1

@gumaz pewnie postanowienie noworoczne sobie takie zrobił, mały detoks od LR.

1

Co myślicie o osobach, które decydują się popełnić samobójstwo? Z jednej strony trzeba mieć jaja, żeby się zdecydować na taki krok, np. się powiesić, czy skoczyć z okna z 8 piętra. Z drugiej strony, to osoby słabe, które nie radzą sobie ze swoimi problemami.
Zaznaczam, że to moja opinia i nie biorę tutaj pod uwagę skrajnych przypadków.

6

@pt9 Witamy w Polsce :)
Sam fakt, że jakaś autostrada jest prywatną, to jest taki absurd, że szkoda słów.

2

@DonCarletto żeby mógł zostać wypożyczony, musi być zarejestrowany.

26

@MesQueUnClub96 Ty to najpierw wejdź z kimkolwiek pierwszy raz w zwiazek

0

@escarabajo myślisz, że legenda to dobre określenie? Pytam z ciekawości, bo jednak myśląc Manchester United i legendy, mam innych piłkarzy przed oczami :)

1

@MesQueUnClub96 jak masz trochę kasy, to za 200-300 zł jakaś Samanta Cię pokocha przez 15 minut :D

5

Suchar alert

Nie chce się chwalić, ale mam odłożone tyle kasy, że do końca roku mogę nie pracować

5

@MesQueUnClub96 żeby Real Madryt się przewrócił i sobie głupi ryj rozwalił

2

Ale co się naczytałem, że Ratajski mistrzem świata to moje

0

@Herato potężny Cristiano Ronaldo

1

@Herato Gabriel Milito Panie
Nie wiem czemu napisałem Militao zamiast Milito :D
Jeszcze się upewniałem na Transfermarkt

0

@Herato Militao

0

@FcPortoFan1999 nie upadłem na głowę, żeby robić coś na pokaz przed kimś :)

1

@FcPortoFan1999 po co? Inni wywalają kasę, a ja sobie coś tam rzucę okiem :D

2

@Popitek12 taki lowelas, a nie zna języka miłości?

5

@marcin62 kiedyś z żoną dla jaj założyliśmy sobie konta, żeby zobaczyć jaki oddzew by był. Ona dostała w 15 minut ponad 100 lajków. Tam stado stulejarzy, przez których właśnie ego większości lasek wywala poza skalę.

1

@bartekvisca praca jak praca, jak nie ta to inna, ale jestem tak nauczony, że staram się wykonywać swoje obowiązki sumiennie, nie narażać firmy/siebie na straty. Na premie nie mam co liczyć, bo w tej firmie się tego nie praktykuje, więc się jakoś nie spuszczam przesadnie.

1

@Kessie a tam koło jej prawej nogi jeszcze jeden się czai, niczym @Deviler na zasiłek

2

@Sulimo nie wiadomo właśnie. Jak żona zobaczyła, to może być ciężko z jego zdrowiem :D

2

@agaFCB to jak już kupisz, to się pokaz później w tej kiecce:D

1

3

@ShawnC nie dużo, bo jest mało kontroli. Ile miałeś takich w swoim życiu? Ja jeżdżę już ponad 10 lat i chyba tylko raz dmuchałem.
Strach pomyśleć ile faktycznie takich idiotów jeździ po spożyciu. To mogą być nawet tysiące.

1

@Filipem obie ładne, ale patrzysz na Antonelle i widzisz sympatyczna kobietę. Patrzysz na tą Giorgine i widzisz zarozumiała łaskę z przerośniętym ego.
Mówię o sobie, jak ja to widzę.

0

@maroon niepełnosprawny intelektualnie gość, który zaprosił wszystkich do siebie na sylwestra, a jak zobaczył jakie to wywołało poruszenie, to się zaczął z tego wycofywać. Niestety ludzie połapali i cisną bekę nadal. Ktoś mu się nawet na FB włamał podobno i tez coś o tym sylwestrze pisał.
Z jednej strony śmieszne, z drugiej może doprowadzić do tragedii. Nie wiem czemu rodzina mu jakoś nie ograniczy dostępu do internetu.

1

@LukaszFan to chyba naturalne, że wszystkim. Z piłką nożna to samo, kiedyś większe emocje wzbudzała.
Szansa, że mając dzieci trochę tej magii wróci. Ja ostatnio nie powiem, wzruszyłem się jak mój dwulatek zasuwał z piernikiem i szklanka mleka dla Mikołaja pod choinkę. Za rok już pewnie wypatrywał pierwszej gwiazdki. Za dwa lata zacznie śpiewać kolędy.
Może się tylko łudzę :)

2

@agaFCB frajer i tyle
Ostatnio szwagierka miała taką samą sytuację, pisała z kolesiem, niby mu na niej zależało, ale też miał tak, że po kilka dni nic nie pisał, zasłaniając się pracą. Co się okazało? Jej przyjaciółka z fake konta przez cały czas pisała z nim na Ig.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że są razem. No ale u mnie jest spalony.

P.S ja też nie wiem co to za gość, ale bardzo dużo dziewczyn/kobiet wybiera sobie takich frajerów właśnie za obiekt westchnień. Dajecie też tym samym takim typom atencję ich ego rośnie, później myślą, że są bóg wie kim i mogą mieć laski na pęczki.

0

@PizzerMan małe pakowanko, zabawa z dziećmi, zaraz kolację, kąpiele, jednym słowem - intensywnie

0

@AmigoBlancos niech się nie wygłupiają, ktoś musi umilić Viniemu ten mecz :D

0

@cules100pro masz sporo racji, ale aż razi jakie on decyzję czasem podejmuje. Jest idealna okazja, żeby przyspieszyć grę po odbiorze (czyli coś na co największe umysły w tym sporcie zwracają największą uwagę, gdy przeciwnik traci piłkę, jest bez kontroli i ma błędy w ustawieniu) to gra do tyłu. Innym razem gdy trzeba zwolnić, to mu się włącza jeździec bez głowy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?