mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 a czemu nie może sędziować Niemcom?
3
@ranger3120 tylko 2 dni :)
0
@FcPortoFan1999 faul,niebezpieczne zagranie. Pozdrawiam
4
@MesQueUnClub96 a on kiedyś przegrał z jakimś rywalem? Bo widząc Twoje wpisy, to zawsze jak przegrywa, to sam ze sobą
0
Czy obsesja Cristiano wynika z tego, że Messi wygrał MŚ i on chce teraz odpowiedzieć wygrywając euro i za wszelką cenę chce być bohaterem?
1
@misterio Holandia, spokojne 2-0
1
@Comentateiro nad Wrocławiem też
0
@escarabajo czyli pewnie 0-0
De Bruyne pewnie jakaś kontuzja, jak to w ważnym meczu u niego
1
@dv7wisnia organizator ustala punktację, więc zakładam, że jest inna.
Ja w ogólnym, na 5000 osób, aktualnie jestem 4 z dorobkiem 166 pkt
@Rust_Cohle też dołączyłem, ale trochę później i jestem z tyłu :D
Ale jakiś Szymon ciśnie i tu i w footballfantasy.
0
Obstawia ktoś wyniki w aplikacji kicktipper? Chodzi mi o otwartego typera aktualnych ME. Jeśli także to jak Wam idzie, która pozycja?
3
Po obiadku, @jowita na fotelu
A nie, czekaj...to nie jest fotel
https://ibb.co/ygcsQdt
7
Ten Rudiger to też lubi przypajacować często.
1
@KamQiX dzisiaj dość dużo czasu tu spędziłem, a mimo to nie widziałem :)
1
Nie widziałem tej informacji tu dzisiaj, to wrzucam.
Łukasz Piszczek zostanie asystentem trenera w Borussii Dortmund. Przypomnę, że od nowego sezonu, trenerem BVB będzie Nuri Sahin. Dawni koledzy z murawy ponownie razem.
4
@SawneyBean typowo polaczkowe-cebulowe podejście
Tak, dokładnie :)
Raz pokażesz, że możesz zostać, to potem będzie wymagane to od Ciebie. Raz pokażesz, że możesz coś zrobisz, to później będzie to norma, bo już to robiłeś. A przy pierwszej lepszej okazji pracodawca jak tylko będzie mógł, to kopnie w dupę.
Jakbyś przeczytał mój poprzedni post, to byś zauważył, że zdarzało się coś robić bezinteresownie. Z tym, że zazwyczaj to niesie za sobą więcej minusów niż plusów.
Bo siedzi szef, przyjeżdża klient, który jak ja robię, to też siedzi. Jeden płaci, drugi zarabia. Ja pracuję, a nie mam nic. Słaby uklad
6
@maroon no z tym podejściem do pracy to poleciales grubo ;)
Ja na swoim przykładzie wiem jak to wygląda, mogę opisać po krotce.
Pracowałem na myjni, czynna od 8 do 18. Nie rzadko przyjeżdżały osoby 5-10 minut przed zamknięciem. No i teraz się zaczyna sedno sprawy, wszystko zależy od osoby. Niektórzy przychodzili i grzecznie pytali, czy zdążymy, czy da radę. Inni sobie siedzieli w aucie, czekali aż się zwolni stanowisko, kompletnie niezainteresowani godzinami pracy. Jakie podejście klienta, takie podejście też nasze. Najczęściej jednak rozmowy wyglądały tak:
-nam nikt za nadgodziny nie płaci, dopłaca Pan po 10 zł na głowę, zostajemy i robimy, nie? To zapraszamy jutro od 8.
Na sugestie, że pracujemy do 18, a jest 17:52:
-dobrze, może Pan wjechać, ale punkt 18 kończymy usługę, na takim etapie, na jakim będziemy, pasuje?
I to nie tak, że robiliśmy to po złości, czasami po 10 godzinach zwyczajnie już ci się nie chce, masz jakieś plany, autobus czy tramwaj do domu, na który jak nie zdążysz, to musisz czekać na następny i w sumie jesteś kolejne pół godziny w plecy.
Do tego to nie tak, że umyjesz auto i nara. Trzeba posprzątać hale, wszystkie sprzęty schować, zamknąć. Ja wiem, że zaraz powiesz, że jak raz byś został to by mi korona z głowy nie spadła. Zgadzam się, dlatego wielokrotnie zostawaliśmy sami z siebie nie mając z tego nic. Niestety nie każdy to potrafił docenić. Z czasem już się nauczyliśmy klientów, wiedzieliśmy kiedy warto zostać, a kiedy nie.
0
@FcPortoFan1999 wchodzisz na wyższy stopień masochizmu, podziwiam :D
2
@TankerHunter nie, zginął, był to policjant ze Slupska
0
@FcPortoFan1999 jeszcze powiedz, że oglądałeś mecz
1
@KamQiX no i jeszcze jeden absurd tego rozwiązania, taka Ukraina zremisowała z mocną na papierze Belgia, wygrała mecz, a nie wyszła z grupy
A przykładowo taka Gruzja, mogłaby przegrać 2 mecze, potem gra mecz z taką Portugalia, pewną awansu, która wystawia same rezerwy, wygrywa i wychodzi z grupy
0
@eckov tego nie wiadomo, wiesz co jest gorsze/śmieszniejsze/bardziej żenujące?
Że znalazła się cała masa pustaków, które się za nią podawały, żeby właśnie zyskać tę sławę...
4
@SawneyBean dalej nie widzisz różnicy
Ty piszesz o swoich klientach, z których Ty miałeś jakiś profit
A jaki profit miałaby ta osoba, która by została dłużej? Pewnie żadnego.
A druga kwestia, już tu Ci kilka osób pisało, że wpłacenie takiej gotówki to nie jest taka prosta sprawa, wymaga kilku osób do takiego przedsięwzięcia. Teraz mieli specjalnie ściągać kogoś do pracy, bo jaśnie pan przyszedł?
Edit
W komentarzu napisał, że chciał wpłacić pieniądze przelewem, czyli można było wszystko spokojnie zrobić przez internet
3
@SawneyBean sam się orasz. Przeczytaj tweet.
Poszedł do innego banku, czyli miał czas.
1
@tbas w jednogroszówkach
Ale to szybko się liczy, bo to na wagę wrzucasz
Tylko ciężko się z tira nosi te kilogramy w taki upał
3
No i są pierwsze skutki dla klientów mBanku po wczorajszej przykrej sytuacji z niedoszłym klientem. Z racji, że pracownik banku, odmówił mężczyźnie założenia konta i wpłaty dużej kwoty pieniędzy, bank musi sobie zrekompensować te stratę. Decyzją prezesa opłaty za prowadzenie kont prywatnych zostaną podniesione o 10%. Prezes podkreślił, że nie wyklucza dodatkowych opłat, bo firma stanęła na skraju bankructwa.
5
@A4ron nie trzeba być pracownikiem banku, żeby wiedzieć, że założenie konta i przyjęcie takiej kwoty pieniędzy wymaga czasu.
Ja też nie pracuje w banku i zastanawiam się, czy jest jakaś specjalna procedura przy takiej kwocie, czy może musi być ktoś wyżej postawiony, żeby to zaakceptować itp.
0
@Hellrider no to jak nie rozumiesz, to nie podyskutujemy
24
@Hellrider jak dla mnie dasz im palec, to będą chcieli zaraz całą rękę. Następnie będzie adopcja dzieci, potem jeszcze coś sobie wymyślą. Moim zdaniem, trzeba tę granicę trzymać.
1
@bartekvisca czasem mecze underdogow są dużo lepsze niż te hity
Ale fakt, jak patrzę na zestawienie, to Turcja z Austria może być ciekawy
A tak to raczej przewiduje murowanko w większości spotkań
2
@Colon 2 żółte kartki za symulowanie=pauza