0

@tbas a nie płacą? Sprzęt medyczny, wyżywienie, pensje
Co, z nieba leci?
Idąc Twoim tokiem rozumowania, powinno się zakazać produkcji samochodów, bo wypadki są. Po co potem leczyć i ratować kogoś, jak może nie dojść do wypadku, prewencja.

2

@tbas a czy ja napisałem, że nie? Jakby zależało im na zdrowiu, to by ich całkowicie zakazali, ale wtedy nie będzie pieniążków.
A leczą ich lekarze, za pieniądze, które odprowadzają w podatkach. Więc to nie tak, że ja palę, a się leczę za Twoje (przykład)

8

@Arden że to pewnie nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, tylko łataniem dziury budżetowej
Mi to tam osobiście zwisa, bo nie palę, a jak pije, to bardzo, bardzo rzadko jakiegoś drinka.

0

@Sezam


Dostał gonga :)

0

@Sezam lepiej prędzej, bo Pudzian już swoje lata ma
A i ten cały towar, który przyjął, też swoje konsekwencje będzie miał w zdrowiu

10

@maroon tylko prawdziwi koneserzy futbolu dostrzegają tę akcję
Widocznie musisz się jeszcze sporo nauczyć

3

Ale zaraz nad Wrocławiem ebnie

0

@draxidox bo tylko w chłodnicy są płyny
Bystrzak ZX Ciebie, nie ma co

0

@draxidox tak, wielki znawco motoryzacji

@MOLESTA pewnie większość zbiorników na płyny, oleje

2

@draxidox Ursus to traktor, to jest Urus :D

1

@Rust_Cohle jego największy problem, to fakt, że on sam uwierzył, że już jest nowym Messim. Niestety szybko go życie zweryfikowało.

0

@FanBarcYxD no wiadomo, że jak masz klimę w robocie to Cię sprawa nie dotyczy
Na produkcji, w halach jest gorąco, a tu nikt Ci roboty nie skróci
Druga kwestia, nie jest to w nikogo interesie, bo jest płacone za godzinę, a nie stała pensja
Więc mniej godzin, mniej kasy

0

@joloskyy wewnętrzne regulacje wewnątrz porządnej firmy
W Januuszexach takich rarytasów nie ma :D
U mnie to niektórzy jeszcze na nadgodziny zostają w te upały
Chorzy ludzie

0

@tadzik447 taa, klimatyzacja, w kanałach...

0

@Bagsik88 co Ty chcesz?

0

@Destroyer_of_Worlds a to Argentyna w finale z nimi grała?
Byle do narracji pasowało, piękne porównania masz :)

4

@Destroyer_of_Worlds ja tylko przypomnę, że ranking FIFA to jedno wielkie gówno, bo jakiś czas temu byliśmy na 6 miejscu chyba, a wszyscy dobrze wiemy, że w tym czasie nie byliśmy nawet drużyna top15/20

0

@Faro w takiej sytuacji brzydko faulował to kiedyś Valverde Morate

0

@Pedri16Future faktycznie, zwracam honor ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@aspr1me ale to w memach jest na odwrót ;D

0

@Krzysiek_FCB 1-0 dla Francji

0

@KmN w takich sytuacjach najlepiej jest ja wziąć z zaskoczenia i podać dwie bardzo złe wiadomości. A potem powiedzieć, że prawdziwa jest tylko jedna.
Przykładowo:
Kochanie, muszę Ci coś powiedzieć. Zdradziłem Cię z Twoją najlepsza przyjaciółką i wydałem kupę kasy na swoje zachcianki.
Ona powie: słucham? Ty świnio, jak mogłeś.
Wtedy Ty że stoickim spokojem odpowiadasz:
Żartowałem, wydałem tylko trochę siana :)

0

@BulaKG jeśli Cię to pocieszy, to Ty zarabiasz cały rok, a to miejsce parkingowe tylko pół roku około :)

6

@Arden zawsze jak widzę takie osoby, ale już takie mega otyłe, to się zastanawiam, jak? Przecież to nie jest tak, że się kładziesz spać, budzisz rano i masz +50 kg. To jest wieloletni proces.

2

@lucca87 ciężko mi to pisać, ale uważam, że bez Carvajala Hiszpania dzisiaj jedzie do domu.

0

@Kidd jego kandydatura tylko pokazuje jaki mamy zjazd wśród piłkarzy, jeśli chodzi o indywidualne umiejętności.
Ja wiem, że przez Messiego i Ronaldo inaczej się teraz patrzy na ten plebiscyt, ale różnica jest kolosalna.
Nie ma teraz piłkarza, który by to wszystko łączył: liczby, trofea, umiejętności, magię piłkarska, coś ekstra.
Chyba, że mamy po prostu teraz takie duże oczekiwania, przez wspomnianych wcześniej piłkarzy.

0

https://vm.tiktok.com/ZGeG9pnoY/
Dj Akun w Dzień dobry TVN

Ciekawe jak ta jego sława i "kariera" się potoczy. Żeby to się tylko źle dla niego nie skończyło.

1

@Tasde u mnie pod blokiem dzisiaj 4 auta się zjaraly
2 doszczętnie i 2 "trochę"mniej

0

@tadzik447 zwracam honor, nie potrafią czytać , masz rację
Ale!
Nie ma takiego obowiązku, w podstawie programowej jest tylko zapoznanie z literami. Uczą się czytać w 1 klasie. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?