9

Zrzucanie winy na sędziego za kontuzje Bernala to już jest większy poziom odklejki. Kolejny raz tylko uświadamiam sobie jak wiele jest tutaj osób, które nigdy nie gry w piłkę, a robią z siebie nie wiadomo jakich ekspertów. I nie chodzi mi o granie na nie wiadomo jakim poziomie.
Przecież to nasz zawodnik atakował, przerwał akcje skutecznym wybiciem, a to co było potem, to zwykle zrządzenie losu, pech. Niestety takie jest życie. Nie należy się tu doszukiwać winnych.

1

Z przykrością trzeba stwierdzić, że Lewandowski dzisiaj był fatalny.

A ciekawe ile osób by usnęło na tej drugiej połowie za Xaviego? :D

27

A ja bym tu faulu nie gwizdnął. Piłkarz Rayo nie miał kontroli nad piłką, za to miał już nad nią kontrolę Kounde. Taka stykowa sytuacja, jakich wiele.
Nadepnął go.na paluszka 30 metrów od bramki, jeszcze tyłem do niej.

3

Sergi Roberto debiutuje w Como :)

0

@VegetaPolska życzę Ci, żeby się udało załatwić polubownie i się dogadać, a jak szef nie będzie chciał się zgodzić, to zwyczajnie zrób porzucenie pracy, jeśli ta druga jest tego warta.

2

@DonCarletto tak i to jest debilne, bo kolega może mi wysłać link na PW i ja go udostępnienie już bana nie będzie :D

0

@escarabajo niewątpliwie, ale od Manchesteru się odbił, od Barcelony też, w Atletico też jakoś bez szalu. Do jakiegoś średniaka idealny :)

8

@ranger3120 jestem ponad 7 razy dłużej niż on na stronie i mam ponad 7 razy mniej komentarzy :D

0

@escarabajo słabe Euro też pewnie swoje zrobiło.

0

@Rifek uzasadnij

0

@FcPortoFan1999 dla KGHM-u to i tak nie wiele, a zazwyczaj się finansuje lokalne "atrakcje", żeby społeczeństwo było przychylne do przedsiębiorstwa :)

0

@barcelonaLM po co się wysilać? Kasa co miesiąc na konto wpada. Nikt nie ma wielkich oczekiwań, bo są z małego miasta. Nie trzeba się przemęczać. Do Wrocławia niedaleko na imprezy. Żyć nie umierać.

1

@mekston Messi nie powinienem być w ogóle brany pod uwagę :D
To jest kosmita

0

Jak Wam się podoba nowy herb Liverpoolu? Dla mnie stary lepszy.

1

@bartekvisca ale.na stacjach najwięcej zarabia się nie na paliwie. Gastronomia, płyny do spryskiwaczy, energetyki itp.
Alkohol to tylko w jakieś święta idzie mocno

0

@FCB_dimiC musi być bardzo często "serdecznie pozdrawiany" przez innych kierowców :D
On chciał ograniczenia do 30 km/h jeśli się nie mylę :D

4

@KamQiX notorycznie widzę na eskach czy autostradach znaki ograniczenia do 100/80/60 bo są uszkodzone barierki. Ile osób zwalnia? Żadna. Jadąc przepisowo 120 km/h po drodze ekspresowej, stworzę dużo większe zagrożenie, gdy nagle zwolnię do 60 bo są uszkodzone bariery, niż przejadę ten odcinek z tą samą prędkością.

0

@Heros11 marnuje więcej niż inni, tak było w ostatnich 2-3 latach. W hiszpańskiej lidze miał najwięcej zmarnowanych sytuacji i ostatni rok w Bayernie też.
Suarez też marnował, Messi również, więc tak jak pisałeś, strach pomyśleć ile by mieli :)

0

@Gaz ale on tak gra całą karierę. W każdej drużynie marnował masę sytuacji.

1

@AlexDark00 a jak będzie strzelał mocniejszym drużynom w połowie sezonu, to też coś wymyślisz, nie zawiedziesz nas, prawda? :)

1

Pan Hansi Flick jest debeściak i jego drużyna też jest debeściak.

0

@FcPortoFan1999 muszę Cię rozczarować, ale to nie ma nic wspólnego z dbaniem o widza :D

1

@Bykunn szkoda, że się nie dowiemy, ale tam mógł paść kosmiczny wynik

0

Jak myślicie, jaki czas uzyskał by Usain Bolt w Pekinie w 2008 roku, gdyby cały dystans biegł na maksa?
Chodzi o ten bieg:


Ustanowił wtedy nowy rekord 9.68, ale myślę, że tutaj spokojnie mógł zejść poniżej 9.5 sekundy, jak nie lepiej.

1

@Rust_Cohle
1. X/ -2.5
2. X/ -2.5
3. X/-2.5
4.1/+2.5
5. X/-2.5
6. 1/ +2.5
7. X/ -2.5
8. 2/+2.5
9. X/-2.5
10. 1/+2.5
1. City
2. Arsenal
3. Liverpool

Król strzelców Haaland

0

@Herato tu nie finanse są problemem, tylko ludzie nimi zarządzający. Więc ta kasa nic by nie dała, czyli odpowiedź brzmi nie :)

0

@AxelF na pewno ludzie jeżdżą i liczą do 3, jakieś słupki itp.
Jadę szybciej od auta, które wyprzedzam, to zjeżdżam na prawy pas jak go widzę w lusterku a nie się ciągnę lewym, żeby osiągnąć te mityczne 3 sekundy czy ileś tam
W teorii te wszystkie przepisy fajnie wyglądają, ale w praktyce jest zupełnie inaczej
Zgadzam się, że kierowca Skody to debil

0

@draxidox jesteś mega naiwny myśląc, że ktoś pilnuje tych bezpiecznych odległości
Ciekawe jak je mierzyć :D
Z kaszojadow się przerzuciłes na "piratów drogowych", którym nazywasz każdego, kto jakkolwiek łamie przepisy
Ten wasz idealny nagrywający też złamał przepisy, przekroczył prędkość, to chyba do utylizacji co?
@AxelF no sam napisałeś, że się zabierał za tego tira minutę, a widać na filmie, że są dwa, a między nimi bardzo dużo miejsca

1

@escarabajo nie każdy ma poukładane, ale to jest moim zdaniem najważniejszy moment "kariery", to wtedy decydujesz, czy wybierasz piłkę, czy imprezy. To wtedy się najwięcej rozwijasz, jak przegapisz te lata, to później już nie nadrobisz.
Pokonałem trochę od trampkarza, przez juniora po seniorów. Często graliśmy z Zagłębiem Lubin, Miedzią Legnica, Górnikiem Polkowice, Chrobrym Głogów, w pamięci utkwił mi jeden chłopak z Polkowic. Graliśmy wtedy w trampkarzach, grał na stoperze, super warunki, chłop zajebisty. Kilka lat później go zobaczyłem jako juniora. Masakra. Widać, że tam używki jakieś mocne wjechały. Piłka zeszła na drugi plan. Nie znam go z nazwiska, ale dam sobie rękę uciąć, że już nie gra w piłkę

5

@Kidd a przyjdzie jakaś randomowa Marysia, postawi po nazwach klubów i cyk, 25 punktów :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?