mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Mi się często udziela, jak jestem w takich miejscach, że chciałbym zamieszkać w zamku królewskim, na takim dworze. Być albo jakimś rycerzem króla, albo po prostu jakaś funkcje na zamku pełnić. Określone zasady, hierarchia.
6
@Arden a ja bym się nie zdziwił, jakby to nasi kibice uszanowali ich hymn, natomiast Ukraińcy, gwizdali by podczas Mazurka Dąbrowskiego
Kompletnie nie byłbym zdziwiony, patrząc, jak się niektórzy u nas panoszą
10
@tristan87 się naogladaja romantycznych filmów, jak na peronie kobieta w sukni, kapeluszu, żegna swojego ukochanego, prosi o list za kilka miesięcy i czeka aż wróci, a potem mają wyobrażenia takie
A prawda taka, że po tygodniu by tindera zakładała pewnie :D
32
@tristan87 nie przejmuj się hejtem kobieto, jesteś wielka!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Balboa901 Argentyna i RFN?
Włochy grały, Hiszpania też, Brazylia też, Urugwaj też, Niemcy też, Anglia też
0
@skubi99 dlatego, żeby nic nie powiedzieć, żeby nikt się nie mógł przyczepić do jego słów
5
@clyde pytasz dzika czy sra w lesie?
2
@HighestInTheRoom pewnie masz rację, ale z drugiej strony, kto by na tym stanowisku nie był, cyrki i tak by były, bo wiadomo, że sposób działania jest narzucony z góry przez kogoś innego
0
@Albatros musisz się zastanowić i odpowiedzieć sobie na pytanie, która informacją podana do mediów mija się z prawdą? Wtedy poznasz odpowiedź na swoje pytanie
14
@Natenczas tak, uważa ludzi za debili. Tak jak każdy polityk.
2
@Jakchcesz tylko Ostrów Wielkopolski!
0
@KamQiX około, w tym czasie można sobie umyć szybki :)
0
@MesQueUnClub_87 Jacek Braciak?
0
@Kamiloza91 50 Messiego
4
@NeroTFP1 a z polityki?
Janusz Korwin-Mikke
Janusz Kowalski
Janusz Palikot
Przebije ktoś takie trio?
0
@MadafakinGuy no da się bo musiał spłacić, ale to trwało chyba z rok, jak nie dłużej, a z dnia na dzień dług wzrastał
Pętla, bierzesz chwilówki, żeby spłacić chwilówki. Do tego część przepijasz, wydajesz na bzdury i nagle się robi problem
5
Bardzo wymowne zdjęcie.
https://ibb.co/CMRpChr
Być może obaj już tam są, gdzie patrzą.
1
@NeroTFP1 w zeszłym tygodniu już podobno innego kolegi pytał
A to też, co to jest dziś 50 zł? A do wypłaty tydzień. Masakra
@tristan87 tak
0
@tristan87 są te takie brytyjskie, z hodowli, nie powiem, ładne koty
9
Nie rozumiem jak ludzie tak mogą funkcjonować. Mam w robocie takiego gościa, ostatnio miał długi (na stronie z długami było coś koło 6k zadłużenia), ale już nie ma, więc spłacił. Kupił sobie iPhona(niby na raty), kota za 2k, zegarek(niby z TEMU), a dzisiaj się mnie pyta czy miałbym pożyczyć 50 zł do wypłaty. Gdzie tu logika jakaś? Niewyobrażalne dla mnie, żeby w wieku 40+ nie mieć żadnego zabezpieczenia finansowego, żadnych oszczędności, chodzić po ludziach i pożyczać.
0
@Cvzx też mi ten film dzisiaj wyskoczył, przypadek?
1
@Pedri16Future akurat Mila jest, w sztabie :D
0
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle napisałem jak ja to widzę i jak to wygląda z boku
Wiadomo, że ich nie znam i nie wiem jakie są między nimi relacje, ale patrząc na ich życie codzienne, jak spędzają czas oni, ich żony, dzieci, można już pewne wnioski wyciągnąć. No ale to trzeba trochę pomyśleć, a Ty już w swoim prostackim stylu musiałeś się odezwać
0
@Lionel_Messi10 może ze strony Messiego ta przyjaźń jest szczera, chociaż nie nazwałbym tak tego. Prawdziwym przyjacielem to jest Suarez, Neymar może być dobrym kolegą. Natomiast do czego zmierzam. Ze strony Neymara ciężko uwierzyć w te słowa o przyjaźni, skoro uciekł do Paryża, żeby wyjść z cienia Messiego. Tak przyjaciel nie postępuje. Miał tu wszystko, żeby zostać jego następcą, wystarczyło cierpliwie czekać.
22
@MesQueUnClub96 problem jest inny. Ty nie jesteś homo. Ty jesteś przegrywem, który nie potrafi znaleźć sobie dziewczyny, dlatego stwierdziłeś, że z chłopakiem będzie łatwiej i zostaniesz gejem. W obu przypadkach nic to nie dało, nadal nikt Cię nie chce, a Ty na siłę próbujesz teraz pokazać, jaki z Ciebie wielki gej.
Nic osobistego, tak to z boku (:D) wygląda
0
Pytanie do ekspertów.
Czy nasze siatkarki są tak mocne, czy rywalki tę całą Ligę Narodów traktują mniej poważnie i grają rezerwami? Bo widzę bilans 8 meczów, 8 zwycięstw, tylko dwa stracone sety. To nawet jak na rezerwy robi delikatne wrażenie.
0
@Criss18Barca Zmarzlik jest bezkonkurencyjny na chwilę obecną, jedynie Laguta byłby w stanie mu zagrozić.
1
@Arkon i pewnie kolejny, który nie udźwignie i nie da rady
W słabszym klubie możesz kręcić liczby, potem dochodzi presja kibiców/mediów na wynik i się zaczynają schody (patrz Patryk Kun)