mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas a nie płacą? Sprzęt medyczny, wyżywienie, pensje
Co, z nieba leci?
Idąc Twoim tokiem rozumowania, powinno się zakazać produkcji samochodów, bo wypadki są. Po co potem leczyć i ratować kogoś, jak może nie dojść do wypadku, prewencja.
2
@tbas a czy ja napisałem, że nie? Jakby zależało im na zdrowiu, to by ich całkowicie zakazali, ale wtedy nie będzie pieniążków.
A leczą ich lekarze, za pieniądze, które odprowadzają w podatkach. Więc to nie tak, że ja palę, a się leczę za Twoje (przykład)
8
@Arden że to pewnie nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, tylko łataniem dziury budżetowej
Mi to tam osobiście zwisa, bo nie palę, a jak pije, to bardzo, bardzo rzadko jakiegoś drinka.
0
@Sezam
Dostał gonga :)
0
@Sezam lepiej prędzej, bo Pudzian już swoje lata ma
A i ten cały towar, który przyjął, też swoje konsekwencje będzie miał w zdrowiu
10
@maroon tylko prawdziwi koneserzy futbolu dostrzegają tę akcję
Widocznie musisz się jeszcze sporo nauczyć
3
Ale zaraz nad Wrocławiem ebnie
0
@draxidox bo tylko w chłodnicy są płyny
Bystrzak ZX Ciebie, nie ma co
0
@draxidox tak, wielki znawco motoryzacji
@MOLESTA pewnie większość zbiorników na płyny, oleje
2
@draxidox Ursus to traktor, to jest Urus :D
1
@Rust_Cohle jego największy problem, to fakt, że on sam uwierzył, że już jest nowym Messim. Niestety szybko go życie zweryfikowało.
0
@FanBarcYxD no wiadomo, że jak masz klimę w robocie to Cię sprawa nie dotyczy
Na produkcji, w halach jest gorąco, a tu nikt Ci roboty nie skróci
Druga kwestia, nie jest to w nikogo interesie, bo jest płacone za godzinę, a nie stała pensja
Więc mniej godzin, mniej kasy
0
@joloskyy wewnętrzne regulacje wewnątrz porządnej firmy
W Januuszexach takich rarytasów nie ma :D
U mnie to niektórzy jeszcze na nadgodziny zostają w te upały
Chorzy ludzie
0
@tadzik447 taa, klimatyzacja, w kanałach...
0
@Bagsik88 co Ty chcesz?
0
@Destroyer_of_Worlds a to Argentyna w finale z nimi grała?
Byle do narracji pasowało, piękne porównania masz :)
4
@Destroyer_of_Worlds ja tylko przypomnę, że ranking FIFA to jedno wielkie gówno, bo jakiś czas temu byliśmy na 6 miejscu chyba, a wszyscy dobrze wiemy, że w tym czasie nie byliśmy nawet drużyna top15/20
0
@Faro w takiej sytuacji brzydko faulował to kiedyś Valverde Morate
0
@Pedri16Future faktycznie, zwracam honor ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@aspr1me ale to w memach jest na odwrót ;D
0
@Krzysiek_FCB 1-0 dla Francji
0
@KmN w takich sytuacjach najlepiej jest ja wziąć z zaskoczenia i podać dwie bardzo złe wiadomości. A potem powiedzieć, że prawdziwa jest tylko jedna.
Przykładowo:
Kochanie, muszę Ci coś powiedzieć. Zdradziłem Cię z Twoją najlepsza przyjaciółką i wydałem kupę kasy na swoje zachcianki.
Ona powie: słucham? Ty świnio, jak mogłeś.
Wtedy Ty że stoickim spokojem odpowiadasz:
Żartowałem, wydałem tylko trochę siana :)
0
@BulaKG jeśli Cię to pocieszy, to Ty zarabiasz cały rok, a to miejsce parkingowe tylko pół roku około :)
6
@Arden zawsze jak widzę takie osoby, ale już takie mega otyłe, to się zastanawiam, jak? Przecież to nie jest tak, że się kładziesz spać, budzisz rano i masz +50 kg. To jest wieloletni proces.
2
@lucca87 ciężko mi to pisać, ale uważam, że bez Carvajala Hiszpania dzisiaj jedzie do domu.
0
@Kidd jego kandydatura tylko pokazuje jaki mamy zjazd wśród piłkarzy, jeśli chodzi o indywidualne umiejętności.
Ja wiem, że przez Messiego i Ronaldo inaczej się teraz patrzy na ten plebiscyt, ale różnica jest kolosalna.
Nie ma teraz piłkarza, który by to wszystko łączył: liczby, trofea, umiejętności, magię piłkarska, coś ekstra.
Chyba, że mamy po prostu teraz takie duże oczekiwania, przez wspomnianych wcześniej piłkarzy.
0
https://vm.tiktok.com/ZGeG9pnoY/
Dj Akun w Dzień dobry TVN
Ciekawe jak ta jego sława i "kariera" się potoczy. Żeby to się tylko źle dla niego nie skończyło.
1
@Tasde u mnie pod blokiem dzisiaj 4 auta się zjaraly
2 doszczętnie i 2 "trochę"mniej
0
@tadzik447 zwracam honor, nie potrafią czytać , masz rację
Ale!
Nie ma takiego obowiązku, w podstawie programowej jest tylko zapoznanie z literami. Uczą się czytać w 1 klasie. :)