1

@FcPortoFan1999 @Kidd dlatego pytam :)
Ja mam inne spostrzeżenie, bo uważam, że to nie ten poziom i takich porażek byłoby więcej. Rozumiem, że jakieś rankingi, punkty są ważne, ale koniec końców to nie one grają, a piłkarze.
Mieliśmy przykład kadry Michniewicza na MŚ, po tym co tam widziałem, to ja wolę ładnie przegrać jak z Francją, niż przegrać jak z Argentyna :)
Ale to moje skromne zdanie

0

@FcPortoFan1999 lepiej przegrać wysoko jak Jaga, próbując grać w piłkę, nie wywalając jej na przysłowiową "pałę", czy lepiej kisić ogóra we własnym polu karnym i przegrać dużo skromniej?

1

@AxelF jak skąd wiem? Właśnie takie osoby jak Ty są najlepsze, obejrzeć filmik na szybko, nie zagłębiając się w szczegóły, a potem pytasz skąd coś wiadomo. No właśnie z filmu, wszystko pięknie widać, jest podana prędkość, czas kiedy zaczął manewr, kiedy skończył, jakie pojazdy wyprzedzał, dlatego to napisałem. Przecież nie krytykowałbym "królewicza", który zrobił wszystko tak jak należy.
Już sam fakt, że kierowca Skody się zbliża do autora nagrania, obaj są na prawym pasie, wtedy autor przyspiesza, wyjeżdża na lewy pas, za nim kierowca Skody robi ten sam manewr, po czym autor nagrania zwalnia. Czy to nie jest też wyhamowanie? Manewr wyprzedzania ma być bezpieczny i sprawny, tak jak osoba, która jest wyprzedzania nie powinna przyspieszać w tym momencie, tak i wyprzedzający powinien to zrobić z minimum taka sama prędkością, a nie zwalniać.

0

@Popitek12 Freak fighty na LR - tak!

2

@AxelF to Ty czego nie rozumiesz? Skoro wyprzedzasz, to masz to zrobić sprawnie i zjechać na prawy pas. Ten kierowca mógł to zrobić, ale tego nie zrobił. W teorii też złamał przepisy. To, że jedziesz 118km/h na ekspresówce gdzie jest dopuszczalna maksymalna prędkość 120 km/h nie oznacza, że możesz sobie jechać przez 3 kilometry lewym pasem, bo wyprzedzasz inne pojazdy, które dzieli kilkaset metrów.
Tutaj ewidentnie mamy doczynienia z szeryfem (kierowca Skody), który jest debilem, oraz królewiczem (autor nagrania), który myśli, że lewy pas należy do niego.
Nikogo nie bronie, tylko tak ciężko być wyrozumiałym na tej zasranej drodze, trochę uprzejmości i kultury nie zaszkodzi.

1

@KamQiX myślę, że tu chodziło głównie o to, że spokojnie mógł zjechać po wyprzedzeniu pierwszego tira, ale oczywiście to nie daje przyzwolenia na takie zachowanie, jakiego dopuścił się kierowca Skody.
Co do ograniczeń prędkości, to jest temat rzeka.

1

@Kgorecki2500 w którym to miejscu?

4

@Zieliniak @Who_you_mam @MesQueUnClub_87 @KamQiX
Zwróćcie uwagę na prędkość nagrywającego. Rozpędza auto zaczynając manewr wyprzedzania, poczym zwalnia, po co? I dodatkowo jest cięcie, więc można się domyślać, że wyprzedał te 2 tiry, między którymi jest duży dystans, mógł się spokojnie schować i puścić tych szybszych. No ale u nas ludzie jeżdżą jak na tym filmie, kultury ciężko się doszukać. Oczywiście zdarzają się wyjątki.
Ja sam często jeżdżę S5 na tempomacie ale jak się zbliżam do jakiegoś auta, a w lusterku widzę też jakieś auto szybsze, to zwyczajnie w świecie przyspieszam, żeby nie tamować ruchu. No ale to trzeba być wyrozumiałym też dla innych kierowców, a niektórzy się martwią, że im pół litra benzyny więcej auto spali jak przyspieszy.

36

@MichuZ44 ciekawe jak sobie niektóre dzbany poradzą jak by im jedyne źródło dochodu zamknęli

0

@BorzyKrzys Puciooo :D
Codziennie to czytam i nie wyłapałem tego :D

1

@KrwawiaceoczyVEB najsłynniejszy Włoch, grający w każdej drużynie na świecie
Polini :D

2

@xvcWinterSoldier spodnie kupuje w Big Starze i to mam spokój na kilka lat
Koszulki/koszule w Carry, dobra jakość, ceny spoko
Spodenki jakieś to różnie, hm, new yorker, house
No i też z neta czasem coś wleci oryginalnego

0

@Pnog37 to fajny sezon przejściowy, bo napastnika nie mieli z topu :D

0

Komentarz usunięty

0

Włączyć, nie włączyć, co robić, co robić?

0

@MichuZ44 co zrobisz z odległości? Pokrzyczysz? Ona też krzyczała i co?
Trzeba reagować użyciem siły, a w tym chorym świecie, zaraz taka osoba zostanie oskarżona o napaść ;D

0

@Aragorn33 ciekaw jestem kiedy ktoś się w końcu odważy i wywali go z boiska z czerwoną kartką. Przecież mając taki parasol ochronny on sobie robi co chce, co mecz. Inni zawodnicy wykonają jakiś gest jak Lewy z nosem i cyk, zawieszenie. Chore, a ta czerwona kartka, może.by coś w końcu zmieniła.

2

@MichuZ44 a kto będzie ryzykował swoim zdrowiem i życiem w imię czego?
Mało było przypadków, że ktoś pomógł i dostał kosę pod żebra? Każdy teraz patrzy na siebie i myśli o sobie, niestety takie czasy.
Za dużo nieprzewidywalnych zjebow chodzi po tym świecie, żeby normalny człowiek ryzykował swoje życie.

0

@esem91 w doliczonym czasie gry????

0

Nie chcę się czepiać, ale po co sędzia aż tak to przeciągał?
Doliczył 6 minut, żadnych zmian w doliczonym czasie, żadnych przerw, a i tak grali 2 minuty dłużej..

A co do samego meczu, druga połowa pod pełną kontrolą, fajnie się to oglądało nawet biorąc pod uwagę fakt, że graliśmy mocno rezerwową pomocą.

0

@LukaszFan ale mi chodzi tylko o bramkę, przecież tu go za gola obwiniają eksperci :D

1

Pomijając podania do rywala, ale czepianie się MATSa o bramkę, to już wyższy stopień odklejenia. Gość strzela głową z 4 metra, a widzę, że sporo osób i tak znajdzie tu winę bramkarza. Widać od razu, że niektórzy to tylko przed tv mieli kontakt z piłką.

1

@ranger3120 zależy, czy Twój wujek to burmistrz czy nie

A tak serio to kokosów się nie zarabia, od najniższej krajowej do 5k. Zależy od stanowiska i stażu.Najwięcej w gminie to zarabia właśnie wójt/burmistrza, sekretarz i księgowa
Przynajmniej tak jest w gminie, z której pochodzę

1

@Pawel13sz potężna to była Barcelona, nie zapomnę jej nigdy :D

0

@FcPortoFan1999 lepszy remis niż wiadomo w co, wiadomo co :D

0

@Encore ale Mouz trzyma poziom
Co turniej to minimum półfinał, a bardzo często finał.

0

@NeroTFP1 pijane nastolatki z 36 latkiem. Czy rodziców naprawdę, aż tak bardzo nie interesuje co i z kim robią ich dzieci? Masakra jakaś.

1

@cchesterr43 tam ktoś za znaki drogowe nieźle przytulił chyba :D

0

@Inko dokładnie, na flashscore pokazuje to samo. Przecież nie można dostać bezpośrednio za symulke czerwonej kartki.

0

@Gosciuu a on nie miał wcześniej żółtej kartki? Bo stał kilkadziesiąt sekund przy ławce Śląska i tam sypał kartkami, a on jeszcze wtedy był na ławce i dość mocno protestował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?