mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Messiah10 piszesz, że branie od obcych jest niebezpieczne (można wywnioskować, że nie powinno się tego robić), a potem piszesz, że sam dajesz obcym dzieciom słodkości :D
3
@wojopancer wczoraj to wrzucałem i ktoś mi odpowiedział, że Marcelo z tym trenerem to.od dłuższego czasu ma nie po drodze, coś około 10 lat temu się zaczęło, jak był selekcjonerem reprezentacji Brazylii
0
@nowy2016 poważnie? No to czekaj rok czy dziesięć w zależności od rodzaju badania i narzekaj.
Ja rozumiem, że to irytujące, mnie też to denerwuje, ale w kwestii kardiologicznej dziecka, chyba nie ma co czekać i warto poświęcić kilkaset złotych?
@zuang1995 tak, wiem o tym, a Twojej drugiej części posta trochę nie rozumiem. Kto zrobi za darmo rezonans?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekvisca czemu prywatnie nie pójdziesz? 300 zł max myślę, praktycznie od ręki terminy, nowoczesny sprzęt, podejście do pacjenta takie jak powinno być. Po co sobie głowę zaprzątać i się denerwować tym NFZ
0
@FcPortoFan1999 a mnie właśnie takie przewrotki nie dziwią, nie czysto uderzone, z piszczela, jak na ekstraklasę przystało :D
0
@Krzysztof1987 tak, oficjalnie nie jest już ich piłkarzem.
5
Podczas sobotniego meczu trener Fluminense, Mano Menezes, chciał wpuścić na boisko Marcelo (tak, tego co w realu grał) w trakcie udzielania mu instrukcji, Brazylijczyk powiedział trenerowi, żeby ten go nie dotykał.
Szkoleniowiec się wkurzył, odepchnął go, i zawrócił z powrotem w stronę ławki.
Fluminense rozwiązało kontrakt z Marcelo za porozumieniem stron.
9
@barcelonaLM jak nazywa się prosty chłopak z Dębicy?
0
@Rupert_Haubica miło wszystko, jest to lepszy poziom niż 1 liga w Polsce :D
0
@Sulimo ale co Ty mi to mówisz? Ja mu odpisałem, bo się chłopak zastanawiał.
Tobie zadaje proste pytanie, ale nie odpowiadasz na nie. Z pewnością nie jesteś obiektywny i buzują w Tobie emocje jeszcze z tego meczu ;D
Sędzia tak to zinterpretował, miał prawo, tylko wtedy musiałby przerwać od razu grę, żeby dać czerwoną kartkę, a skoro już grę puścił, no to nie ma mowy o czerwonej kartce.
Doprecyzowujac, piłkarz Lecha nie pozbawił szansy bramkowej gracza Puszczy, ale pozbawił tę drużynę o wiele lepszej sytuacji bramkowej. Tak chyba najprościej będzie napisać to, o co mi chodzi.
A że o czymś takim już w przepisach nie ma.mowy, to dochodzi do takich błędów.
0
@Sulimo ja tylko napisałem o interpretacji sędziego (moim zdaniem)
Nie zaprzeczysz, że gdyby szli 2na1 to mieli by dużo większą szansę na gola?
0
@Zoker a przeczytałeś twitta? Za pozbawienie szansy bramkowej, zinterpretował to pewnie tak, że 2 na 1 mieli by większą szansę na zdobycie gola.
0
@Deviler będzie, tylko musisz pojechać np. do Zakopanego
0
@Sulimo
1. Moim zdaniem większą odwaga jest granie wysoko linia obrony i ryzykowanie dostania piłki za plecy, niż czekanie w "kryjówce"
2. Wtedy by płakał, że Barcelona gra autobus i gra tylko z kontry.
3. Niezależnie od taktyki, maszyna Flicka jedzie z każdym.
8
Internet nie zawodzi, a bardziej ludzie z niego korzystający.
To, że koncerny farmaceutyczne wywołują epidemie/pandemię to już pikuś, ale dwie teorie dotyczące powodzi w Hiszpanii mnie urzekły. Mianowicie, pierwsza mówi o tym, że chcieli "wykosić nie-eko samochody, żeby wpuścić ten elektryczny szajs".
Druga: "powódź i gradobicie miało na celu zniszczenie upraw w Hiszpanii która jest głównym dostawcą owoców i warzyw m.in dla wysp brytyjskich."
Oni też mają prawa wyborcze ;p
3
@Rupert_Haubica nie, nie jest. Zobacz sobie bramkę na 2-1 dla Atlanty, jak ładnie poklepała.
Błędy się zdarzają, ale wyciąganie takich wniosków jak Twój, po jednym z nich to lekka przesada.
Dodatkowo ten bramkarz rozegrał ponad 150 meczów w Premier League , tutaj się wystraszył, że przeciwnik włoży nogę i cofnął swoją.
0
@mekston no i bardzo dobrze :)
2
@BezglutenowyPedri już były w Pampelunie i źle się to skończyło. Póki są w gazie niech grają, a dzisiejszy mecz może być trudniejszy od tego z Bayernem i Realem.
2
Czyżby rolę się odwróciły i po kilku jak nie kilkunastu miesiącach, to Lewy będzie mógł smieszkowac z guwniary z paletkom? :D
1
@Arden zdradzę Ci pewne ułatwienie
https://ibb.co/YRtXGYq
Przytrzymujesz palcem link i klikasz otwórz, bez kopiowania i wklejania
Oczywiście tyczy się to Chrome
1
@DLFCB szkoda, że z błędem, ale fakt, szacuneczek
3
@Adran360 Feyenoord a nie PSV
PSV grało dzisiaj z Ajaxem i przegrało
A nożyce nic specjalnego moim zdaniem ;p
1
@July_6_BcN a Myrdal mvp pewnie...
0
@Rewolucja123 nie no gdzie na kd na tym poziomie. Po prostu Vitality kompletnie odpuszcza atak na BS B, gdzie stoi Snax
0
CS na najwyższym poziomie jest pełen absurdów
G2 wygrywa 7-3 z Vitality, a Snax ma staty 1-0 :D
2
@tomek8756 pamiętam kiedyś, to było kolorowo na cmentarzach, a teraz od kilku lat dokonuje jeden kolor, no i lepiej to wygląda zdecydowanie :)
4
@reloaded powiem Ci, że przez ostatni tydzień jego imię było wymawiane wielokrotnie i większość bana nie dostała, więc to nie chyba w tym jest problem ;p
1
@Kgorecki2500 ja byłem w szoku jeśli chodzi o wiek "dzieci" :D
Wyszedłem wieczorem do paczkomatu, to do bloku mi się lądowali tacy już 13-15 latkowie. Dotychczas zawsze to były dzieciaki 7-10 lat.
No i też kultura tych dzieciaków pozostawia wiele do życzenia, dzwonią mi domofonem, ani dzień dobry, ani dobry wieczór, walą na "Ty".
0
@michal2007 ja mam mieszane uczucia, bo mam płacone w robocie w zależności od przepracowanych dni/godzin, więc odpada mi kolejny dzień w grudniu i hajsik mniejszy.
A i tak mieliśmy wolne, tylko się brało urlop jeden dzień. Więc u mnie się nic nie zmienia, oprócz mniejszej wypłaty :D