mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@DonCarletto praktyki na warsztacie u @Luciano99 nie poszły na marne! Liznął trochę fachu, a może i czegoś innego też ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
1
@tomek8756 szykuje się Main event na narodowym za Chajzera :D
0
@kuz na taki zegarek na ręce też polują :D
I masz go od razu na wierzchu, więc od razu się wystawiasz
Pewnie wychodził z jakiegoś drogiego hotelu i dlatego go skroili
Przecież nie okradają każdego z jakaś teczka czy walizką
18
@FcPortoFan1999 i co to za kara? Odciąć im penisy, a jak będą krzyczeć, to zatkać nimi gęby.
4
@doc u mnie git
13.70 jak było tak jest
Pozdrawiam
1
@Rastafarnianin koncert Blanki trzeba z czegoś opłacić ;D
3
@tristan87 ale co on chce rozwiązywać w kwestii zbrodni wołyńskiej?
Przecież wszystko jest jasne, kto to zrobił i kiedy. Co tu jest do rozwiązania?
2
@Toretto czemu sobie nie oderwiesz tej nakrętki? Przecież to kawałek plastiku tylko.
0
@DonAndrzejos ja nie czytam tych ścieków, między innymi właśnie dlatego
0
@MesQueUnClub96 a może w kolarstwie? Byś sobie patrzył jak pedałuje
0
@FcPortoFan1999 jak kolega wyżej
Teraz pewnie nie, bo brak czasu, ale na poprzednich IO jak miałem dużo wolnego czasu to lubiłem sobie to oglądać. Nie lubiłem za to bardzo kajakarstwa górskiego(?)
0
@tadzik447 bójki nie było, ale jeden wujas już przyjechał delikatnie poroniony i coś tam sapał do kogoś
Ale to taki gość, który całe życie balowal, masa kobiet, imprez bójek
Więc nikogo nie dziwiło
2 tygodnie wcześniej też było wesele, na którym byliśmy i tam też już przyjechał zrobiony :)
2
@MesQueUnClub_87 wiejski stół ;)
@Kgorecki2500 też tak uważam, tradycyjne, bez głupich zabaw, takie miałem właśnie :)
1
Ale nastała teraz głupia moda na weselach z tymi wejściami na salę do jakiejś muzyki techno. Dziadkowie, ciotki nie wiedzą nawet co jest 5 ;D
Albo z tymi chusteczkami białymi. Masakra jak ludzie podążają za zagraniczna moda.
Nie powiem, czasem wygląda to świetnie, ale to musi być odpowiednia sala, wystrój, muzyka no i przede wszystkim goście, którzy "czują blusa" i wiedza o co kaman.
Tak wiem, to dzień młodych, ich pieniądze, robią co chcą. Tylko skoro wrzucają później do internetu z tego filmy, to uważam, że można sobie pozwolić na opinię.
2
@hefaj6 jak Ignas się miewa?
0
@michal26 Adrianna Sułek może się pokusi o medal
0
@MesQueUnClub96 a co Ci w tym ananasie przeszkadza? Po ananasie słodki smak ma się. To by Ci się spodobało może, więc niech je, a potem miłej zabawy chłopaki :)
2
@Kgorecki2500 ale po co te popisy?
39
Sprawa z Jaworkiem jest prosta. @VegetaPolska zagrał z nim w swoją gre. Można zamykać śledztwo.
5
@FcPortoFan1999 nie powiedziałbym, że mniej płatna. W budżetówce się kokosów nie zarabia.
0
Komentarz usunięty
0
@Barca_Big_Moment a co ma do tego jks? On już nie gra chyba z rok czasu w G2.
No nuke i inferno to mega taktyczne mapy, tam się trochę trzeba zakombinować. Zwyczajnie nie zdążyli wszystkiego przerobić.
3
Navi b1t G2 w wielkim finale turnieju w Arabii Saudyjskiej.
Mimo wszystko myślę, że G2 będzie tylko mocniejsze. Zwyczajnie zbyt mało czasu, żeby się zgrać
4
@KamQiX ale to nie Barack, tylko jego żona
3
@Stinger_ Śląsk Wrocław to żaden faworyt. W tym sezonie to im bliżej do spadku bedzie niż do mistrzostwa. Tamten sezon to był wybryk natury :)
0
@FcPortoFan1999 mogli by strzelić, bo postawiłem 1-1 :)
0
@kondzix2115 ja mam w tej materii duże doświadczenie, bo pochodzę właśnie z takiego małego miasteczka, teraz mieszkam we Wrocławiu, a na weekendy jeździmy na wieś do rodziców żony.
Zdecydowanie najlepiej mi na wsi. Najgorzej się właśnie w takim małym miasteczku czuje, chociaż mieszkałem tak pierwsze 20 lat swojego życia i było ok. Tak teraz jest to dla mnie męczarnia. Tam każdy się zna, każdy o wszystkim wszystko wie. Resztę sobie dopowie. Każdy się gapi nie wiadomo po co.
3
Niedziele w dużych miastach to jest zupełnie inna bajka. Kilkaset tysięcy mieszkańców a ciszą, spokoj. W tygodniu wiadomo, gwar, pośpiech, a przychodzi taka niedziela i oaza spokoju. Ruch marginalny, ludzie nie biegną, tylko spokojnie spacerują. Pod tym względem lubię niedzielę:)
0
@Marucccio i jak? Bo widzę statystyki Cracovii to jakoś dramat, a postawiłem 1-1
1
@Lucyfffer tak, ja dołączyłem, chociaż przyznam szczerze, że kompletnie się nie interesuje ekstraklasą
W sensie wyniki śledzę, jakieś lepsze nazwiska znam
Ale nie nastawiam się na jakieś wielkie zdobycze punktowe :)
Czysta zabawy i żeby @escarabajo nie było przykro, że nikt nie dołączył, to zrobiłem to jako 1