mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo KFC to już się nawet do jedzenia nie nadaje
5
Mentalność współczesnych "kobiet"
https://ibb.co/BrB3cNP
Łymyn.
0
@betonito spójrz na potężny Real Madryt
0
@Gaucho mi się Raphinia wczoraj podobał, fajnie się potrafił zabrać do środka ze skrzydła, wypuścić kolegę na wolne pole, napędzał akcje
Mecz niestety oglądałem tak z doskoku, to mi się rzuciło w oczy.
No i ogólnie walka i zaangażowanie bym docenił
0
Komentarz usunięty
0
@okiemtypera_lucaxx95 dwubiegunówka?
https://ibb.co/sgRRFt6
12
@macio_944 po co brać urlop, skoro nie można oglądać maszyny Flickvagena?
3
Tak to już z tymi handlarzami jest...
https://ibb.co/kMRvwSv
0
@MesQueUnClub_87 ale jest LM i gra Barcelona, więc jest zajebiście
1
@Kgorecki2500 ja lubię takie miejsca ogólnie, ale tych naciągaczy, wolontariuszy, cyganów z kwiatkiem jest tyle, że się nie da przejść spokojnie. Dobrze, że te lafiryndy z parasolkami pogonili
2
@Kgorecki2500 co rok unikam tego jarmarku jak ognia. Zupełnie nie moje klimaty, z resztą co to za klimat? Buda na budzie z kosmicznymi cenami.
0
@alone49 gole, bez rzutów karnych
0
@FcPortoFan1999 on tam został po golu "staranowany" przez Podolskiego, może o to mu chodziło?
0
@FcPortoFan1999 a wiesz może czemu kibice Piasta wyzywają Czerwińskiego? Bo mi przed chwilą na FB się wyświetlił post Piasta, na zdjęciu był kapitan Czerwiński, a w komentarzach po nim jechali
2
@Foro może po tych powodziach tak jest tam teraz?
1
@NeroTFP1 wiadomo co z dziećmi i żoną?
Edit: w komentarzach napisane, że niby nic im się nie stało, to chociaż tyle.
0
@Trojanek23 "co?xd"
Jakie achillesy? Wyciął go, ale nogi szły po ziemi, więc nie wiem o jakich achillesach mowisz
16
@Mow_mi_Douglas jest różnica pomiędzy funkcjonowaniem sprawnie, a funkcjonowaniem dobrze. Niestety mając rząd i prezydenta z tej samej partii, ciężko mówić o dobrym funkcjonowanie państwa.
0
@FCB24 tu chyba też nazwisko atakującego miała duże znaczenie. Zwyczajnie panowie w żółtych strojach się obsrali
0
@Kazragore tu jakby dał czerwona, to by się nic nie stało.
A jeżeli sama żółta kartka, to var nie ma nic do gadania. Więc nie ma sensu w to wplątywać Marciniaka
1
@Kapitan hawk a niech panikują ;p
8
Po co oni z tym Leganes wygrywają. Przecież i tak wiadomo, kto zdobędzie mistrzostwo. Robią tylko niepotrzebnie nadzieję kibicom.
0
@FcPortoFan1999 Carlo Ancelotti wystawił go w pierwszym składzie.
2
@DonCarletto a to jest standard u wielu użytkowników, ocenianie po jednym meczu. Dzisiaj już czytałem, że Liverpool nie chce mistrzostwa (przegrywali 2-1), albo ludzie wyrzucający kupony po 20 minutach, bo ich drużyna przegrywa 1-0.
@Cobra303 następny :D Flick przegrał 3-0 z Monaco w Gamperze, żeby później rozbić Real i Bayern
Ale tu już efekt nowej miotły po 45 minutach oceniamy
5
@LOPEZ16 gdyby nie Adam Małysz to i w Polsce by ten sport umarł śmiercią naturalną.
To był fenomen, który w pojedynkę potrafił przyciągać przed tv miliony.
Pamiętam za dzieciaka jak były jakieś imieniny w rodzinie, cały dom ludzi, a jak skakał Adaś to wszyscy oglądali, bez wyjątku. To były czasy.
1
@FcPortoFan1999 fantastycznie wręcz. Przypomnij tylko ile za to punktów w tabeli dostaną?
1
@Kapitan hawk @d00 zerknij
7
Chłop się 30 sekund turlał i zwijał z bólu, a nagle jak kartki nie było, to jak nowo narodzony :D
1
@esem91 nie wierzę, że nie ma leku, który leczy katar, albo opryszczkę. Z tym, że właśnie im by się nie opłacało z tego wyleczyć ludzi.
Tak samo jak z samochodami. Jak zrobią dobre auto, to na czym będą zarabiać? Musi się psuć. Tak jest teraz ze wszystkim, sprzęt AGD i RTV etc.
0
@FcPortoFan1999 bo skoki są nudne, a on by chciał jakoś emocji dodać pewnie :D