mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe z którego kraju w tym roku będzie miss Euro 2024.
Na ubiegłym mundialu, furorę w mediach zrobiła Chorwatka.
0
@Katalończyk 99 @Eto'o9 R10 pograł trochę w Danii i z miejsca staje się ekspertem od tej ligi/tego kraju
6
Arkadiusz Onszyko:
"50 tysięcy Duńczyków jedzie do Niemiec na EURO i przy każdym kontakcie z piłka Sterlinga (pamiętne padolino w meczu z Danią przyp. red) będzie jeden wielki gwizd."
Wojciech Piela:
"Sterling nie jedzie na EURO."
Ekspert
via: Transfery Piłkarskie
5
@Blantozaur balonik jest tak pompowany, że nawet dzieciaki od podawania piłek są gloryfikowani :D
2
@mmaciass stare chińskie przysłowie mówi...poznasz prawdziwie swojego małżonka podczas rozwodu. Swoje rodzeństwo podczas podziału majątku, a swoje dzieci na starość.
0
@MesQueUnClub_87 a o tym co myślisz? https://allegro.pl/oferta/smartfon-xiaomi-redmi-note-12-pro-5g-8-gb-256-gb-czarny-15052063072
Widzę aparaty podobne, a tu pamięć lepsza
3
@Popitek12
1. Janusz
2. Korwin
3. Mikke
A tak serio, to tych 3 wyżej. Chcąc nie chcąc, ale nie można im tego odmówić
0
Telefon z dobrym aparatem? Albo bardzo dobrym? Tak do 2k.
Ja bym się skupiał w telefonie na baterii, pamięci itp. ale kobieta woli ładne zdjecia
1
@MesQueUnClub96 nie no jest, Hurkacz
0
@MesQueUnClub96 wiemy, Twój kolega lepszy :D
0
@tristan87 właśnie przeprosił Książula na FB haha
22
@KamQiX fajny jest komentarz pod filmem, który pokazuje właśnie co to za kraj
Seba rozjeżdża ludzi na pasach i nic
Majtczak wbija się w rodzinę na autostradzie, którzy płoną żywcem i nic
A tutaj łepek w Punto od razu do pierdla
Dobrze, że są te kamerki w tych autach
3
@NeroTFP1 cóż za timing :)
Brakuje tylko informacji, ile tygodni ma zapewnionych jako liderka, ale przymkne na to oko :)
1
@NeroTFP1 nie zapomniałeś o czymś?
Ja rozumiem, że mogłeś sobie przedłużyć świętowanie triumfu z soboty, ale bez jaj
0
@Transu96 coś pomieszales i to grubo, bo on napisał poprawnie przez d
1
@Kgorecki2500 top4 będzie
Co prawda w grupie, ale zawsze:)
1
Polska po drugim meczu na Euro2024:
Już jesteśmy na lotnisku...i pomału odlatujemy...odlooooot :D
0
@Lucyfffer
1. Francja
2. Lukaku
3. De Bruyne
4. Austria
5. Holandia
0
@kigani no dobrze i ja to rozumiem i to napisałem, ale jesteś załamany? Już nic dzisiaj nie zrobisz? Straciłeś ochotę na wszystko co miałeś dziś robić?
1
@Szklaner nie widzę w tym wpisie niczego niestosownego. Fascynuje mnie jedynie, że ktoś tak przeżywa śmierć obcej osoby, nawet jak było się z nią związana przez jakiś serial. Są znacznie większe tragedię w życiu niż śmierć aktora. Przecież ja się nie śmieje, nie ujmuje ani nic w tym stylu. Tak niestety wygląda życie. Po prostu średnio mi się chce wierzyć, że można to aż tak przeżywać. Masz plany na dzień dzisiejszy, nie wiem, basen, kino z dziećmi, obiad u dziadków i wszystko odwołujesz, bo masz popsuty dzień przez taką informację?
7
@fur_Deutschland naprawdę przez informacje o czyjejś śmierci macie popsuty dzień? Bo już kolejny taki wpis widzę.
No jest przykro, jak się czyta takie informacje, ale co zrobisz? Jaki masz na to wpływ? Chwila refleksji, zadumy i trzeba się cieszyć życiem, czerpać pełną piersią.
0
@BorzyKrzys rozpuszczony chłopaczek, który myśli, że jak ma kasę, to może wszystko
Mega pogubiony facet. Nie mówię, spotkała go tragedia(śmierć syna w wypadku), ale nieraz jak widzę jak się zachowuje, to jak dzieciak, albo jakby był nafurany. Teraz jest w Hiszpanii, "uciekł" od problemów w Polsce, bo tam jakaś afera z jego fundacja była. Dodaje co chwila story jaki on szczęśliwy w Maladze że odnalazł raj na ziemi, ale widać, że oszukuje sam siebie.
0
@tristan87 migrena to chyba jest przewlekła i dłuższą
A tu jest taki ból, nie wiem, z 30 sekund, po gwałtownym ruchu głowy, jakbyś coś zerwał, jakieś naczynie czy cos, rozchodzi się takie ciepło po głowie, ale tak jak pisałem, z 30 sekund i po wszystkim
@Krzysztof1987 nie byłem, bo pytałem wśród bliskich, to też coś takiego mieli/mają
Wydaje mi się, że to nie jest choroba
0
Ktoś wie jak się fachowo nazywa takie uczucie, nie bardzo wiem jak to wpisać, żeby samemu znaleźć, spróbuję tutaj.
Takie nagle uczucie jakby w głowie coś pękło, zerwało się, rozchodzi się takie uczucie gorąca i dość duży ból. Na szczęście chwilowe to jest. W moim przypadku, występuje przy gwałtownym ruchu głowy
11
@FCBparasiempre chmura
2
@MesQueUnClub96 ja tam Ci wierzę, że jest tak jak piszesz, ale nie współczuję Ci, bo tak samo jak Vegeta, nie słuchasz dobrych rad, tylko dalej robisz z siebie ofiarę
Musisz nabrać pewności siebie, takie osoby są o wiele bardziej atrakcyjne w oczach innych
Czemu nie zapiszesz się na jakiś sport? Co z tego, jak wyglądasz teraz, za rok, możesz być zupełnie innym człowiekiem. Zaraz wakacje, będziesz miał dużo wolnego czasu. Niestety każdy wie jak go spożytkujesz, będziesz tu siedział i spamowal. Błąd.
W moim odczuciu, laska 6/10 jest dużo bardziej atrakcyjną z jak jest pewna siebie, przebojowa, znająca swoje mocne strony o potrafiąca je wykorzystać, niż laska 9/10, która jest zakompleksiona, a te kompleksy, są tylko w jej głowie.
0
Są tu jacyś wojskowi? Czy w szeregach armii w związku z ta tragedią jest jakieś poruszenie? Czy np. żołnierze rezygnują z służby, uważając, że jest bezsensowna, skoro nie mogą się bronić, czy śmierć młodego chłopaka nic nie zmieni?
4
@Herato zależy
Robisz 99 pkt w lidze, ale Real robi 100
W finale LM przegrywasz po rzutach karnych
Finał copa del Rey 3-2 po dogrywce i błędzie sędziego.
Masz sezon bez trofeów, zwalniasz trener? Ja nie
Na drugim biegunie
W lidze 18 pkt strata do mistrza
W copa del Rey i w LM odpadasz w 1/4
Sezon bez trofeów, zwalniasz trenera? Ja tak
0
@escarabajo pierwszy raz się w to bawię
Ustalam sobie skład, pozycję, a potem mi się to samo zmienia
W sensie z prawej obrony gościa przesuwa na środek
O co kaman?
1
@barca__rządzi wiem właśnie, też o tym pomyślałem, dlatego bardzo chciałbym, aby nasi kibice zachowali się kulturalnie i uszanowali ich hymn, żeby zobaczyć ich reakcje na Mazurka