1

@Sulimo KFC to już się nawet do jedzenia nie nadaje

5

Mentalność współczesnych "kobiet"
https://ibb.co/BrB3cNP

Łymyn.

0

@betonito spójrz na potężny Real Madryt

0

@Gaucho mi się Raphinia wczoraj podobał, fajnie się potrafił zabrać do środka ze skrzydła, wypuścić kolegę na wolne pole, napędzał akcje

Mecz niestety oglądałem tak z doskoku, to mi się rzuciło w oczy.
No i ogólnie walka i zaangażowanie bym docenił

0

Komentarz usunięty

0

12

@macio_944 po co brać urlop, skoro nie można oglądać maszyny Flickvagena?

3

Tak to już z tymi handlarzami jest...
https://ibb.co/kMRvwSv

0

@MesQueUnClub_87 ale jest LM i gra Barcelona, więc jest zajebiście

1

@Kgorecki2500 ja lubię takie miejsca ogólnie, ale tych naciągaczy, wolontariuszy, cyganów z kwiatkiem jest tyle, że się nie da przejść spokojnie. Dobrze, że te lafiryndy z parasolkami pogonili

2

@Kgorecki2500 co rok unikam tego jarmarku jak ognia. Zupełnie nie moje klimaty, z resztą co to za klimat? Buda na budzie z kosmicznymi cenami.

0

@alone49 gole, bez rzutów karnych

0

@FcPortoFan1999 on tam został po golu "staranowany" przez Podolskiego, może o to mu chodziło?

0

@FcPortoFan1999 a wiesz może czemu kibice Piasta wyzywają Czerwińskiego? Bo mi przed chwilą na FB się wyświetlił post Piasta, na zdjęciu był kapitan Czerwiński, a w komentarzach po nim jechali

2

@Foro może po tych powodziach tak jest tam teraz?

1

@NeroTFP1 wiadomo co z dziećmi i żoną?
Edit: w komentarzach napisane, że niby nic im się nie stało, to chociaż tyle.

0

@Trojanek23 "co?xd"
Jakie achillesy? Wyciął go, ale nogi szły po ziemi, więc nie wiem o jakich achillesach mowisz

16

@Mow_mi_Douglas jest różnica pomiędzy funkcjonowaniem sprawnie, a funkcjonowaniem dobrze. Niestety mając rząd i prezydenta z tej samej partii, ciężko mówić o dobrym funkcjonowanie państwa.

0

@FCB24 tu chyba też nazwisko atakującego miała duże znaczenie. Zwyczajnie panowie w żółtych strojach się obsrali

0

@Kazragore tu jakby dał czerwona, to by się nic nie stało.

A jeżeli sama żółta kartka, to var nie ma nic do gadania. Więc nie ma sensu w to wplątywać Marciniaka

1

@Kapitan hawk a niech panikują ;p

8

Po co oni z tym Leganes wygrywają. Przecież i tak wiadomo, kto zdobędzie mistrzostwo. Robią tylko niepotrzebnie nadzieję kibicom.

0

@FcPortoFan1999 Carlo Ancelotti wystawił go w pierwszym składzie.

2

@DonCarletto a to jest standard u wielu użytkowników, ocenianie po jednym meczu. Dzisiaj już czytałem, że Liverpool nie chce mistrzostwa (przegrywali 2-1), albo ludzie wyrzucający kupony po 20 minutach, bo ich drużyna przegrywa 1-0.
@Cobra303 następny :D Flick przegrał 3-0 z Monaco w Gamperze, żeby później rozbić Real i Bayern

Ale tu już efekt nowej miotły po 45 minutach oceniamy

5

@LOPEZ16 gdyby nie Adam Małysz to i w Polsce by ten sport umarł śmiercią naturalną.
To był fenomen, który w pojedynkę potrafił przyciągać przed tv miliony.
Pamiętam za dzieciaka jak były jakieś imieniny w rodzinie, cały dom ludzi, a jak skakał Adaś to wszyscy oglądali, bez wyjątku. To były czasy.

1

@FcPortoFan1999 fantastycznie wręcz. Przypomnij tylko ile za to punktów w tabeli dostaną?

1

7

Chłop się 30 sekund turlał i zwijał z bólu, a nagle jak kartki nie było, to jak nowo narodzony :D

1

@esem91 nie wierzę, że nie ma leku, który leczy katar, albo opryszczkę. Z tym, że właśnie im by się nie opłacało z tego wyleczyć ludzi.

Tak samo jak z samochodami. Jak zrobią dobre auto, to na czym będą zarabiać? Musi się psuć. Tak jest teraz ze wszystkim, sprzęt AGD i RTV etc.

0

@FcPortoFan1999 bo skoki są nudne, a on by chciał jakoś emocji dodać pewnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?