1

@Kapitan hawk no przecież to ironia byku

2

@KamQiX


Da się :D

1

@Destroyer_of_Worlds przepisy się zmieniły
Na szczęście dla Hiszpanów, bo mieć 3-0 i sobie tak głupio skomplikować sytuację to byłby dramat dla nich

2

@Kapitan hawk 4 zgodne opinie, to gdzie ten podział?

1

@kanver_ to jest dobre słowo, w przypadku Yamala, to nie będzie odkrycie, tylko zaskoczenie. Tu się zgodzę.

1

@kanver_ nie zrozumiałeś.
Oni nie będą odkryciem na Euro, bo już większość zna ich potencjał, nikt nie będzie zaskoczony ich dobrymi występami.

1

@FcPortoFan1999 gdy ekstraklasa wejdzie za mocno

0

@Criss18Barca ale nie jada, bo?
Tu Tomasz Dryła przychodzi z odpowiedzią:
"Nie chcę, żeby ktoś utrudniał zdobywanie tytułu mojemu rodakowi"
Wiadomo, że on nie jest osobą decyzyjną, ale swoje dorzucil na początku pandemii.

Oczywiście, że powinni jeździć, dla prestiżu o większego poziomu cyklu.

2

@FCB24 ale to masz tak od lat, a jak tutaj od zawsze były dyskusje z sędzią, to myślisz, że tak nagle zawodnicy przestaną to robić?
Przecież taki Pique, Busi, to co 5 mecz pauza za kartki :D

3

@aleksander7 pokażą kilka, żeby nikt się nie czepiał
Ale nie wyobrażam sobie sytuacji, że ktoś za to wylatuje z boiska, albo w finale, łapie taką kartkę

2

@Tasde jeśli Cię to jakoś pocieszy, pomyśl, że na kilka, bądź kilkanaście lat, znów będziesz mógł tak oglądać turnieje piłkarskie, tylko ze swoim dzieckiem. Będziesz miał z kim wymienić się opinią, uwagami, będziesz mógł zobaczyć siebie jak byłeś dzieckiem :D

0

@Benz podobno stanął w czyjejś obronie

Bardzo dużo jest komentarzy często przy takich sytuacjach, czemu nikt nie reagował, czemu nikt nie pomógł itp.
No on pomógł i jak skończył?
Teraz każda następna osoba się zastanowi czy warto pomóc, żeby nie skończyć podobnie. Niestety chore czasy, brak honoru, wielu napastników z jakimś sprzętem. Naprawdę strach jest pomagać teraz.

Postawa chłopaka bardzo bohaterska, niestety zapłacił najwyższą cenę za nią.

0

@Borneo gdzie Ty w moim wpisie widzisz ból? Przesiąknięty łeb masz tą polityką, aż do bólu. Chociaż chyba powinienem napisać jak jeden z Waszych, bulu

5

@Barcasub ale mówisz o dobrobycie rządzących mam nadzieję, bo chyba nie masz na myśli społeczeństwa

51

Ciekawostką, która może trochę dziwić, nawet poryć beret:
Zbigniewa Stonoga jest młodszy od Eminema :D

5

@FcPortoFan1999 4 "farbowanych lisów", to były czasy :D

0

@Jojek a to różnie, ale najczęściej to wysoki cholesterol, cukrzyca, miażdżyca itp.

0

@Herato zawsze pytasz o piłkarza, nie wiedzieć czemu napisałem nazwisko a nie reprezentację ;D

0

@Herato Robbie Keane

19

@Arden no jeżeli ktoś uważa, że mężczyzna może być w ciąży, to musisz sam sobie odpowiedzieć na to pytanie :D

0

@Jonyx jest aplikacja kicktipp na przykład, tam dołączysz do grupy i będziesz też widział swój wynik na tle innych

1

@Kgorecki2500 mam brata w wojsku i jak widziałem te puszki, które dostają na poligonach, to nie wiem czy tak nie mają na co narzekać.

0

@Miszak a Wy jako Legia nie macie sztamy z nimi?

1

Raport medyczny po meczu z Turcją:

W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Polski rozegrała towarzyski mecz z Turcją. Przedstawiamy raport medyczny lekarza kadry narodowej Jacka Jaroszewskiego, dotyczący zawodników, którzy doznali urazów w tym spotkaniu.

– Dzisiaj w Enel–Med Szpital Centrum przeprowadziliśmy badania trzech zawodników, którzy ucierpieli w meczu z Turcją – mówi lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski. – Paweł Dawidowicz doznał naciągnięcia mięśnia czworogłowego uda. W przypadku Karola Świderskiego badanie wykazało skręcenie stawu skokowego bez znacznych uszkodzeń. Obaj zawodnicy po wdrożonym leczeniu powinni wrócić do pełnego treningu w ciągu 3-4 dni – dodaje.

– U Roberta Lewandowskiego doszło do naderwania mięśnia dwugłowego uda, które wykluczy go z udziału w pierwszym meczu turnieju. Robimy wszystko, by Robert mógł zagrać w drugim spotkaniu, przeciwko Austrii – informuje Jacek Jaroszewski.

1

@tristan87 o wiele lepiej wyglada, jak dodasz jakiś swój komentarz. Tutaj by można było napisać przykładowo kartka z kalendarza, czy cos w tym stylu:)

1

@tristan87 wiem, ale przepisywanie słowo w słowo tego, co jest w tweecie, to też żadna kreatywność.

0

@FCB_dimiC jak ona w Hiszpanii z dziećmi zostaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Radioactive9705 nie żebym się czepiał, ale jaki jest sens przepisywania słowo w słowo tekstu z tweeta, który jest widoczny? :D

0

Ciekawe z którego kraju w tym roku będzie miss Euro 2024.
Na ubiegłym mundialu, furorę w mediach zrobiła Chorwatka.

0

@Katalończyk 99 @Eto'o9 R10 pograł trochę w Danii i z miejsca staje się ekspertem od tej ligi/tego kraju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?