mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@korni20 niestety, bilet obowiązuje tylko w godzinach przejazdu, czyli od 21:40 do godziny, kiedy masz stacje na której wysiadasz. Więc nie możesz pojechać na tym bilecie, wcześniejszym pociągiem
0
@Arden a czemu nie wspomniałeś o Araujo i FdJ? Bo już nie pasuje do narracji?
Ja mówię ogólnie, przez lata nasz sztab okrył się złą sławą i tyle. Może teraz się coś zmieni, ale narazie za wcześnie na takie wnioski. Ty wróżysz z fusów, ja mówię o faktach.
Chciałbym, żeby było profesjonalnie i mam nadzieję, że tak teraz będzie, ale na to trzeba czasu, żeby to zweryfikować.
1
@Arden bo po ekscesach z Fatim, Umtimtim, FdJ, Araujo, Dembele i innymi, nie uważam, że są tam profesjonaliści, aczkolwiek teraz może jest trochę lepiej za Flicka. Niestety do tej pory było sporo kompromitacji sztabu medycznego.
16
@Arden akurat sztab Barcelony nie jest żadnym wyznacznikiem :D
16
@Safrani czyli opinia, że warsztat Lucka to jeden wielki burdel, nie wzięła się znikąd :D
11
@Comentateiro za to mamy wysyp influencerow, jakże wszystkim potrzebnych
1
@AduŚ07 ta wypowiedź tylko uświadamia, że rządzą nami niekompetentni ludzie, po znajomościach, którzy nie mają bladego pojęcia o pracy na zajmowanym stanowisku.
1
@Kgorecki2500 kiedyś jakiś gościu z Lubina kombajnem cisnął S3
Zatrzymali go chyba koło Zielonej Góry dopiero :D
0
@LionelM95 powiem więcej, jak osoba odczyta, to oprócz pojawienia się ikonki, możesz nacisnąć na wiadomość i zobaczysz Wyświetlono i czas, kiedy to zrobiła :)
6
@LionelM95 to znaczy, że nie dostała tej wiadomości jeszcze. Może nie ma internetu.
Jakby Cie ta osoba zablokowała, to byś nie mógł nic wysłać.
3
@Kgorecki2500 nie, jedzenie w Macu nie ma sensu, byłem w tamtym tygodniu, od dawien dawna i to nawet nie są niedociągnięcia, to jest prowokacja :D
Powiedziałem sobie, że więcej nie pójdę, zobaczymy ile wytrzymam :D
Hamburger tak mały, przełożony plasterkiem ogórka i nic więcej.
Cena do góry, jakość i gramatura mocno w dół.
0
@Arden jakby się malował do szkoły, to znaczy, że już dużo, dużo wcześniej popełniłem gdzieś błąd. Karanie go teraz za to byłoby głupotą.
4
@Pedri16Future jakbym miał kasę, to bym robił to samo. Nie pozywa każdego, tylko takie osoby, które już naprawdę lecą grubo. Czy zniszczy tam komuś życie? Być może, a ilu osobom zniszczyły życie takie komentarze? Pewnie wielu. Bardzo dobrze, trzeba jechać z takimi przegrywami jeśli jest możliwość. Tak to całe życie będą siedzieć i zza monitora wyzywać i szerzyć mowę nienawiści, bo im się w życiu nie udało, albo nie chciało. To może być piękna lekcja i nauczka. Następnym razem się taki Jasiu zastanowi co pisać o czy w ogóle zaczynać pisać.
0
@VegetaPolska trofea nie rozstrzygną się taktyka trenera, tylko kadrą drużyny. My już gramy zawodnikami, o których kilkanaście tygodni temu przeciętny kibic Barcelony nie słyszał.
0
@prokofiew niestety nie zawsze jest tak jak na tym filmie. Nawet tutaj przez chwilę zjechał na przeciwny pas o jechał na czołówkę.
0
@draxidox ludzie u innych w oku drzazgę zobaczą, a u siebie belki nie widzą. To tak odnośnie ostatniego zdania i Majtczaka
1
@Kow_aLL bilety są chyba wcześniej do nabycia, ale dokładne miejsce dostaje się "chwilę" przed meczem. Coś koło tygodnia bodajże.
1
@Kow_aLL 2-3 tygodnie przed meczem jest podana dokładna data i godzina meczu.
2
@FcPortoFan1999 i z racji tego, że jest to ekstraklasa i wszystko wskazuje na Katowice lub remis, to wygra Pogoń 2-1 :D
1
@Oblo Witamy Pana oświeconego na La Ramblii.
Prowadź Wodzu!
1
@Kapitan hawk @Bobo25 albo @Zoker
10
@macio_944 z tym zgrzytaniem zębów to nie przesadzaj
Tam ubytki chłopaki mają i to spore, czymś te browary otwierali całe życie :D
3
@adamek20151 dokładnie
I słynny tekst, że "sędzia zabił mecz w 83 minucie"
Bo podyktował karnego dla Barcelony, którego Messi zamienił na gola, tam chyba 4-3 się skończyło
0
@Kidd u Lewego jednak widać sporo niedokładności, takich nieczystych zagrań itp.
Wczoraj Raphinia zagrał słabszy mecz, ale od początku sezonu jest w trójce najlepszych zawodników, których wymieniłeś.
Jeszcze cichy bohater to Casado.
1
@Arden tak, może, bardzo wielu bramkarzy tak robi, dla swojego bezpieczeństwa, bo to on jest w górze w tym momencie i każdy kontakt z rywalem może spowodować niekontrolowane lądowanie.
Powtarzam, sugerujesz się zdjęciem, stopklatka gdzie jest widoczny kontakt nogi z klatką piersiową Lewego, a zobacz sobie wideo.
Bramkarz wyskoczył do góry, wyprostował te nogę, ale był statyczny, nie robił żadnego ruchu, a tym bardziej nie kopał tutaj Lewego. To Robert wpada na jego nogę, bo jak zauważył @Maker0 został popchnięty przez obrońcę.
0
@Maker0 no ja też tak uważam, z tym obrońca mi umknęło, a faktycznie masz rację tutaj
1
@Arden bez przesady
Wychodzi na 5-6 metr maksymalnie, do górnej półki, do której Lewandowski nie ma szans dojść. Ok, wystawił te nogę, ale to bardziej Lewy się na nią nadział, niż on go kopnął.
3
@Arden zdjęcia trochę przekłamują, tam go zahaczył, ale to równie dobrze Lewy w niego wpada, trzeba też wziąć pod uwagę, gdzie jest piłka
Co do nogi bramkarza, no nie jest to bezpieczne zagranie, ani fair Play, ale to stara szkoła
A po tej sytuacji sam Lewy jakoś nie protestował bardzo, więc już się nie doszukujmy wszędzie spisku. Nie mówię, że się nie mylą, ale takich karnych to ja bym nie chciał dla Barcelony
1
@maroon a Panie, daj Pan spokój, sodomia i gomoria
1
@DonCarletto żółta kartka, to nadal kara
A out na kanapę może mieć swoje plusy akurat :D