0

Pewnie coś powiedział, zwyzywał matkę czy cos, a wy myślicie, że za symulowanie. Już bez przesady, wystarczy trochę ruszyć głową.

2

@BulaKG coś jest, a później tego nie ma, to nie ściema

4

"Dyskryminowano moją osobę, nie pozwolono mi zabrać sparingpartnera na najważniejszą imprezę w moim życiu. Działacze, którzy rządzą związkiem, niestety nie lubią takich zawodników, jak ja, którzy poświęcają wszystko i mają coś do powiedzenia. Jest mi przykro, bo zamiast przyjechać tutaj mój sparingpartner, to działacze przyjechali sobie z osobami towarzyszącymi."

- Arkadiusz Kułynycz po przegranej walce o brązowy medal

Tak to się kręci w Polsce. Cały czas układy, nepotyzm, kolesiostwo. Czy kiedyś będzie dobrze? Mamy ogromny potencjał w naszym kraju i narodzie, tylko trzeba tym odpowiednio zarządzać, przez kompetentne osoby, a nie pazerne szuję.

1

@tristan87 a w tym sensie. No w sumie masz rację :)

0

@Culer9002 muszę zerknąć
@tristan87 mógłbym Cię oprowadzić
Po prostu podczas meczu założył dwie dyskusje wywołując mnie do tablicy, to mu odpisałem tak, żeby też inni zobaczyli. Tyle.

25

@FCB24 można pisać, krytykować, ale jak Ty piszesz 20 postów w ciągu jednego meczu, wszystkie jakie jesteśmy słabi, połowa o samym Zatorskim i że Twój ojciec jest od niego lepszy, no to jak Ty chcesz być traktowany poważnie?
Obejrzyj mecz w spokoju, napisz po meczu swoje spostrzeżenia, uargumentuj je jakoś, a nie spamujesz jacy jesteśmy słabi.
Tacy słabi, że zdobyli srebro, a Zatorski to jeden z najbardziej utytułowanych siatkarzy w historii. Chciałbym być tak słaby.
Ostatnio też płakałeś o Zatorskiego, a przyszedł pewien użytkownik i pokazał statystyki, które były niewiele gorsze od Shojiego.
U Ciebie zwyczajnie widać jakaś osobista niechęć do tego siatkarza podyktowana jakimiś osobistymi pobudkami.

1

@FcPortoFan1999 kilku się znajdzie, może nawet założą ambasadę
@francja93 @FrancuskiRaper @Francuz15 @francuz23 @francuzio

1

@domalki1 a może być nielegalne źródło?

0

@Peciak skład jak przy normalnej cenie, pisałem czym spowodowane są te obniżki.
Możesz oczywiście przepłacać, myśląc, że kupujesz wszystko bardzo zdrowe :D

1

@siuuu od 3 miesięcy jakoś żona zaczęła rozpisywać budżet na kartce, co, ile, na co, szukać właśnie promocji przeróżnych typu mleko 6+6, cukier 5+5, druga sztuka 79% taniej
I muszę przyznać, że naprawdę sporo kasy idzie zaoszczędzić :)

1

@siuuu tak czy siak pewnie korzystasz, w mniejszych lub większych ilościach :)
A to ma długi termin, może postać, nawet majonez do sałatki na święta może być, bo termin ten co ja kupiłem ma do stycznia :)

3

O wojnie Lidl vs Biedronka słyszał pewnie każdy. Śmieszne, nie śmieszne, ale dla zwykłego Kowalskiego dobrze, bo często są jakieś promocje. Dzisiaj np. w Lidlu jest majonez Winiary 400g za 3.61 czy nutellą 350g za niecałe 6 zł. Specjalnie zaniżyli ceny, bo za chwilę będzie koszyk miesiąca i będą się mogli pochwalić, że mają tańszy.
Jak ktoś chce skorzystać, to polecam się spieszyć ;)

2

@NeroTFP1 @DonAndrzejos myślę, że właśnie dzięki tej końcówce, jest to jeden z najlepszych filmów. Przykre, wzruszające, ale takie właśnie musiało być

0

Za chwilę na TVN finałowa scena Zielonej Milii

0

@TR3YWAY pytanie do osób, które trochę się poruszają w tym temacie, co może być przyczyną takiego "zachowania" samolotu, że kręci się jak korkociąg i spada?

0

@kulek22 idealny przykład!

1

@Arden może się trafi jakiś nowy Busi :)

0

@quritto pełna zgoda, aczkolwiek trzeba też mieć na uwadze, że Leo chcąc nie chcąc jest obserwowany na każdym kroku, a dla wielu jest autorytetem :)
Dziękuję, również miłego weekendu :)

2

Zobaczcie pewną zależność. Wybrałem kilka przykładów, które sam znam, widziałem na własne oczy, być może jest ich więcej, może ktoś jest starszy i pamięta inne. Do rzeczy.
Skoki narciarskie. Małyszomania. Ogromne sukcesy Adama, bum w kraju, znajdują się następcy, znajdują się też osoby, które chcą sie na tym sukcesie wybić. Trafiają do zarządów, komitetów. Jak wygląda sytuacja naszych skoków dzisiaj?

Piłka ręczna. Piękny okres za Wenty, medale najważniejszych imprez. Tu akurat nie mam wiedzy, jak to wygląda w związkach, ale wyniki reprezentacji są jakie są. Można się domyślać, że też coś jest nie halo.

Lekkoatletyka. Ostatnie imprezy bardzo dobre w naszym wykonaniu, wiele medali. Wiele pozytywnych zaskoczeń, odkryć. Znów nieodpowiednie osoby przy korycie doprowadzają do sytuacji, gdzie widać olbrzymi regres. Słychać wiele niepokojących głosów ze środowiska.

Piłka nożna? Można trochę podciągnąć. Był fajny okres za Nawałki. Boniek był jaki był, ale chociaż nie było afer jak za kadencji aktualnego prezesa.

Tu problemem są stare, leśne dziadki, które chcą sobie dorobić, podbudować ego. Wszystko zabetonowane, a potrzeba młodej krwi, z pomysłami, z emocjami i chęcią zmian oraz sukcesów.

1

@quritto można się przywitać po hymnie, oraz zwrócić uwagę dzieciom (ja bym tak zrobił). Również szanuje Twoje zdanie, bo w przeciwieństwie do autora posta, zachowujesz kulturę i klasę. Mamy trochę odmienne spojrzenie na ten temat i spoko, to normalne. Pozdrawiam serdecznie :)

11

@Zoker widać, że nie biegałeś nigdy 400m, albo jak już biegałeś, to tak z dwie i pół minuty
Edit
To już nawet o czas nie chodzi i zmęczenie , wyobrażasz sobie, żeby Natalia Kaczmarek ryzykowała w sztafecie jakaś kontuzje i zaprzepaściła przez to szanse na medal indywidualnie?

1

@Sheva77 @quritto ale ja się nie odniosłem do Leo bezpośrednio, tylko ogólnie do osób na filmie, że oddali elegancko szacunek. Wszyscy. Łącznie z dzieciakami w pierwszy rzędzie, obok których w kadrze widać stojące osoby.

Masz racje, dozylismy czasów, ale moim zdaniem właśnie nieciekawych, gdzie zanikają jakiekolwiek wartości, nic się już nie liczy, na nic nie ma sensu zwracać uwagi. Szacunek, honor, zaduma, refleksja? Po co? Przecież hymn to zwykła piosenka puszczana co chwilę w radio.

2

@Zoker no dobra, w skoku o tyczce możesz sam decydować o ile chcesz pobić rekord. No a wybiegach jak to zrobić? No właśnie. Bolt też ustanowił rekord świata z zapasem, a potem już go nie pobił.

2

@Lionel_Messi10 Ty masz jakieś zaburzenia psychiczne chyba :D
Po pierwsze, to zapoznaj się z definicją czym jest zarzucanie wędki. Może Ci @Rust_Cohle wytłumaczy, bo się chłopak na tym zna.
Po drugie, zapoznaj się też że słownikiem ortograficznym, podpowiem, chodzi o słowo "spowrotem"
Po 3, nic złego w naszych komentarzach nie było, a Ty już się odpaliłeś, to można jeszcze wyleczyć.

0

@NeroTFP1 ciekawe czy się zlecą zaraz obrońcy Messiego i nas zjedzą :D

7

@Faro kontrowersyjnie może być. Pierwszy gol to gdzie tu jakaś.wina bramkarza?
A druga, no to się zwyczajnie pomylił, bo w 9 na 10 takich sytuacjach, jak nie lepiej, piłkarz podaj, a nie strzela :D
Poczekajmy z osądami chociaż do 5 kolejki :)

0

@Kibic_83 "skreśliła gwiazdy" :DDDDDDDD
Jaki klub i zarząd, takie gwiazdy w sumie :D

3

@Lionel_Messi10 szacuneczek podczas hymnu elegancko oddany :D

6

@mmaciass nie wmówisz mi, że w przypadku tego chłopa, wygląd nie ma znaczenia :D

0

@Kidd ja myślę, że tutaj nie trzeba dziennikarzy i researchu, skoro komentatorzy nawet mają bardzo rozległą wiedzę na pewne tematy. To w środowisku jest pewnie cała masa osób, która wie bardzo dużo , choćby sami pokrzywdzeni spoetowcy. To trzeba tylko nagłośnić, zainteresować odpowiednich ludzi, służby itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?