mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz pewnie postanowienie noworoczne sobie takie zrobił, mały detoks od LR.
1
Co myślicie o osobach, które decydują się popełnić samobójstwo? Z jednej strony trzeba mieć jaja, żeby się zdecydować na taki krok, np. się powiesić, czy skoczyć z okna z 8 piętra. Z drugiej strony, to osoby słabe, które nie radzą sobie ze swoimi problemami.
Zaznaczam, że to moja opinia i nie biorę tutaj pod uwagę skrajnych przypadków.
6
@pt9 Witamy w Polsce :)
Sam fakt, że jakaś autostrada jest prywatną, to jest taki absurd, że szkoda słów.
2
@DonCarletto żeby mógł zostać wypożyczony, musi być zarejestrowany.
26
@MesQueUnClub96 Ty to najpierw wejdź z kimkolwiek pierwszy raz w zwiazek
0
@escarabajo myślisz, że legenda to dobre określenie? Pytam z ciekawości, bo jednak myśląc Manchester United i legendy, mam innych piłkarzy przed oczami :)
1
@MesQueUnClub96 jak masz trochę kasy, to za 200-300 zł jakaś Samanta Cię pokocha przez 15 minut :D
5
Suchar alert
Nie chce się chwalić, ale mam odłożone tyle kasy, że do końca roku mogę nie pracować
5
@MesQueUnClub96 żeby Real Madryt się przewrócił i sobie głupi ryj rozwalił
2
Ale co się naczytałem, że Ratajski mistrzem świata to moje
0
@Herato potężny Cristiano Ronaldo
1
@Herato Gabriel Milito Panie
Nie wiem czemu napisałem Militao zamiast Milito :D
Jeszcze się upewniałem na Transfermarkt
0
@Herato Militao
0
@FcPortoFan1999 nie upadłem na głowę, żeby robić coś na pokaz przed kimś :)
1
@FcPortoFan1999 po co? Inni wywalają kasę, a ja sobie coś tam rzucę okiem :D
2
@Popitek12 taki lowelas, a nie zna języka miłości?
5
@marcin62 kiedyś z żoną dla jaj założyliśmy sobie konta, żeby zobaczyć jaki oddzew by był. Ona dostała w 15 minut ponad 100 lajków. Tam stado stulejarzy, przez których właśnie ego większości lasek wywala poza skalę.
1
@bartekvisca praca jak praca, jak nie ta to inna, ale jestem tak nauczony, że staram się wykonywać swoje obowiązki sumiennie, nie narażać firmy/siebie na straty. Na premie nie mam co liczyć, bo w tej firmie się tego nie praktykuje, więc się jakoś nie spuszczam przesadnie.
1
@Kessie a tam koło jej prawej nogi jeszcze jeden się czai, niczym @Deviler na zasiłek
2
@Sulimo nie wiadomo właśnie. Jak żona zobaczyła, to może być ciężko z jego zdrowiem :D
2
@agaFCB to jak już kupisz, to się pokaz później w tej kiecce:D
1
@MesQueUnClub96 Ty jesteś @Popitek12?
3
@ShawnC nie dużo, bo jest mało kontroli. Ile miałeś takich w swoim życiu? Ja jeżdżę już ponad 10 lat i chyba tylko raz dmuchałem.
Strach pomyśleć ile faktycznie takich idiotów jeździ po spożyciu. To mogą być nawet tysiące.
1
@Filipem obie ładne, ale patrzysz na Antonelle i widzisz sympatyczna kobietę. Patrzysz na tą Giorgine i widzisz zarozumiała łaskę z przerośniętym ego.
Mówię o sobie, jak ja to widzę.
0
@maroon niepełnosprawny intelektualnie gość, który zaprosił wszystkich do siebie na sylwestra, a jak zobaczył jakie to wywołało poruszenie, to się zaczął z tego wycofywać. Niestety ludzie połapali i cisną bekę nadal. Ktoś mu się nawet na FB włamał podobno i tez coś o tym sylwestrze pisał.
Z jednej strony śmieszne, z drugiej może doprowadzić do tragedii. Nie wiem czemu rodzina mu jakoś nie ograniczy dostępu do internetu.
1
@LukaszFan to chyba naturalne, że wszystkim. Z piłką nożna to samo, kiedyś większe emocje wzbudzała.
Szansa, że mając dzieci trochę tej magii wróci. Ja ostatnio nie powiem, wzruszyłem się jak mój dwulatek zasuwał z piernikiem i szklanka mleka dla Mikołaja pod choinkę. Za rok już pewnie wypatrywał pierwszej gwiazdki. Za dwa lata zacznie śpiewać kolędy.
Może się tylko łudzę :)
2
@agaFCB frajer i tyle
Ostatnio szwagierka miała taką samą sytuację, pisała z kolesiem, niby mu na niej zależało, ale też miał tak, że po kilka dni nic nie pisał, zasłaniając się pracą. Co się okazało? Jej przyjaciółka z fake konta przez cały czas pisała z nim na Ig.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że są razem. No ale u mnie jest spalony.
P.S ja też nie wiem co to za gość, ale bardzo dużo dziewczyn/kobiet wybiera sobie takich frajerów właśnie za obiekt westchnień. Dajecie też tym samym takim typom atencję ich ego rośnie, później myślą, że są bóg wie kim i mogą mieć laski na pęczki.
0
@PizzerMan małe pakowanko, zabawa z dziećmi, zaraz kolację, kąpiele, jednym słowem - intensywnie
0
@AmigoBlancos niech się nie wygłupiają, ktoś musi umilić Viniemu ten mecz :D
0
@cules100pro masz sporo racji, ale aż razi jakie on decyzję czasem podejmuje. Jest idealna okazja, żeby przyspieszyć grę po odbiorze (czyli coś na co największe umysły w tym sporcie zwracają największą uwagę, gdy przeciwnik traci piłkę, jest bez kontroli i ma błędy w ustawieniu) to gra do tyłu. Innym razem gdy trzeba zwolnić, to mu się włącza jeździec bez głowy :D