mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według bukmacherów Real jest faworytem jutro i to zdecydowanym. 2.02 na Real, przy 3.25 na Barcelonę. Pewnie bliżej meczu to się wyrówna, ale na chwilę obecną duży rozstrzał. Kusi postawić na Barcelonę.
0
@Walker nie denerwuj mnie, dzisiaj zamawiałem dwie rzeczy i się sugerowałem właśnie tym ile cm ma model i co ma na sobie
Co prawda były to dwa razy eMki, ale jednak zasialeś ziarnko niepewności
0
@kamil295 chore przepisy (polscy juniorzy, zawodnik u24 itp.) dzięki którym średniaki takie jak Miskowiak wołają sobie takie kontrakty, że nic dziwnego, że kluby mają długi. Oczywiście są to zaniedbania w zarządzaniu, bo są kluby, które radzą sobie świetnie (nie ważne skąd kasa, pozyskać ja też trzeba umieć, a w prawie każdym klubie są SSP)
To wszystko zmierza w kierunku wynajęcia tej dyscypliny, z roku na rok lista drużyn się kurczy, a będzie coraz gorzej. Zostanie kilkanaście, potem kilka, aż ten piękny sport upadnie.
@Criss18Barca oczywiście, że nikt nie gwarantuje utrzymania dla Leszna, ale w ich przypadku lepiej jeździć w tej ekstralidze niż na zapleczu. Raz, że większa kasa, a dwa, że są zależni tylko od siebie. A w tej drugiej lidze co? Jedna kontuzja i zakotwiczą tam na dłużej. Wcale nie tak łatwo awansować, chociaż teraz możliwe, że aż dwie ekipy wejdą. Nie mniej wydaje mi się, że tam budżet jest spięty też mocno, postawili wszystko na jedną kartę, albo awans, albo drugi liga na kilka lat.
Imo najlepiej to by było powiększyć ekstraligę do 10 drużyn i jechać normalnie sezon mecz i rewanż bez PO. Każdy mecz o coś, a nie odpuszczanie połowy meczów przy korzystnym wyniku itp.
0
@Criss18Barca nie przystąpi
Największa beka z Lebedevsa, bo chciał zostać w ekstralidze, zamienił Leszno na Gorzów, a pewnie Unia zajmie miejsce Stali
0
@Prorokk a Ty spienty
0
@PuszkinFan wrzuć jeszcze 3 i mały urlop będzie :D
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14685353#comment-14685353
Tak jak mówiłem, dawać te puchary bez grania. Nie ma sensu. Flick stworzył potwora.
4
@Eto'o9 R10 no wczoraj te pierwsze 20 minut to jak by Bayern grał z juniorami. Nie potrafiliśmy wymienić kilku podań, a Bayern rozciągał grę, przerzucał i stwarzał ogromne zagrożenie. Nie powiem, zwątpiłem nieco w wynik i w drużynę widząc to, na szczęście ogarnęli się :)
6
@matthew_uarcolinsky kogoś cytujesz, czy to Twoje wypociny?
3
@Ronin47 a dla mnie Casado.
0
@karci0 Richards
0
Jak dobrze, że to nie faza pucharowa i nie ma rewanżu :D
Można się cieszyć, a nie martwić :)
0
@kanver_ to mnie zaskoczyłeś mocno teraz
0
@kanver_ jak od 10 meczów? Kiedy on zagrał 10 razy przeciwko Bayernowi?
4
Krokiety z barszczem, ale to piękne połączenie :)
Smacznego jak ktoś je akurat :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@Comentateiro dziadek nie trzymasz ciśnienia widzę :D
40
@Comentateiro a pisz sobie o czym chcesz, tylko jesteś takim hipokrytą, że aż oczy bolą. Jakbyś był taki uśmiechnięty i zadowolony, to byś się cieszył życiem, a nie wylewał swoje polityczne poematy na forum całymi dniami.
Dzisiaj super mecz, można od rana podyskutować, no ale Pan oświecony musi wyskoczyć z jakimś politycznym bełkotem.
Miód na moje oczy, od razu liczba mnoga, zakwalifikowany do pisfederaty pewnie co? Haha
45
@Comentateiro o polityce napisać muszę, bo się uduszę
1
@jacobFCB chyba Piotrek :D
4
Emre Can kapitalna zmiana :D
Ja rozumiem, że jest wolniejszy, ale on w połowie tego rajdu już odpuścił sobie sprint, a wszedł kilka minut temu. Kryminał.
4
Bramki dla rywali Realu po błędach Vazqueza to miód dla moich oczu. Jeden z bardziej irytujących pod względem zachowania. Przeciętniak, który myśli, że jest wielkim piłkarzem. Bardzo arogancki. Oby więcej takich występów Lucas!
3
@Kgorecki2500 to działaj młody, a nie płakać będziesz :D
2
@okiemtypera_lucaxx95 żadnego :)
0
@halfnolife to też dużo zależy od charakteru piłkarza. Zobacz, że Raphinia od początku swojego pobytu tutaj zapieprzal i nie marudził. Był problem z pozycją dla niego, ale nigdy nie grymasił. Ciężka praca doszedł tu gdzie jest, z olbrzymią pomocą Flicka. A Dembele? Tam brakuje trochę oleju w głowie.
Podobnie z Ferranem. Jest Flick i nie może z niego zrobić piłkarza, czemu? Bo ten sobie wbił do głowy, że jest jakimś rekinem i się tego trzyma. Przekonanie o sobie, że to piłkarz klasy światowej, a tak nie jest.
0
@Nicko bo chodzi o wagę sytuacji
Tak jak wspomniałem wyżej, jakby to zrobił dzisiaj, nikt by nie miał onto większych pretensji, bo mecz był roztrzyniety, no a z PSG przez jego błąd, odpadliśmy z LM pomimo bardzo dobrej sytuacji (zwycięstwo na wyjeździe i 1-0 u siebie)
7
@Technik albo kasuje przeciwnika i w nic nie znaczącej dla meczu akcji dostaje czerwoną kartkę :D
36
Hansi Flick jest debeściak. I jego mafia też jest debeściak.
0
Trochę symboliczna zmiana patrząc na numery zawodników i to, że być może będą kiedyś takimi samymi legendami jak Xavi i Iniesta. Oby!
1
@SinMistico przed chwilą nie było komu grać, a teraz już przesyt. Zaraz znowu będą kontuzje, kartki, spadki formy. Niech jest to bogactwo i niech gryzą trawę o wyjściowy skład.