mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@JanneAhonen daj spokój, jak nie serwujesz z wysoku 130 km/h to nie jesteś siatkarz, tylko popierdolka, nie wiesz?
0
@derlysy1979 praktyki u Rubika miała za gówniary
0
Zagadka, kto to jest?
https://ibb.co/jLyKrrR
https://ibb.co/hX1WyT6
50
Jeszcze się sezon nie zaczął, a my już mamy na rozkładzie mistrza Hiszpanii i triumfatora Ligi Mistrzów, a także mistrza Anglii. Powiedzieć, że jesteśmy bezkonkurencyjni, to jak nic nie powiedzieć. Nie ma aktualnie drużyny, która mogłaby nam zagrozić. Myślę, że nie ma sensu w tym roku rozgrywać LL i LM, tylko od razu mogą nam dać te puchary.
0
@VegetaPolska nie z takim atakującym, nie ma co się łudzić
0
Z 10-8 na 15-25
5-17 to się w kobiecej siatkówce rzadko zdarza
0
@mekston złota piłka FCBarca.com a takie braki w elementarnej wiedzy
Ech
Jaki portal, taki zdobywca Złotej piłki..
1
@4drian0 nie zdziwię się, jak stojący na postoju taksówkarze, będą blokować ten automat, zamawiając co chwilę kursy, z których nie skorzystają.
0
@Masnymichael a Philipsa jakiś, 50"
4
@Arcybiskup przy 90 tysięcznej pojemność stadionu, tych 300 biletów nikt nie odczuje
0
@mekston logika Dodiego
Ruud, który przegrał z Augerem, wygrałby z Carlitosem, który zniszczył tego Augera w pierwszym secie
1
@Arden mnie już oczy bolą od samego patrzenia na to. Nie wiem czemu ale tak mam, nie mogę nic mieć przed oczami blisko, bo czuję mega dyskomfort. I serio, od patrzenia na to, też to czuję :D
A grać w cska to i po kilkanaście godzin się zdarzało :)
1
@Hosh nie jestem masochista jak @FcPortoFan1999
5
Wczoraj nowy telewizor zawisł na ścianie, to aż miło będzie wracać z pracy, żeby sobie na nim pooglądać jedno z najlepszych wydarzeń sportowych na świecie. Lekkoatletyka na IO, coś pięknego. Chyba tylko finały MŚ i LM w decydującej fazie może się równać z atmosferą w moim odczuciu.
2
@Kidd ognisko :)
Mam to szczęście ostatnio, że co 2 tygodnie sobie robimy :)
1
@Kgorecki2500 uuu, trójkąt dawny :D
Chociaż teraz jest już dużo lepiej w tamtych okolicach, sam tam kiedyś byłem ochroniarzem w Biedronce, ale niecały miesiąc tylko :)
1
@MesQueUnClub_87 tylko Carry. klasyczne koszulki w różnych kolorach w dobrej cenie. Materiał też jest ok, często bawełna
1
@Gronek logika podpowiada Zagłębie. Argumenty, które przytoczyłeś również się bronią, można więc wskazać, że faworytem jest zespół z Lubina.
Niestety jest to nasza polska ekstraklasa. Więc jeśli wszystko wskazuje na daną drużynę, to stawiamy na oponenta. Także dzisiaj Puszcza.
0
Wczoraj piękne ujęcia z Warszawy z godziny 17.
Miasto stanęło, mnóstwo biało-czerwonych flag, race, ludzie pośpiewali, oddali hołd. Wszystko super, pokazuje to, że potrafimy się jednoczyć w ważnych sprawach, wydarzeniach. Tylko czemu to jest takie rzadkie i krótkie? Czemu za 5 minut wracamy do tej naszej mentalności. Zawiść, zazdrość, kłótnie polityczne. Czemu raz jesteśmy jak bracia, jedna wielka rodzina, a za chwilę patrzymy na siebie z pogardą, bo ten tak ubrany, albo ma taki symbol na sobie, albo jest z tej partii, albo kibicuje tej drużynie.
Po co te podziały?
7
@Herato nie, dostosuje się poziomem do kolegow, nie będzie się niczym wyróżniał
3
@FCB_dimiC wujas do roboty szedł na 6, a że miał sprawę do młodego
To tak wyszło :D
0
@Kgorecki2500 o której w domu byłeś? Koło północy pewnie.
A ten sklep gdzie, na psiaku gdzieś?
0
@ViscaelBarca2007 jego szczęście, że taki dzban jak Jacek Góralski gra dwie klasy niżej.
Ale pewnie jakiś inny bystrzak się znajdzie, masz rację.
0
Najlepsze jest to, że ten Samper przyszedł do Motoru, do polskiej ligi, a pewnie niczym szczególnym się wyróżniać nie będzie. Myślę, że nawet jakiś Janusz, który nie zna przeszłości tego zawodnika, no i na piłce też się za bardzo nie zna, chociaż myśli zupełnie odwrotnie, będzie go wyzywał od drewniaków i słabiaków.
Niestety Sergi, ekstraklasa weryfikuje bezlitośnie.
1
@Kgorecki2500 następnym razem pisz wcześniej, to może razem pojedziemy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Bogusław Linda króciutko o powstaniu. Zgoda? Ja się zgadzam.
0
@pt9 o, moje rejony, gdzie konkretnie planujesz przyjechać?
2
@MesQueUnClub96 zapłacą. Pozdrawiam
1
@Kgorecki2500 będzie, będzie. Jednak mecz w europejskich pucharach nie zdążą się zbyt często dla takiej drużyny. Sam nie chodzę na Śląsk, bo trochę mnie dystans zniechęca, ale na ten mecz miałem zamiar iść, tylko trochę późno, więc odpuszczam.