te drogę, ze względu na zarobki.
10
Coś niesamowitego, ile determinacji, siły, ambicji. Mega szacunek
13
@Tabaluga37 a nawet od kilku lat wrzesień jest bardzo ciepły
1
@Marian_Pazdzioch ani to, ani to, szanuje swój czas :D
0
@MesQueUnClub96 masz rację, to nie takie proste, na pewno prostsze jest po raz enty użalanie się nad sobą na jakimś forum piłkarskim. Swoją drogą to już podchodzi pod spam, nie wiem czemu moderacja nie reaguje.
0
@MesQueUnClub96 ja o chlebie, Ty o niebie. Ty sobie daj spokój z tym typem. Skoro się Tobą brzydzi, to na co Ty jeszcze liczysz? Musisz zapomnieć i iść dalej, bez tego ani rusz.
1
@MesQueUnClub96 jak Ty chcesz znaleźć przyjaciela/kolegę/chłopaka siedząc cały dzień w szkole albo na LR
W sumie w szkole się da, ale coś Ci nie wychodzi
Zacznij wychodzić do ludzi, zrób coś ze sobą w końcu
1
@MesQueUnClub96 to zacznij w końcu słuchać rad, które tu dostajesz, a nie się wiecznie użalasz nad sobą, ileż można...
12
@gaucho104 Mariusz Pudzianowski - strongman
0
@Misugi14 mamy dzisiaj 4 września, mecz z Villareal jest 22 września, a godziny tej kolejki jeszcze nie są potwierdzone, więc pewnie 2-3 tygodnie przed meczem się okaże.
Na pocieszenie, powinien to być hit kolejki, a te są rozgrywane zazwyczaj w niedzielę jako ostatnie.
2
@Lucyfffer chłop co w butach narciarskich po mieście gania