mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 o, moje rejony, gdzie konkretnie planujesz przyjechać?
2
@MesQueUnClub96 zapłacą. Pozdrawiam
1
@Kgorecki2500 będzie, będzie. Jednak mecz w europejskich pucharach nie zdążą się zbyt często dla takiej drużyny. Sam nie chodzę na Śląsk, bo trochę mnie dystans zniechęca, ale na ten mecz miałem zamiar iść, tylko trochę późno, więc odpuszczam.
1
@sen siatkówka plażowa kobiet, polecam :D
Piękne to jest widowisko
2
@TheNekro94 rzut młotem mężczyzn
4
@tbas na szczęście Dodi za dwa dni ma być w szczycie formy, także medal bedzie
6
@lucca87 i trafimy na Słowenię, a wtedy każdy wie co będzie :D
0
@masa11 fajnie na trybunach się niesie monster block+muzyka+efekt świetlny+ręce kibiców :)
2
@lntrowertyk ona nie są za nisko opuszczone, tylko wyżej już brzuch nie puszcza :D
8
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk brzydko mówiąc, narobił w gacie i nie zawalczy z Jarosławem "paszaBicepsem" Jarzabkowskim na stadionie narodowym na FAME MMA. Próbował wymusić zmianę formuły z MMA na K1, na co nie przystał Jarek, więc Diablo zgłosił federacji kontuzje.
Czyli najpierw stracił w oczach wielu, że w ogóle tam poszedł, a teraz stracił jeszcze więcej, bo odmówił walki.
0
@bartekvisca to Szrenica będzie ok
Gdyby coś było nie tak, to tam jest też wyciąg, którym będziecie mogli zjechać. Ale mam nadzieję, że mały da radę :)
0
@bartekvisca jak małe dziecko?
W chuście, w wózku?
Szrenica fajna miejscówka do zdobycia, spoko szlak, równe podłoże, więc wózkiem luz.
Śnieżki z takim małym szkrabem nie polecam, bo mega wieje.
Fajna też jest trasa że Szrenicy na Śnieżne Kotły i dalej w stronę Śnieżki (bez wchodzenia na nią). Piękne widoki, ale to już w chuście.
1
@QQL5 już tak mega hardkorowo ale chyba najtaniej, jest po prostu pojechać spakowanym na lotnisko i tam koczować na naprawdę tanie oferty. Często ktoś w ostatniej chwili rezygnuje, albo jest kilka wolnych miejsc i sprzedają bardzo tanio wakacje.
0
@Culer9002 byłem pewny, że kiedyś właśnie było inaczej
Nawet dałbym sobie rękę uciąć :D
1
Ta klasyfikacja medalowa trochę bez sensu jest liczona. W sensie 1 złoty medal daje wyższą pozycję, niż nawet 50 srebrnych i 50 brązowych.
2
@bartas97 jak Vinicius z Mbappe :D
1
@MesQueUnClub96 to trzeba było napisać chłopaki a nie ludzie
No chyba że uważasz, że kobiety to nie ludzie
Szowinisto
1
@MesQueUnClub96 tylko gej woli patrzeć na dziewczynę w kozakach, kurtce, czapce i szaliku niż na laskę w krótkich szortach i topie
O kurde..
6
@Kidd tak, rówieśnicy Dodiego jak i on sam używają tego zwrotu
1
@TheNekro94 nikogo nie bronie, ale matką tego dziecka też swoje dorzuciła, zaczęła wymyślać, coraz większe żądania, typu nowe auto itp.
Nie wiem jak ta sprawa się skończy, ale narazie to jest słowo przeciwko słowu
2
@Szklaner niegazowana, więcej jestem w stanie wypić, a gazowana ma dla.mnie jakiś taki dziwny posmak
1
@ranger3120 wystarczy wpisać tę samą frazę w google
Już byś wiedział
Będzie.
4
@AlexDark00 ciekawe czy tak pisali jak Guler był w identycznej sytuacji:D
3
@szymonekk użytkownik @zadafcb wrzuca rozpiski
Zerknij na jego profil
0
@Krzysztof1987 w jakiej miejscowości jesteś?
0
@Kengo poczytaj jak są przyznawane punkty, to nie będziesz zdziwiony
Jeszcze jako ciekawostka powiem, że za Nawalki byliśmy chyba na 6 miejscu, co też jest niezła abstrakcją
1
@kosiarz92 Górnik Zabrze wygrywa na wyjeździe z potężną Puszczą Niepołomice
1
@Pawci023x chyba żona Ci założyła blokadę na te kanały
2
@tristan87 zakaz zakazem, ale i tak jest masa dostępnych boisk, które świecą pustkami.
Za naszych czasów się grało na betonie i trzeba było czekać na swoją kolej.
4
Kumpel pyta kumpla:
-Dlaczego sikasz na siedząco?
-Obiecałem sobię, że dopóki nie spłacę alimentów, ręki mu nie podam!